رفتن به مطلب

وردپرس از صفر تا 100

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت همه ی دوستان

قصد یادگیری وردپرس رو دارم فقط تنظیمات و بهینه سازی از نظر امنیت و سئو! و ووکامروس !

از دوستان خواهشمندم اگر منبع اموزشی سراغ دارن بهم معرفی کنند !

اموزش به صورت ویدیوی باشه بهتره ;)

لینک به ارسال

هر سوالی که به ذهنتون میرسه رو تو گوگل سرچ کنین مطمئنا به جواب میرسین. سعی کنین بیشتر جستجوتون انگلیسی باشه.

لینک به ارسال

متشکر از این پاسخگویتون

پس چرا این انجمن ساخته شده؟

ویرایش شده توسط amator
لینک به ارسال

متشکر از این پاسخگویتون

پس چرا این انجمن ساخته شده؟

درود

این انجمن برای زمانی هست که شما یاد گرفتید و برای مثال در نوشتن یک کد در افزونه یا طراحی قالب یا مشکل در یم فانکشنی چیزی برای وردپرس دچار مشکل شدید اونوقت میاید اینجا و تاپیک میزنید مشکلتون رو در میان میزارید و با کمک دوستان برطرف میشه

انجمن آموزشی نیست بلکه انجمن رفع اشکال هست

ویرایش شده توسط kasra
لینک به ارسال

درود

این انجمن برای زمانی هست که شما یاد گرفتید و برای مثال در نوشتن یک کد در افزونه یا طراحی قالب یا مشکل در یم فانکشنی چیزی برای وردپرس دچار مشکل شدید اونوقت میاید اینجا و تاپیک میزنید مشکلتون رو در میان میزارید و با کمک دوستان برطرف میشه

انجمن آموزشی نیست بلکه انجمن رفع اشکال هست

جناب به سوال بنده دقت کنید!

در سوال در خواست راهنمایی از افراد با تجربه برای معرفی منبع شده نه اموزش!!!

در ثانی با توجه به نظر شما در این انجمن هیچ تاپیک اموزشی نباید درج گردد و بنا بر گفته شما تاپیک های که مدیران برای اموزش درج کردند کاملا اشتباه است!

لینک به ارسال

عزیز تاپیک آموزشی داخل انجمن موجوده، تا همین چند هفته پیش انجمن بخش آموزش مستقل داشت. ولی بخش آموزش رو داریم به سایت منتقل می کنیم چون هدف اصلی انجمن بحث و گفتگو کاربران در مورد مشکلات و موضوعات مرتبط هست.

به زودی سایت اصلی گروه راه اندازی میشه و می تونید از آموزش ها استفاده کنید و البته چون انجمن تخصصی وردپرس هست فکر نمی کنم داخل سایت آموزش های مبتدی و پایه رو داشته باشیم.

لینک به ارسال

عزیز تاپیک آموزشی داخل انجمن موجوده، تا همین چند هفته پیش انجمن بخش آموزش مستقل داشت. ولی بخش آموزش رو داریم به سایت منتقل می کنیم چون هدف اصلی انجمن بحث و گفتگو کاربران در مورد مشکلات و موضوعات مرتبط هست.

به زودی سایت اصلی گروه راه اندازی میشه و می تونید از آموزش ها استفاده کنید و البته چون انجمن تخصصی وردپرس هست فکر نمی کنم داخل سایت آموزش های مبتدی و پایه رو داشته باشیم.

جناب مهدوی تنها سوال بنده این بود که ایا دوستان سایت اموزشی خاصی را سراغ دارند و ایا از سایتی برای یادگیری استفاده کردند؟همین!اما دوستان بد برداشت کردند!

لینک به ارسال

جناب به سوال بنده دقت کنید!

در سوال در خواست راهنمایی از افراد با تجربه برای معرفی منبع شده نه اموزش!!!

در ثانی با توجه به نظر شما در این انجمن هیچ تاپیک اموزشی نباید درج گردد و بنا بر گفته شما تاپیک های که مدیران برای اموزش درج کردند کاملا اشتباه است!

ببینید دوست عزیز شما سوال اولتون رو من پاسخ ندادم پست من برای سوال دومتون بود که میگید چرا این انجمن ساخته شده

در مورد پست اولتون هم بهترین جا خود وردپرس هست :

http://codex.wordpress.org/

سعی کنید از منابع خارجی استفاده کنید چون منابع فارسی هم 99% ترجمه همون ها هستن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...