رفتن به مطلب

مشکل با google analytics

uploader333

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

الان حدود چند ساعته گوگل انالیتیک عجیب رفتار می کنه.. من تعداد ورودی های مستقیم سایتم چند برابر ورودی های گوگل هست.. یعنی اگر به فرض در دقیقه پنج تا وردی گوگل داشته باشیم.. چند برابر همزمان کاربر مستقیم رو سایت هست... ولی از چند ساعت پیش به طور ناگهانی ورودی کاربرهای مستقیم و ورودی از ریفرال ها صفر شده..( تو این چند ساعت بدون اغراق حتی یک وردی مستقیم نشون نداده) برای این که مطمئن بشم مشکلی هست یا نه آدرس سایتم را به صورت تایپ در url داخل یک سرور اختصاصی باز کردم ولی تو بخش real time هیچ ورودی مستقیم نشون نداد....الان تو این چند ساعت حتی یک ورودی کاربر مستقیم تو سایت من نشون نداده که بدون شک با توجه رفتار کاربرها می دونم این غیر طبیعیه... آیا ممکنه گوگل آنالیتیک به مشکل بخوره؟ یا اون کدی که وارد کردم دچار مشکل شده باشه؟ آیا این اشکالات در برایند نهایی تعداد ویوزتور های روزانه که گوگل آنابلیتیک اعلام می کنه تاثیر داره؟

لینک به ارسال

راستش من نمی دونم

دوستان حتما کمک می کنن

ولی خوب برای احتیاط همزمان از یه آمارگیر دیگه هم استفاده کنید

تا متوجه بشید مشکل از اون هست یا نه؟

می تونید از www.histats.com استفاده کنید

موفق باشید

لینک به ارسال

راستش من نمی دونم

دوستان حتما کمک می کنن

ولی خوب برای احتیاط همزمان از یه آمارگیر دیگه هم استفاده کنید

تا متوجه بشید مشکل از اون هست یا نه؟

می تونید از www.histats.com استفاده کنید

موفق باشید

ممنون از لطفت دوست عزیز... بین گوگل آنالیتیک و این سایت شمارشگر کدومشون دقیق تر هست و رو آمار کدومشون بیشتر می شه تکیه کرد؟

سوال دومم در مورد کد هست... من این کد را دقیقا" کجا باید کپی کنم؟

لینک به ارسال

Google Analytics سرویس دقیق و مطمئنی هست

Histats هم همین طور

میشه گفت جفتشون دقیق و خوبند

اما من چند وقت پیش ها Google Analytics مارو تحریم کرد و منم کلا دورش رو خط کشیدم

هردو شون دقیق و مطمئن هستن

ببینید با کدوم راحت تر هستید

کد رو هم باید همون جایی که کد قبلی رو می گذاشتید بگذارید

(برای مثال یک راهش اینه که تو ابزارک ها یک ابزارک متن اضافه کنید و کد رو اونجا کپی کنید)

بازم اگر مشکلی بود بفرمایید

موفق باشید

یا علی

لینک به ارسال

Google Analytics سرویس دقیق و مطمئنی هست

Histats هم همین طور

میشه گفت جفتشون دقیق و خوبند

اما من چند وقت پیش ها Google Analytics مارو تحریم کرد و منم کلا دورش رو خط کشیدم

هردو شون دقیق و مطمئن هستن

ببینید با کدوم راحت تر هستید

کد رو هم باید همون جایی که کد قبلی رو می گذاشتید بگذارید

(برای مثال یک راهش اینه که تو ابزارک ها یک ابزارک متن اضافه کنید و کد رو اونجا کپی کنید)

بازم اگر مشکلی بود بفرمایید

موفق باشید

یا علی

ممنون دوست عزیز مشکل حل شد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...