رفتن به مطلب

بک لینک های عجیب!!

carnaval

پست های پیشنهاد شده

سلام ، من چند وقتی هست به شدت از یه سری سایت که مثل ربات میمونن بک لینک دریافت میکنم و تو قسمت نظرات هم پیغاماش میاد

postfinder.ir

umix.ir

news.zxn.ir

istop.ir

music4pedia.com

نمونه ای از سایت های بک لینک دهنده

اینا نه فقط به سایت من بلکه به اکثر سایت های مشابه هم بک لینک میدن

میخواستم بدونم اینا خطرناکه یا مفید ؟ اگه خطرناکه به گوگل معرفی کنم و اینکه آیا راهی برای جلوگیری از این بک لینک ها وجود داره ؟ حداقل قسمت دیدگاهامو پر نکنه

لینک به ارسال

منظورتون اینه که در وب سایت شما نظر میدن و لینک وب سایتشون رو در نظرات درج می کنن؟

اگر اینطوره بهتره یک افزونه کپچا نصب کنین ا از شرشون راحت بشین

لینک به ارسال

بله ضرر داره

شما برای جلوگیری از این امر کافیه چنین افزونه ای رو نصب و فعال کنین

https://wordpress.org/plugins/captcha/

لینک به ارسال

سلام

اینا کلا چند وقتیه مد شده و بعضی از سایت های بزرگ هم یه ساب دامین زدن و مشغول به این کار هستند، بهتره IP سایت ها رو بن کنید تا باعث جلوگیری از وردشون به سایت خودتون شوید.

موفق باشید/.

لینک به ارسال

البته فکر می کنم نظر دوستمون چیز دیگه ای هست.

وقتی سایتی در پستهاش به یکی از پستهای شما لینک میده (به احتمال زیاد سایتهایی که با وردپرس پیاده شدن)، در بخش دیدگاه ها به شما اطلاع داده میشه، البته با تاییدش هم نظری در پست مربوطه دیده نمیشه. وارد صفحه لینک داده شده هم که می شید با انبوهی از مطالب مشابه مواجه می شید. مثله این

زیاد اطلاعی ندارم ولی وقتی این اتفاق برام می افته حس خوبی ندارم. فکر می کنم روی سایتهای ما تاثیر منفی داره.

لینک به ارسال

البته فکر می کنم نظر دوستمون چیز دیگه ای هست.

وقتی سایتی در پستهاش به یکی از پستهای شما لینک میده (به احتمال زیاد سایتهایی که با وردپرس پیاده شدن)، در بخش دیدگاه ها به شما اطلاع داده میشه، البته با تاییدش هم نظری در پست مربوطه دیده نمیشه. وارد صفحه لینک داده شده هم که می شید با انبوهی از مطالب مشابه مواجه می شید. مثله این

زیاد اطلاعی ندارم ولی وقتی این اتفاق برام می افته حس خوبی ندارم. فکر می کنم روی سایتهای ما تاثیر منفی داره.

بله ضرر داره

شما برای جلوگیری از این امر کافیه چنین افزونه ای رو نصب و فعال کنین

https://wordpress.org/plugins/captcha/

بله دقیقا منظور من همونی بود که آقا حسین گفت

حالا باز با این تفاسیر افزونه کپچا حل میکنه مشکل رو ؟

لینک به ارسال

اگر اسپم ارسال میشه از افزونه کپچا استفاده کنید افزونه برای جلوگیری از ارسال اسپم در وردپرس

اگر هم طبق گفته دوستمون حسین عزیز منظورتون ارسال بازتاب هست یعنی وقتی سایت مطالب شما رو کپی کنه شما داخل مطلب لینک داخلی به مطالبتون داشته باشید یه بازتاب به اون مطلب ارسال میشه

توجه داشته باشید اگر این عمل بلا فاصله بعد از انتشار مطلب رخ میده برای سایتتون خوب نیست چون سرعت ایندکس مطالب این سایت ها به خاطر کپی کردن زیاده روزانه تعداد زیادی مطلب میره داخل سایتشون پس مطلبی که از شما کپی کرده قبل از سایت شما ایندکس میشه بعد که گوگل میاد سراغ سایت شما میبینه قبلا اون مطلب رو ایندکس کرده و شما رو به عنوان کپی کار میشناسه.

اما اگر با فاصله زمانی رخ میده یعنی اول مطلب شما ایندکس میشه بعد اون سایت کپی کار این خیلی خوبه حتی اگر لینک داخلی هم داشته باشید یه بک لینک ازش گرفتید البته به نظر بنده این نوع بک لینک چون از یه سری سایت های اسم هست ارزش خاصی ندارد.

با احترام

لینک به ارسال

اون کامنت هایی که دریافت میکنید پینگ بک هستن (که نشون میده یکی از مطلب سایتتون استفاده کرده)

وجود پینگ بک نه مفیده نه مضر برای سئو (یه جور آگهی رسانیه که بدونی مطالبت چطور توسط کی استفاده میشه)

اما اینکه یه سری سایت مطالب شما رو عینا کپی کنن بنفع شما هست یا خیر بستگی به خیلی چیزا داره

اگر سایت کاملی باشید (محتوا تخصصی و انحصاری داشته باشید) به نفع شما خواهند بود

اگر سایت زرد و کپی کار باشید به ضرر شما خواهند بود

اگر ما بین این دو حالت باشید بستگی به روند رشد سایتتون خواهد بود

شما میتونید هم بن کنید هم میتونید feed خود را روی حالت خلاصه بذارید تا پست های شما رو کامل کپی نکنن و یا افزونه های بازدارنده در این زمینه رو استفاده کنید

(اغلب این سایت ها وردپرس هستن و یه افزونه feed خوان دارن و feed چند سایت هم موضوع رو وارد افزونه میکنن هر وقت پستی به feed اضاف بشه توی سایت اینا مطلب کپی میشه )

لینک به ارسال

ممنون ، فقط من درست متوجه نشدم برای جلوگیری از پینگ بک ها تو قسمت نظرات چی کار کنم ؟

در قسمت "تنظیمات/گفتگوها" چک باکس "پذیرفتن بازتاب از دیگران (بازتاب فرستادن)" رو غیر فعال کنید.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام

اینا کلا چند وقتیه مد شده و بعضی از سایت های بزرگ هم یه ساب دامین زدن و مشغول به این کار هستند، بهتره IP سایت ها رو بن کنید تا باعث جلوگیری از وردشون به سایت خودتون شوید.

موفق باشید/.

اینا آر اس اس می خونن و با بن کردن حل نمیشه

یادم رفت بگم این سایت ها از بس به سایت من لینک دادن تا گوگل بی شعور که واقعا شعور نداره سایت 5 ساله منو اسپم کرد !!! با اون رنکینگ و بازدیدی که داشتم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...