رفتن به مطلب

سرعت ایندکس کند و سریع

پست های پیشنهاد شده

سلام من قبلا از هیچ افزونه کشی استفاده نمیکردم و معمولا پستام بین 1الی 2 ساعت ایندکس میشد بعد اومد از افزونه سوپر کش استفاده کردم بعدش متوجه این شدم که پست هام زیر 5 دقیقه ایندکس میشن

ولی به دلایلی ( مشکلاتی ) که این افزونه سوپر کش داشت مجبور به حذف اون شدم ، امروز دوباره یه مطلب دادم منتظر شدم تا ببینم که کی توی گوگل ایندکس میشه دیدم که الان حدود یک ساعت گذشته ولی هنوز ایندکس نشده

این امر برام خیلی عجیبه مشکلی این وسط چیه؟

یعنی افزونه سوپز کش موجب سریع تر ایندکس شدن میشه ؟؟

ادرس در امضام هستش

لینک به ارسال

افزونه سوپر کش تاثیری در ایندکس سایت ندارد (دنبال تغییرات دیگری باشید)

لینک به ارسال

افزونه سوپر کش تاثیری در ایندکس سایت ندارد (دنبال تغییرات دیگری باشید)

برادر الان من عمر سایتم خیلی زیاده ( 1.5 سال حدودا ) ولی سرعت ایندکس مطالبم همونطور که گفتم 1-2 ساعتی طول میکشه

چرا اینطوریه ؟ چجری درستش کنم

لینک به ارسال

فکر کنم لزوما به عمر سایت مربوط نیست یا یکی از پارامترهای موثر باشه.

خب الان من باید چیکار کنم زیر چند دقیقه ایندکس یشه ؟

لینک به ارسال

عزیز من یکی از سایتام زیر 1 ماهش هست میانگین سرعت ایندکس بین 5 دقیقه تا 10 دقیقه هستش ، افزونه کش هم ندارم ولی محتوا رو سعی میکنم قوی باشه (از لحاظ اصول سئو) و همچنین بلافاصه تو شبکه های اجتماعی به اشتراک میزارم (مخصوصا گوگل پلاس) .فکر میکنم گوگل+ خودش باعث میشه که سرعت ایندکس بره بالا

لینک به ارسال

همونطور که جناب احمری فرمودند اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی باعث افزایش سرعت ایندکس میشه. البته به محتوا و اینکه چند پست روزانه می گذارید هم تاثیری داره. شما انجمنهای پر بازدید رو اگه چک کنید سرعت ایندکسش زیر یک دقیقه هست ولی در سایتهای همون انجمنها که معمولا بازدیدهای بیشتری دارند اینجوری نیست. یعنی زمان بروز شدن محتوا هم تاثیر گذاره.

لینک به ارسال

عزیز من یکی از سایتام زیر 1 ماهش هست میانگین سرعت ایندکس بین 5 دقیقه تا 10 دقیقه هستش ، افزونه کش هم ندارم ولی محتوا رو سعی میکنم قوی باشه (از لحاظ اصول سئو) و همچنین بلافاصه تو شبکه های اجتماعی به اشتراک میزارم (مخصوصا گوگل پلاس) .فکر میکنم گوگل+ خودش باعث میشه که سرعت ایندکس بره بالا

حرف شما کاملا متین هستش ، ولی توی 10 تا شبکه اجتماعی به صورت اتوماتیک مطالب شیر میشوند از جمله فیس بوک ، توییتر ، لینک دین ، گوگل پلاس و ...

مطالبمم بروز و افزونه سئو اصولی پر میشه ولی بازم ...

لینک به ارسال

حرف شما کاملا متین هستش ، ولی توی 10 تا شبکه اجتماعی به صورت اتوماتیک مطالب شیر میشوند از جمله فیس بوک ، توییتر ، لینک دین ، گوگل پلاس و ...

احتمالا ، برسی کنید ببینید مطالبتون با لینک کوتاه مثل bit.ly در شبکه اجتماعی شِیر نمیشن؟ (چون می‎فرمائید اتومات به اشتراک گذاشته میشه)

لینک به ارسال

همین اتوماتیک بودنش هم باعث میشه از تاثیرش کاسته بشه. ایکه صفحاتتون هم در شبکه های اجتماعی چقدر بازدید داره تاثیر گذاره.

لینک به ارسال

احتمالا ، برسی کنید ببینید مطالبتون با لینک کوتاه مثل bit.ly در شبکه اجتماعی شِیر نمیشن؟ (چون می‎فرمائید اتومات به اشتراک گذاشته میشه)

چرا همینطوری هستن

همین اتوماتیک بودنش هم باعث میشه از تاثیرش کاسته بشه. ایکه صفحاتتون هم در شبکه های اجتماعی چقدر بازدید داره تاثیر گذاره.

آخه عزیزم اندک کسی هستش که بیاد دستی دونه به دونه بعد انتشار مطلب شیر کنه اونم با قضایای فیلترینگ که حوصله بر هستش

نمیدونم والا..

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...