رفتن به مطلب

افزونه ای برای نمایش RSS همراه با تصویر میخوام

پست های پیشنهاد شده

با سلام

افزونه ای همانند " جدیدترین ویدیوها " دیجی کالا میخوام

اگر هم شبیه نبود مشکلی نیست فقط RSS را برام با تصویر بیاره.

به سایتی که قراره RSS را از اونجا فراخوانی کنه هم دسترسی دارم.

در کل به 2 آدرس دسترسی دارم.

با تشکر

لینک به ارسال

من قبلا خیلی دنبال چنین چیزی بودم تنها افزونه ای که دیدم این کار را به راحتی میکنه Ditty RSS Ticker بود

که البته این افزونه مال کدکنیونه و رایگان نیست

درکل آوردن تصویر از طریق rss کار زیاد سختیه و فکر نکنم با افزونه های رایگان شدنی باشه البته بستگی به سایت مورد نظر شما هم داره

معمولا سایتهایی که عکس زیاد و منحصر به فرد دارند جلوی این خروجی را می گیرند چون به ترافیکشون آسیب می رسونه

لینک به ارسال

من قبلا خیلی دنبال چنین چیزی بودم تنها افزونه ای که دیدم این کار را به راحتی میکنه Ditty RSS Ticker بود

که البته این افزونه مال کدکنیونه و رایگان نیست

درکل آوردن تصویر از طریق rss کار زیاد سختیه و فکر نکنم با افزونه های رایگان شدنی باشه البته بستگی به سایت مورد نظر شما هم داره

معمولا سایتهایی که عکس زیاد و منحصر به فرد دارند جلوی این خروجی را می گیرند چون به ترافیکشون آسیب می رسونه

شما چه راهی را پیشنهاد میکنید ؟

از سایتی که میخوام خروجی بگیرم نهایتا 2 روز 1 پست میزاره

لینک به ارسال

ببینید اگر میخواهید مطالب اون سایت را توی سایت خودتان به اسم خودتان منتشر کنید نیاز به روبات دارید (افزونه ای مثل wp-robot)

اما اگر میخواهید مطالب اون سایت براتون ثبت نشه بهتره از افزونه

Ditty RSS Ticker استفاده کنید

لینک به ارسال

ببینید اگر میخواهید مطالب اون سایت را توی سایت خودتان به اسم خودتان منتشر کنید نیاز به روبات دارید (افزونه ای مثل wp-robot)

اما اگر میخواهید مطالب اون سایت براتون ثبت نشه بهتره از افزونه

Ditty RSS Ticker استفاده کنید

آیا این افزونه تصاویر را بارگذاری میکند ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...