رفتن به مطلب

مدیریت ایمیل ها در وردپرس های مختلف و مشکل تعداد زیاد بک آپ ها

پست های پیشنهاد شده

سلام

من واسه هر سایت وردپرسی که درست می کنم یک ایمیل جدید تو Gmail درست می کنم تا اون رو به وردپرس بدم، ضمن اینکه با همین ایمیل جدید یک هاست جداگانه از قبلی بخرم. الان مثلا من 10 تا سایت فعال دارم و این ممکنه در آینده زیاد بشه! اما مدیریتش سخت شده! من همش باید برم اون 10 تا ایمیل رو چک کنم. شاید اول بگید خب! چرا همه وردپرس ها رو با یک ایمیل درست نمی کنی و یا چرا همه هاست ها رو تحت یک حساب کاربری نمی خری؟ بخاطر اینکه من روی همه سایت های وردپرسی افزونه بک آپ نصب می کنم و تنظیماتش هم طوریه که هر شب یک نسخه از بانک اطلاعاتی رو می فرسته به ایمیل. یعنی در ماه 30 تا. خب اگه قرار بود همه این ها بیاد به یک ایمیل (حداقل 300 تا در ماه)، هر کدومش هم تقریبا 1 مگابایته حجمش، خب بعد احتمالا حجم ایمیل من تموم میشه دیگه! اتصال همه این ایمیل ها هم به یک ایمیل ممکنه اما این به ظاهر این مشکل همچنان پابرجاست.

من دو تا سوال دارم:

1/ شما واسه مدیریت یکپارچه سایت های مختلفتون چیکار می کنید؟

2/ شیوه بک آپ گیری من درسته؟ درسته که افزونه WP-DB-BACKUP هر شب یک بک آپ بفرسته به ایمیل؟ در صورتیکه خود سرویس دهنده هاست در بازه های 1 و 7 و 30 روزه بک آپ میده؟ چه طوری معقولانه تره؟ مرسی

لینک به ارسال
  • 3 ماه بعد...

سلام

سوال 1:

افزونه ای هست که به شما این قدرت رو میده تا از یک پیشخوان اقدام به مدیریت چندین سایت کنید و اونها رو تحت نظر داشته باشید. (اطلاعات بیشتر)

سوال 2:

افزونه های زیادی برای بکاپ گیری هست که امکانات متنوعی به کاربراش میده.

شما هم اگر هر روز سایت هات مطلب داره و اون هم مهم هست و به سرویس دهنده هم اعتباری نیست این فعالیت رو روی هر روز بذار وگرنه نیازی نیست

ضمنا گوگل این امکان رو در اختیار کاربراش گذاشته که اکانت ها رو بشه به کاربر دیگری واگذار کرد.

لذا شما میتونی از این اکانت گوگل وارد سایر اکانت هات بشی

ضمنا بکاپ هایی که ارسال میشه معمولا از دیتابیس هست که اون هم حجم خاصی نداره مخصوصا اگه فشرده بشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...