رفتن به مطلب

انتشار مطالب در شبکه های اجتماعی مفید یا مضر؟

پست های پیشنهاد شده

سلام

میخواستم ببینم انتشار مطالب در سایتهایی همچون فیس بوک،تیوتر و انثال اینا که اکثرا هم فیلتر هستن چقدر از نظر سئو برای سایت مفیده و امکان این وجود داره که با انتشار مطالب در این سایتها سایت ما هم فیلتر بشه؟

لینک به ارسال

به نظر من این کار باعث دریافت بک لینک های سالم و مفید می شود و همچنان که می دانید اکثر سایت های خبر گذاری و ... ایرانی نیز در این شبکه ها فعالیت دارند و مشکلی پیش نخواهد آمد.

لینک به ارسال

چیلتر شدن ربطی به سئو نداره! یا مفید بودن!

در حال حاظر موتور جستجوی گوگل فقط مطالبی که در گوگل پلاس به اشتراک گذاشته شده باشند رو به عنوان یکی از ملاکهای سئو پشتیبانی داره

لینک به ارسال

افزونه WPGplus

وقتي داري پست ارسال مي كني گزينه ارسالش به گوگل پلاس رابزن وبهتريه متني هم توي كادرش بنويسي

لینک به ارسال

افزونه WPGplus

وقتي داري پست ارسال مي كني گزينه ارسالش به گوگل پلاس رابزن وبهتريه متني هم توي كادرش بنويسي

من این افزونه رو نصب کردم کاری که شما گفتین رو هم انجام دادم اما بازم ارسال نمیشه

لینک به ارسال

1-يوزروپوردرادرست واردكرديد؟

2-گزينهyasرابراي ارساب پست انتخاب كردي؟

اگرهيچ يك ازاين مواردنبود!

بايدبگم كه براي منم ازهر3پستم اينطوري ميشه وفقط يكيش رابه اشتراك ميذاره وعيب متاسفانه ازافزونه هستش!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...