رفتن به مطلب
thismoment

حذف author و category و tag از url

پست های پیشنهاد شده

چگونگی حذف /author/ و /category/ و /tag/ از url وبلاگ بدون استفاده از پلاگین ؟

البته با در نظر گرفتن اینکه پیوند یکتای وبلاگ با فرمت

myblog.com/ %postname%/

است

سوال دیگه:

%postname%/ و /%postname%/ با هم چه تفاوتی در سئو دارن اون / آخر رو اگه برداریم بهتر‌تر نیست؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

تو افزونه yoast یه قسمتی داره برای disable کردن آرشیو کاربر

اگر تیکش رو بزنید صفحه آرشیو نوشته های کاربر به صفحه اصلی ریدایرکت میشه البته برای سایت های تک نویسنده ای پیشنهاد میشه

برای موضوع و تگ هم داره

البته پیشنهاد نمی کنم

اگه میخواید لینکش از سایتتون حذف شه خب باید از توی قالب کدش رو پاک کنید

موفق باشید

ویرایش شده توسط Ali110

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط unid_user
      سلام و درود
      دوستان گرامی، بعد از ایندکس صفحه در سرچ کنسول گوگل خطای زیر نمایش داده شد. چطور باید برطرف شون کنم؟
      با تشکر و سپاس

• توسط mohammad1214
      سلام خسته نباشید دوستان 
      یک مشکلی ایجاد شده برای بنده اینکه میخوام مطلبی منتشر کنم دمه انتشار و پیش نمایش تغییرات غیر فعال میشود باید چیکار کنم ؟
    • توسط miladmirani
      سلام
      در سرچ کنسول گوگل سایت مپ من  اضافه شده و روی حالت Success هستش اما در Discovered URLs عدد صفر رو نشون میده، کسی این مشکل رو داشته؟ اصلا این مورد مشکل به حساب میاد یا برای سایت نوپا عادیه؟
    • توسط irannutshell
      با عرض سلام و خسته نباشید
      وقت بخیر
      من برای یک سایت ریخته گری دقیق محتوا ترجمه کردم. و چندتا از محتوا ها موضوع این شکلی دارند برای مثلا: فرآیند ریخته گری دقیق، مزایا و معایب ریخته گری دقیق، ریخته گری دقیق چیست و...
      موضوع مشترک بین تمامی این محتواها اینه که کلمه کلیدی یکسان یعنی ریخته گری دقیق دارند اما محتوای یکسانی نه. اینجا باید دقیقا چیکار کرد تا به مشکل نخورد؟ اصن مشکلی وجود خواهد داشت؟
      چون یوست هم گیر میده که شما ازین کلمه کلیدی قبلا استفاده کرده اید. صفحه اصلی سایت هم با همین کلمه کلیدی بالا اومده
    • توسط hossein.hz
      سلام وقتتون بخیر
      من افزونه Slide Anything را در سایتم نصب نمودم ولی بعد از آن متوجه به هم ریختگی افزونه در صفحات سایتم شدم.
      خیلی دوست داشتم از این افزونه تو سایتم به عنوان اسلایدر استفاده کنم؛ افزونه های دیگه را بررسی کردم و متأسفانه، فقط این افزونه به دردم میخوره.
      میشه لطفاً بفرمایید این مسئله چطوری حل میشه، اگر راهی هست چطوری انجام میشه؟ بسیار ممنونم

• اضافه کردن...