رفتن به مطلب

مشکل در بالا نیومدن سایت و پنل مدیریت

Alisd

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت اعضای فعال انجمن

برای من یه مشکلی پیش اومده. من قالب سایتمو عوض کردم ولی از وقتی که عوض کردم نه سايتم بالا نمیاد نه پنل مدیریت وردپرس . حالا من باید چه جوری برم قالب رو عوض کنم تا بتونم مشکلو برطرف کنم؟

دا خل انجمن سرچ کردم ولی چیزی پیدا نکردم

تو رو خدا فقط کمکم کنید

اسم سایت app30ty.com

دلیل اروری که میده چیه.تو پنل مدیریتم که میرم همین ارور میده

لینک به ارسال

بعد از اینکه کاری که دوستمون گفتن رو کردین سایت بالا نمیاد باید از طریق ادرس زیر وارد ورد پرس بشوید و یک قالب دیگه برای سایتتون اپلود کنید

yoursite.com/wp-admin

لینک به ارسال

دوستان دستتون درد نکنه.مشکلم حل شد.

حالا یه سوال دیگه که اگه کمکم کنید خیلی ممنون میشم.

من قالب سایتمو عوض کردم و یه قالب جدید گذاشتم.ولی با یه چیزش مشکل دارم.اونم اینه که وقتی مطلب جدید میزارم،عنوان مطلب میره زیر عکسی که تو مطلب ازش استفاده کردم.ینی اینکه وقتی یه برنامه واسه دانلود میزارم اول عکس مطلبی که گذاشتم میاد،بعد تیتر مطلب مورد نظر میاد و بعدش توضیحات مطلبی که گذاشتم میاد.این در حالیه که من در نوشتن مطلب از رنگهای مختلف استفاده کردم ولی تو صفحه اصلی سایت همه رو ساده و با رنگ سیاه و به صورتی که بهتون گفتم نمایش میده.ولی زمانی که میرم ادامه مطلبه پست مربوطه،دقیقا همون چیزیه که خودم درست کرده بودم.به طور کلی نمیشه کاری کرد که تو صفحه اصلی سایت پستهایی که میزارم دقیقا مثل ادامه مطلبش باشه.ینی اول عنوان مطلب،بعد یه توضیحات مختصر البته با رنگهای گوناگون و بعدش عکس پست مورد نظر

اسم سایتم www.app30ty.com هستش.فقط یه پست گذاشتم تو سایت.برید نگاه کنید،بعدش برید ادامه مطلب همون یدون پستو نگاه کنید.خودتون تفاوتارو میبینید.فقط برام خیلی مهمه.راهنمایی...

آیا این مشکل حل شدنیه؟؟؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...