رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام. یه بخشی با نام لیست نشانه دار در بخش افزودن نوشته هست که این Bullet ها رو در کنار پست قرار میده. اینجوری

متاسفانه وقتی متن رو انتخاب می کنم و روی این دکمه کلیک می کنم، فقط در کنار اولی دایره قرار می گیره و بقیه رو باید با Enter یکی یکی درست کنم.

توی Dreamweaver هم اینجوریه. قبلا وقتی متن رو تا انتها انتخاب نمی کردم (مثلا سطر آخر رو انتخاب نمی کردم) درست می شد یعنی تا اونجایی که انتخاب کرده بودم Bullet می گذاشت ولی الان نه. البته اگه از تگ <p> برای هر سطر استفاده شده باشه میزاره ولی چون متن رو از جای دیگه کپی می کنم و خطها زیر هم هستن، نمیشه!

یعنی با تگ <br /> جدا میشن. راهی داره اینو درست کرد؟

post-1168-0-36726700-1425229874_thumb.pn

لینک به ارسال

من هم از همین تگ استفاده می کنم. یعنی در نهایت خودش از همین تگ استفاده می کنه. فقط با کلیک روی دمکه لیست نشانه دار خودش برای همه سطرها نشانه (دایره) نمی زاره و من تک تک با زدن Enter می سازمش. گفتم اگه راهی باشه همه رو خودش بسازه دیگه این 3-4 ثانیه رو واسه Enter زدن هدر ندم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...