رفتن به مطلب

زیبا سازی خبر نامه

پست های پیشنهاد شده

سلام من از افزونه ی subscribe2 استفاده میکنم (برای خبرنامه) افزونه ی خیلی خوب و عالی هست ولی فقط میخوام اون کلید های اشتراک و قطع اشتراک یکم زیبا تر بشن نمیدونم باید چی کار کنم

میخوام بشه مثل سایت زیر:

http://rokesh.ir/ins...ampp-localhost/

یا اگه نشد اون کلید ها یکم استایل داشته باشن

راستی من کار هایی رو که سایت زیر گفته بود انجام دادم درست شد ولی قالبم سفید شد اگه کسی راه حلش رو مدونه کمک کنه

http://www.itstar.ir...امه-subscribe2/

با تشکر

ویرایش شده توسط Ali WP
لینک به ارسال

سلام ، دکمه های اشتراک و قطع اشتراک ابزارک؟

ببینید این افزونه به کارتون میاد:

Subscribe2 Widget Pro

لینک به ارسال

خوبه ولی خیلی به دردم نمیخوره چون من از خبرنامه توی مطالب و توی پاپ آپ استفاده کردم و این افزونه فقط به درد ابزارک میخوره

اگه یه کدی چیزی باشه بهتره

خب پس باید استایل های افزونه رو تغییر بدید ، اگر نیاز به اطلاعات بیشتر هست آدرس سایت + نحوه ای که میخواین تغییرش بدین بگین.

لینک به ارسال

این فایل افزونه رو باید ویرایش کنین:

subscribe2/classes/s2-frontend.php

میتونین بهش class بدین.

مثلاً اگر چیزی شبیه به همیار وردپرس (همونجوری که خودش درست کرده) میخواین باید ابتدا یه div برای بردر بالایی و پایینی با کلاس

background: url(//hamyarwp.com/wp-content/themes/HamyarWPv2.1/css/../images/newsletter_border.png) repeat-x;

بعد بدنه اصلی رو درست کنین که خودش از دو قسمت بالایی (عنوان) پایینی (توضیحات) تشکیل شده.

اگه نیاز به توضیحات بیشتر هست بگین تا توضیحات بیشتر بدیم.

لینک به ارسال

خب راه آسونش این هست که توی همون فایلی که گفتم یه کلاس ساده اضافه کنید و به اون کلاس هرجور که دلتون خواست استایل بدین.

یا اصلاً توی فایل style.css استایل های قبلی رو تغییر بدید. (از نو بنویسید جایگزین میشه)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...