رفتن به مطلب

مشکل با افزونه پارس پال

پست های پیشنهاد شده

سلام

خسته نباشید

من به تازگی وبسایت راه انداختم توی وبسایت از افزونه فروش فایل پارسپال استفاده کردم

وقتی من به عنوان یک کاربر میرم و محصول رو میخرم پول به حساب اکانت پارس پال واریز میشه و پیام خرید موفق رو هم میده ولی لینک فایل رو به ایمیل کاربر ارسال نمیکنه :|

وقتی میرم تو قسمت مدیریت نشون تعداد خرید و لینک های فعال رو نشون میده ولی لینک برای کاربر ارسال نمیشه

در قسمت ایمیل فروشگاه یک ایمیل با نام noreply@mywebsite.com زدم البته به جای مای وبسایت ادرس وبسایتم هست داخل وب میل هم این ایمیل رو ساختم ولی هیچ ایمیل برای کاربر از طرف این اکانت ارسال نمیشه

لطفا کمکم کنید ممنون

لینک به ارسال

ممکنه ایمیل به قسمت اسپم ایمیل بره

میتونید از افزونه های smtp برای ارسال ایمیل استفاده کنید

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

دوستان این مشکل رو بنده هم دارم برای ایمیل های یاهو بیشتر مواقع ارسال نمیشه راه حل چیه :huh:

لینک به ارسال

با توجه به حساس بودن سرورهای یاهو ، آی پی سرور شما به عنوان ارسال کننده اسپم توسط یاهو بلاک شده !

ابتدا وارد سایت زیر شوید :

http://www.spamhaus.org/lookup/

سپس آی پی سرور خود را وارد کنید و در صورتی که در لیست قرار داشت ، درخواست رفع بلاک دهید .

پس از آن بایستی منتظر باشید تا آی پی از لیست بلاک بیرون بیاید .

موفق باشید .

لینک به ارسال

اومدیم و درخواست دادم و رفع کردند اما باز هم بلاک شد آیا روشی هست که دیگر چنین مشکلی پیش نیاد.

لینک به ارسال

متاسفانه اگر ایمیل های زیاد با محتوای لینک ، عکس و ... به یاهو ارسال شوند ، یاهو آی پی سرور ارسال کننده را به عنوان اسپم مسدود خواهد کرد .

موفق باشید .

لینک به ارسال

ایمیلی که تو تنظیمات همگانی وردپرس وارد کردید رو یکبار به جیمیل تغییر بدید و تست بگیرید . این مشکل ربطی به افزونه پارسپال و ... نداره . یه مدت اندکی هست که تو همه افزونه های همه گیر شده .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...