رفتن به مطلب

مشکل در پلاگین wp-statics

mahyar1365

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من پلاگین wp-statics رو دانلود کردم اما چند مشکل داره

۱ .اولین روز هقته رو دوشنبه محاسبه میکنه

۲. ماه های میلادی رو مبنای محاسبه قرار میده

۳ .سال میلادی رو محاسبه میکنه

در اصل این پلاگین فقط نوشته هاش فارسی شده نه خود پلاگین

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

ضمن خوشامدگویی

افزونه از بیش توسط مصطفی عزیز نوشته شده و مبنای کار همه کاربران ایرانی و غیرایرانی در نظر گرفته شده.

در نسخه جدید سعی میشه مشکلاتی که وجود داره رفع بشه.

خود مصطفی عزیز توضیحات تکمیلی رو میده.

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

سلام،

شما باید ساعت و تاریخ وردپرس رو تنظیم کنید!

افزونه جلالی را هم نصب کنید :)

لینک به ارسال

آقا مصطفی درود

من افزونه رو نصب کردم ولی هنگام کپی در ابزارک فقط کدها در صفحه نشان داده میشوند

می شه راهنمایی بکنید؟

لینک به ارسال

ببین دوست عزیز

شما اومدی اسامی بخشها رو توی ابزارک قرار دادی مثلا: Alexa Pagerank

اگر میخوای از کدهای شورت کدتوی ابزارک استفاده کنی اونهایی هستن که توی [] قرار دارن.

اگر میخوای از توابع مستقیم استفاده کنی اونهایی میشن که توی <?php ?> قرار دارن.

شما باید از شورت کد استفاده کنی.

راه دوم استفاده از ابزارک این افزونه هست. توی لیست ابزارک های سایت بری (از بخش مدیریت) ابزارک wp-statics رو هم میبینی.

کافیه بکشی توی ابزارک موردنظرت. خودش لیست و بخشهایی که در دسترس هست رو برات میاره.

لینک به ارسال

ممنون آقا مرتضی عزیز

از پست بالای شما و تکرار و تمرین خیلی چیزها یاد گرفتم یک دنیا سپاس

فقط چون در حال یادگیری هستم این مورد را هم در صورت امکان راهنمای بفرمایید:

1-کدهای که داخل php هستند در فایل های قالب استفاده میشوند؟

2-کدهایی که در داخل

[] قرار میگیرند جهت استفاده در ابزارک ها استفاده میشوند؟

من الان کدهای شورت کد رو در یک ابزارک به نام متن قرار دادم ولی به شکل عکس دومی درمیاد:

bup90kq0mnpo6qcrq2pe.jpg

kbzrmpp6o1m42wgwigiu.jpg

حالا نمی دونم جایی که شرت کد ها رو قرار دادم اشتباه بوده یا ایراد جای دیگریست؟

لینک به ارسال

همانطور که قبلا گفته شد کدهای php در فایلها کاربرد دارند

شما هم میانبر رو درست قرار دادید و جوابش هم ظاهر شده است

فقط: برای هر خط عنوانش را بنویسید

و گزینه "افزودن پاراگراف به صورت خودکار" را هم تیک بزنید

لینک به ارسال

خب این که انگلیسی میشه اگر بخواهیم فارسی باشه باید همان عنواین رو بصورت فارسی وارد بکنیم؟

.

.

.

.

پ.ن:به جان خودم میترسم قبل اینکه بتونم یه افزونه نصب کنم از این دنیا ناکام برم

ممنون بابت همه چیز

کار این قسمت که گفتین تیک رو بزنم چیه(

"افزودن پاراگراف به صورت خودکار")

راستی خیلی عجیبه ابزارکی که آقا مرتضی گفتند برای من نیومده:

pgo2sev6xeamzbag45z.jpg

ویرایش شده توسط farzadof
لینک به ارسال

ممنون درست شد

ابزارک آمارگیر مربوط به این افزونه بوده!

پ.ن:زمان ویرایش پست تمام شده بود مجبور شدم پست جدیدی بزنم.پوزش

ارادتمند فرزاد

لینک به ارسال

ممنون درست شد

ابزارک آمارگیر مربوط به این افزونه بوده!

پ.ن:زمان ویرایش پست تمام شده بود مجبور شدم پست جدیدی بزنم.پوزش

ارادتمند فرزاد

خوشحالم که با کمک دوستان مشکلتون حل شد. اگر بازهم مشکلی داشتید، همین تایپیک رو ادامه بدین.

ممنون.

لینک به ارسال

آقا مصطفی یک دنیا سپاس

با کمک همه دوستان عزیز و با امید کار اصلی ام رو شروع میکنم.

فعلا در فاز تست هستم =))

باز هم ممنون بابت همه چیز ارادتمند فرزاد

لینک به ارسال

سلام

یه سوال من یادمه در پوسته ی قبلیم که از این امار گیر استفاده می کردم در همون قسمت ابزارک امارگیر ، یه کادری برای ریتینگ و السکا داشت . البته دقیق یادم نیست شاید اشتباه کنم ، اما الان توی ابزارک نیستش ... می خواستم ببینم می تونم در همون قسمت امار رتبه ها رو نمایش بدم یا خیر ؟

ممنون

ویرایش شده توسط kaboom
لینک به ارسال

یه سوال من یادمه در پوسته ی قبلیم که از این امار گیر استفاده می کردم در همون قسمت ابزارک امارگیر ، یه کادری برای ریتینگ و السکا داشت . البته دقیق یادم نیست شاید اشتباه کنم ، اما الان توی ابزارک نیستش ... می خواستم ببینم می تونم در همون قسمت امار رتبه ها رو نمایش بدم یا خیر ؟

شما به طور موقت میتونید از توابع افزونه در پوسته استفاده کنید

در نسخه های بعدی، پیج رنک گوگل + الکسا را نیز به ابزارک اضافه میکنم.

با تشکر.

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

سلام من یک ابر مشکل دارم

وقتی افزونه را فعال میکنم توی قسمت ارسال مطلب و به کلی توی تمام قسمت های ارسال نوشته، صفحه و حتی لینک نوشته ها(edit.php) باز نمیشه و صفحه سفید میاد

بعد از فعال کردن debug این پیغام نشون داده میشه:

Notice: is_feed was called incorrectly. Conditional query tags do not work before the query is run. Before then, they always return false. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 3.1.) in /home2/telvizio/domains/khabarsat.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 3049 Notice: Constant WP_MEMORY_LIMIT already defined in /home2/telvizio/domains/khabarsat.com/public_html/wp-config.php on line 95 Fatal error: Allowed memory size of 67108864 bytes exhausted (tried to allocate 64 bytes) in /home2/telvizio/domains/khabarsat.com/public_html/wp-includes/pomo/mo.php on line 238 Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home2/telvizio/domains/khabarsat.com/public_html/wp-content/plugins/wp-statistics/includes/classes/statistics.class.php on line 118

که ار افزونه آماره را غیر فعال کنم سایت بدون مشکل است

متن اررور

قالب صحیفه

3.8.1 نسخه وردپرس

ممنون میشم مشکلم را کاملا حل کنید(سایر پیغام ها)

Notice: is_feed was called incorrectly. Conditional query tags do not work before the query is run. Before then, they always return false. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 3.1.) in /home2/telvizio/domains/khabarsat.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 3049 Notice: Constant WP_MEMORY_LIMIT already defined in /home2/telvizio/domains/khabarsat.com/public_html/wp-config.php on line 95 Fatal error: Allowed memory size of 67108864 bytes exhausted (tried to allocate 89 bytes) in /home2/telvizio/domains/khabarsat.com/public_html/wp-includes/pomo/mo.php on line 213 Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home2/telvizio/domains/khabarsat.com/public_html/wp-content/plugins/wp-statistics/includes/classes/statistics.class.php on line 118

لینک به ارسال

من تمام اون کار ها را انجام دادم به خیر از مورد اول چون از دایرکت ادمین استفاده میکنم.

باز مشکل حل نشد.

من تا افزونه فوق را حذف نکنم مشکلم حل نمیشه

لینک به ارسال

یک نکته دیگه ابزارک این افزونه یک بار نمایش میده ده بار نمایش داده نمیشه!!

یعنی توی صفحه اصلی یک بار نشون میده یک بار اصلا هیچی نشون داده نمیشه انگاره اصلا ابززارکی نیست

لینک به ارسال

یک نکته دیگه ابزارک این افزونه یک بار نمایش میده ده بار نمایش داده نمیشه!!

یعنی توی صفحه اصلی یک بار نشون میده یک بار اصلا هیچی نشون داده نمیشه انگاره اصلا ابززارکی نیست

آدرس بدید تا بررسی شود.

لینک به ارسال

آدرس بدید تا بررسی شود.

یک بار میاد یک بار نمیاد (توی ابزارک ها)(برای ارسال پست هم حتما باید افزونه را غیر فعال کنم)

khabarsat.tk

فعلا افزونه فعال است!!1

ویرایش شده توسط neda411
لینک به ارسال
یک بار میاد یک بار نمیاد (توی ابزارک ها)(برای ارسال پست هم حتما باید افزونه را غیر فعال کنم)

ابزارک را بررسی کردم نمایش داده میشود.

اگر فکر میکنید با ابزارک مشکلی هست، آمار را به وسیله shortcode یا تابع آن در پوسته فراخوانی کنید.

لینک به ارسال
  • 5 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...