رفتن به مطلب

categories dropdown parent child

پست های پیشنهاد شده

باسلام. من یه منو دارم در سایتم . منوی سبز رنگ در هدر سایت . در این منو شما استان رو انتخاب می کنی و شهرها لود میشه. بعد که شهر رو انتخاب می کنی صفحه دسته مربوط به اون شهر نمایش داده میشه.

مشکلی که دارم اینه که می خوام در فیلد شهرها گزینه ای باشه که با انتخاب اون صفجه دسته اون استان نمایش داده بشه. یعنی منظورم اینه که فیلد استان نمایش داده بشه یعنی همه شهرها.

http://seeiran.ir

لینک به ارسال

سلام

، واضح توضیح ندادین !!! ولی هر چی هست با جی کوئری باید پیاده بشه

لینک به ارسال

سلام

، واضح توضیح ندادین !!! ولی هر چی هست با جی کوئری باید پیاده بشه

در قالب وردپرس سایتم من یه دسته دارم به نام استان ها که زیر مجموعه اش استان های ایران هر کدام یک دسته هستند. بعد از ان هر استان زیر مجموعه هایی داره که هر کدام شهرهای ایران هستند :

دسته استان

- استان آذرباریجان شرقی

- تبریز

- بناب

- استان تهران

- تهران

- ورامین

حالا من نیاز دارم که در قسمت بالای سایتم دو فیلد دراپ داون ایجاد کنم که اولی استان ها رو لود کنه و پس از انتخاب استان ها ، دومی شهرهای اون استان رو لود کنه و با زدن کلید نمایش صفحه مربوط به دسته شهر موردنظر نمایش داده بشه.فقط اگر در فیلد دوم کاربر شهری رو انتخاب نکرد با زدن کلید نمایش صفحه مربوط به دسته استان رو نمایش بده.

ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمائید.

باتشکر

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

سلام

یه تکست پنهان بساز و در خاصیت change دراپ اولیت بذار که آیدی دسته انتخابی استان رو بریزه داخلش، و روی دراپ دومی هم همین کارو انجام بده ، حالا اگه کسی استان رو انتخاب کنه آیدیش میره داخل تکست و اگر شهر ها رو از داخل دراپ دومی انتخاب کرد آیدی استان از داخل تکست پاک میشه و آیدی شهر داخل تکست قرار میگیره و آیدی رو بفرست برای سرچ که میگی میخوای مطالبشو نشون بده.

راحت ترین راه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...