رفتن به مطلب

افزونه نمایش آخرین اخبار بصورت متحرک

پست های پیشنهاد شده

سلام.

یک افزونه میخواستم که بشه باهاش آخرین اخبار سایت رو نشون داد و متحرک هم باشه. یعنی مثلا 20 خبر آخر رو داشته باشه، 5 تاش رو نشون بده و هی یکی یکی اخبار بره پایین و بقیه دیده بشن.

برای RSS یه همچین چیزایی زیاد دیدم مثل این:

q4zgg1d1dzfi.png

لینک به ارسال

داداش دمت گرم اینم چیز خوبی بود. اما چیزی که من میخوام یه کم فرق داره. این سایت رو ببین:

http://eshraghco.org

زیر اسلایدرش نوشته اخبار کشاورز نیوز. یه چیز شبیه اون میخوام که هر 1 ثانیه اخبارش یکی میره بالا. یه همچیم چیزی هم سراغ داری؟

لینک به ارسال

این سایت که معرفی کردی برای نمایش اخبارش از افزونه Super RSS Reader استفاده میکنه .

صفحه افزونه

لینک به ارسال

این سایت که معرفی کردی برای نمایش اخبارش از افزونه Super RSS Reader استفاده میکنه .

صفحه افزونه

داداش اینو میدونم ... راستش این سایت رو خودم دارم میزنم ... حالا یارو گفته اخبار سایت خودمم میخوام مثل همین RSS باشه. اینو چی کار کنم؟

لینک به ارسال

متوجه نشدم ! شما پرسیدی که شبیه سایتی که معرفی کردین میخواین. اون سایت هم از افزونه

Super RSS Reader استفاده میکنه . اینو متوجه نمیشم "

... حالا یارو گفته اخبار سایت خودمم میخوام مثل همین RSS باشه. اینو چی کار کنم؟ "

لینک به ارسال

متوجه نشدم ! شما پرسیدی که شبیه سایتی که معرفی کردین میخواین. اون سایت هم از افزونه

Super RSS Reader استفاده میکنه . اینو متوجه نمیشم "

... حالا یارو گفته اخبار سایت خودمم میخوام مثل همین RSS باشه. اینو چی کار کنم؟ "

ببین من از اولش دنبال نمایش اخبار سایت بودم. RSS اخبار سایت نیست! از یک سورس خارجی گرفته میشه. البته شاید بشه با یک افزونه پستهای سایت رو هم بتدیل به RSS کرد.

من میخوام اخبار سایت مثل همین RSS که دیدی نمایش داده بشه. راهکارش چی هست؟

لینک به ارسال

با جی کوئری و css3 میتونی ، یه راه دیگش هم استفاده از تگ <marquee> است که سرچ کنی به نتیجه میرسی

لینک به ارسال

ببین من از اولش دنبال نمایش اخبار سایت بودم. RSS اخبار سایت نیست! از یک سورس خارجی گرفته میشه. البته شاید بشه با یک افزونه پستهای سایت رو هم بتدیل به RSS کرد.

من میخوام اخبار سایت مثل همین RSS که دیدی نمایش داده بشه. راهکارش چی هست؟

من به شما پیشنهاد میکنم در صورتی که میخوای حرکت عمودی اونجوری که میخوای باشه (دقیقا شبیه نمونه ای که مثال زدید ) از همون افزونه

Super RSS Reader استفاده کنید و از اخبار سایتتون خروجی rss بگیرد و در تنظیمات افزونه آدرس rss اخبار رو بزارین. بنظر من این راحترین کاره . البته بقول دوستمون حسین با جی کوئری هم میشه. البته افزونه های زیادی هست که حرکت عمودی دارن ولی دقیقا شبیه مثال شما من پیدا نکردم. یه کار دیگه هم اینه که از افزونه

Vertical News Scroller استفاده کنی که البته باید اخبارو دستی وارد کنی و با دستکاری افزونه حرکتی رو که میخوای ازش بگیری.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...