رفتن به مطلب

مشکل عجیب پوسته

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان وب سایت تازه تاسیس من کمی سنگینه،

اومدم با http://gtmetrix.com/ سایت رو انالیز کردم دیدم page load سایت 12 ثانیه و حجم 3 مگ هست

اتفاقی به فکرم رسید با مرورگر کل وب سایت رو save page as کنم وقتی اینکارو انجام دادم ، دیدم یه پوشه به نام a_data

هم به عنوان وب سایت من ذخیره شده که حجم 3 مگ داره و فایلهای توش مربوط به سایت من نیست

مشکل جایی عجیب میشه که این فایلها حتی در هاست و پوشه ی پوسته من هم وجود نداره (فایلهای مخقی هم چک کردم)

تا حالا همچین موردی رو دیدید؟

ممنون.

لینک به ارسال

درود.

بهتر هست مواردی که در gtmetrix اعلام شده را بررسی نمایید همچنین دموی آنلاین قرار بدید تا بهتر دوستان بررسی نمایند.

لینک به ارسال

با توجه به اینکه مشکل بنده دیروز حل شده اینجا هم میگم شاید در اینده و غیر مستقیم به درد کسی خورد

دلیل اینکه لود سایت سنگین بود و موقع سیو کردن سایت یه سری پوشه هم ذخیره میشد این بود که در قالب

یه کد جاسازی کرده بودن که پاپ آپ یه سایتی بود و همین باعث سنگینی سایت شده بود، احتمالا یه حالت افلاینی

هم داشت که موقع سیو سایت خودم اون پوشه هم سیو میشد.

---

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...