رفتن به مطلب

بک لینک بخرم یا نه؟

hamidrta

پست های پیشنهاد شده

سلام

بک لینک بخرم یا نه؟

پیشنهادتون جیه ممنون

درود

خیر، چون این کار فریب دادن موتور های جستجو به حساب میاد و اگه موتور های جستجو متوجه این لینک ها بشن، سایت شما پنالتی میشه.

بهترین روش ساخت لینک های ارگانیک، در وبلاگ ها، شبکه های اجتماعیه.

لینک هایی با کیفیت هستند که داخل یک متن، مرتبط با سایت مقصد و دارای کلمات کلیدی بهینه باشند.

اگه می خواین هزینه کنید بهتره یک وبلاگ نویس استخدام کنید، و در وبلاگ لینک های مربوط به سایتتون رو قرار بدید.

لینک به ارسال

خیر چون دارید هزینه میکنید که سایتتون رو نابود کنید ... (مث مصرف مواد مخدره اولش فک میکنی خیلی بهتر شده اما بعد از مدتی ...)

لینک به ارسال

اگر خرید لینکت دائمی از سایت های مرتبط با فعالیتت باشه بسیار هم خوب هست

سعی کن نخری اگر هم می خری نتیجه خوبی می گیری بشرطی که بلند مدت تمدید کنی

لینک به ارسال

دوست عزیز دیگه گوگل واسه محتوای وب سایت ها تره هم خرد نمیکنه پیج رنک دیگه از بین رفته یا به عبارتی اعتبار خودش رو از دست داده الان تنها معیار معتبر واسه ارزش گذاری سایت رتبه بندی السکا هستش

لینک به ارسال

فکر نکنم بک لینک اونقدرا هم بد باشه!!!اگر بدونید تو چه سایت هایی باید لینک گذاشت خیلی هم برای ایت و رنک خوب هستش

لینک به ارسال

اگ بک لینک دائمی نباشه و همچنین در سایت های غیر مرتبط با محوریت سایت خود باشه ، اعتبار سایت پیش موتورهای جستجو به تدریح کم میشه و رنکش میاد پایین.

لینک به ارسال

چرا میخوای بخری برو تو سایت های بزرگ مثل دانلود ها توی مطلبش یه نظر بزار مثل : ممنون بابت این مطلب خوبتون بعد توی قسمت ادرس سایت لینک سایتتو بده تموم فقط باید صبر کنی تا تایید شه همین چرا پول بدی؟

لینک به ارسال

دوست عزیز دیگه گوگل واسه محتوای وب سایت ها تره هم خرد نمیکنه پیج رنک دیگه از بین رفته یا به عبارتی اعتبار خودش رو از دست داده الان تنها معیار معتبر واسه ارزش گذاری سایت رتبه بندی السکا هستش

در کمال احترام تقریبا این دیدگاه رو رد میکنم

پیج رنگ از بین رفته که خوب این درسته

اما گوگل هیچ وقت معیر خودش رو الکسا نمیزاره!!!

گوگل به این بزرگی هیچ وقت خودش رو وابسته به سایت دیگه ای نمیکنه

گوگل خودش این همه الگوریتم طراحی کرده توسط حرفه ای ترین متخصضص های دنیا بعد همه رو میزاره کنار میره میچسبه به الکسا!!!

آما و اطلاعاتی رو که الکسا میده رو خود گوگل آنالیتیک هم میده تازه دقیق تر.

مهم ترین معیارهای گوگل

Bounce Rate

Daily Pageviews per Visitor

Daily Time on Site

که این سه فاکتور رو خود گوگل آنالیتیک دقیق تر میده

پیروز باشید

لینک به ارسال

دوست عزیز من نگفتم که واسه گوگل مهمه گفتم از نظر ارزش گذاری و تایین اعتبار سایت السکا بهتره

پیج رنک دیگه هیچ وقت اپدیت نمیشه اگر هم سال دیگه یا 2 سال دیگه اپدیت شد بدونید یک معجزس

لینک به ارسال

دوست عزیز من نگفتم که واسه گوگل مهمه گفتم از نظر ارزش گذاری و تایین اعتبار سایت السکا بهتره

پیج رنک دیگه هیچ وقت اپدیت نمیشه اگر هم سال دیگه یا 2 سال دیگه اپدیت شد بدونید یک معجزس

اوکی پس من بد برداشت کرده بودم :)

یکی از معیارها که میگن جایگزین پیج رنک شده Authority هستش

که سایت http://moz.com/ مطرح کرده

ویرایش شده توسط saman_kiyani
لینک به ارسال

ازین که گوگل روش کارشو از بک لینک به السکا تغییر داده خبری ندارم.

ممنون میشم اگه یک لینک مرجع برای مطالعه بدین.

با سپاس

لینک به ارسال

من با نظر شما کاملا مخالفم، چون الگوریتم های گوگل ضعیفن دلیل نمیشه که گوگل بیخیال پیج رنک بشه، در آینده خواهید دید که سایت هایی که با تکنیک های Blackhat SEO بالا اومدن چه بلایی سرشون میاد.

لینک به ارسال

من با نظر شما کاملا مخالفم، چون الگوریتم های گوگل ضعیفن دلیل نمیشه که گوگل بیخیال پیج رنک بشه، در آینده خواهید دید که سایت هایی که با تکنیک های Blackhat SEO بالا اومدن چه بلایی سرشون میاد.

شاید یک سرویس جدیدی درست بشه اما پیج رنک ه احتمال نود درصد کنار گذاشته میشه . به احتمال قوی یک سرویس هوشمند و کاملا منطقی روی کار بیاد که مبنای اون عدد نباشه .

لینک به ارسال

خود مدیران گوگل گفتند که دیگه برنامه ای برای آپدیت پیج رنک ندارند و الان

Authority جایگزین پیج رنک شده

تو سایت moz.com تولبارش رو نصب کنید همه چی دستتون میاد

لینک به ارسال

چه سایتی

Authority دقیق سایتها را مشخص می کنه دوستان؟

و تکننیک

Blackhat SEO دقیقا چیه ؟

moz.com

لینک به ارسال

خود مدیران گوگل گفتند که دیگه برنامه ای برای آپدیت پیج رنک ندارند و الان

Authority جایگزین پیج رنک شده

تو سایت moz.com تولبارش رو نصب کنید همه چی دستتون میاد

درسته ولی نگفتن که حذفش می کنن!

فقط Page Authority نیست،‌ مثلا سایت majestic.com براساس Trust Flow سایت ها رو ارزیابی می کنه.

لینک به ارسال

برای پیشرفت سایتتون به نظرم بخرید. البته باید بلد باشید از کجا لینک بخرید. از سایت‌های معتبر و مرتبط که زیاد لینک نمیفروشن و ..

لینک به ارسال

شما مطمئنی گوگل واسه رتبه بندی به الکسا نگاه می کنه ؟ لطفا بدون هیچ دلیل و سندی افراد رو گمراه نکنید

در کمال احترام تقریبا این دیدگاه رو رد میکنم

پیج رنگ از بین رفته که خوب این درسته

اما گوگل هیچ وقت معیر خودش رو الکسا نمیزاره!!!

گوگل به این بزرگی هیچ وقت خودش رو وابسته به سایت دیگه ای نمیکنه

گوگل خودش این همه الگوریتم طراحی کرده توسط حرفه ای ترین متخصضص های دنیا بعد همه رو میزاره کنار میره میچسبه به الکسا!!!

آما و اطلاعاتی رو که الکسا میده رو خود گوگل آنالیتیک هم میده تازه دقیق تر.

مهم ترین معیارهای گوگل

Bounce Rate

Daily Time on Site

که این سه فاکتور رو خود گوگل آنالیتیک دقیق تر میده

پیروز باشید

دوست عزیز پیج رنک درسته آپدیت نمیشه اما از بین هم نرفته ، صرفا جهت اطلاع !

لینک به ارسال

بک لینک و ازین داستان ها موقتی هستش و ارزش فنی نداره .

شاید یه مدت گوگل رو دور بزنی اما بعدش چی؟

دو روز دیگه هم یک راه پیدا میشه گوگل جلوشو میگیره ، معلوم نیست که .

بالا بری و پایین بیایی ، اگر یکم وبسایت بهینه ای از نظر کد نویسی داشته باشی ، کافیه درش مطالب نو و مفید بزاری ، اونوقته که رتبت 1 میشه .

یک سایتی رو از صفر دادیم کسی بهینه کرد کد هاشو . ما هم مطالب نو به شیوه ی اصولی درش گذاشتیم ، الان هیچ کلمه کلیدی نیست که مرتبط باشه و این سایت در صفحه 1 جستجو گوگل نباشه!

حالا شما بک لینک کنی چند تا کلمه؟ یکی؟ دو تا ؟

اما با سئو خوب همیشه حضور داری در صفحات اول ( صفحه 1 و 2 )

ویرایش شده توسط iran4moderntalking
لینک به ارسال

شما مطمئنی گوگل واسه رتبه بندی به الکسا نگاه می کنه ؟ لطفا بدون هیچ دلیل و سندی افراد رو گمراه نکنید

دوست عزیز پیج رنک درسته آپدیت نمیشه اما از بین هم نرفته ، صرفا جهت اطلاع !

چند ماه پیش بود که خودم مصاحبه تصویری یکی از مدیران ارشد گوگل را دیدم و گفت هیچ برنامه ای برای آپدیت پیج رنک نداریم

و شما ببینید آخرین باری که پیج رنک آپدیت شده برای چه زمانی بوده!

وقتی آپدیت نمیشه یعنی هیچ تاثیری نداره

همین پیج رنک گوگل هم بر اساس یک سری معیار میاد سایتها رو رتبه بندی میکنه که این رتبه بندی دقیقا بر اساس الگوریتمهای گوگل هستش و گوگل الان فقط داره روی

Bounce Rate

Daily Time on Site

چون این سه معیار نشاندهنده این هستش که آیا سایت با کیفیت هستش یا خیر

و تنها معیارهایی هستش که کسی نمیتونه گوگل رو فریب بده

گوگل هدف اصلی که داره اینه که سایتهای با محتوای خوب رو صفحه اول نشون بده و این 3 معیار هم دقیقا نشاندهنده سایت با معیار خوب هستش

حالا شما دنبال بک لینک و این چیزا نباشید

کدهای سایت رو بر اساس اصول سئو بنویسید

مطالب با کیفیت و جذاب منتشر کنید

مطالب رو با نظم درست حسابی منتشر کنید

اگر همین چندتا نکته ساده را رعایت کنید سایت شما بعد از چند ماه به صفحه اول گوگل میاد و دیگه بعدش اگه 1000 تا الگوریتم هم عوض بشه بازم سایت شما در رتبه اول گوگل باقی خواهد ماند

لینک به ارسال

چند ماه پیش بود که خودم مصاحبه تصویری یکی از مدیران ارشد گوگل را دیدم و گفت هیچ برنامه ای برای آپدیت پیج رنک نداریم

و شما ببینید آخرین باری که پیج رنک آپدیت شده برای چه زمانی بوده!

وقتی آپدیت نمیشه یعنی هیچ تاثیری نداره

همین پیج رنک گوگل هم بر اساس یک سری معیار میاد سایتها رو رتبه بندی میکنه که این رتبه بندی دقیقا بر اساس الگوریتمهای گوگل هستش و گوگل الان فقط داره روی

Bounce Rate

Daily Time on Site

چون این سه معیار نشاندهنده این هستش که آیا سایت با کیفیت هستش یا خیر

و تنها معیارهایی هستش که کسی نمیتونه گوگل رو فریب بده

گوگل هدف اصلی که داره اینه که سایتهای با محتوای خوب رو صفحه اول نشون بده و این 3 معیار هم دقیقا نشاندهنده سایت با معیار خوب هستش

حالا شما دنبال بک لینک و این چیزا نباشید

کدهای سایت رو بر اساس اصول سئو بنویسید

مطالب با کیفیت و جذاب منتشر کنید

مطالب رو با نظم درست حسابی منتشر کنید

اگر همین چندتا نکته ساده را رعایت کنید سایت شما بعد از چند ماه به صفحه اول گوگل میاد و دیگه بعدش اگه 1000 تا الگوریتم هم عوض بشه بازم سایت شما در رتبه اول گوگل باقی خواهد ماند

گوگل بخاطر اینکه از رنکیگ سواستفاده می شه نمایش و آپدیت پیج رنک رو حالا موقت یا غیر موقت غیرفعال کرده

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

سلام

بک لینک بخرم یا نه؟

پیشنهادتون جیه ممنون

حتما موثر هست اما نه از هر سایتی

حتما از سایتهایی که مطالب زیاد دارن و معتبر هستن بخرین مثلا 1پزشک یا پی سی دانلود

محض اطلاع دوستان:

اگر لینک خریدن چیز بدی باشه اینهمه کله گنده های نت لینک نمیخریدن(البته از سایت های معتبر)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...