رفتن به مطلب

پوسته مشابه سایت motakhass.ir

پست های پیشنهاد شده

سلام به دوستان

من یه قالب دیدم که قبلانم دانلودش کردم از سایت آی طرح اما متاسفانه برداشته و از سرور پاکش کرده

اینم قالبه

http://www.motakhass.ir/

ممنون

لینک به ارسال

فکر کنم قالبی که پخش شده ، سازندش راضی نباشه ! یعنی عمومی نکرده.

در هر صورت ، قالب هایی که سازنشون راضی نیست و ریپ شدست در انجمن قرار نمیگیره ...

البته فکر کنم ریپ شده باشه.

• امتیاز 1
لینک به ارسال

اونوشو نمیدونم

الان این قالب رو بیش از ده ها سایته هستش

کسی نداره

من اینو نمی خوام که این جوری بزارم می خوام کامل تغییرش بدم

لینک به ارسال

سلام به دوستان

من یه قالب دیدم که قبلانم دانلودش کردم از سایت آی طرح اما متاسفانه برداشته و از سرور پاکش کرده

اینم قالبه

http://www.motakhass.ir/

ممنون

پوسته سایت آقا oMid هم مشابه هست.

منتظر پاسخشان باشید.

اگر فهمیدید اسم پوسته ویرایش نشده را ذکر کنید.

• امتیاز 3
لینک به ارسال

بله پوسته سایت بنده هم مشاه همین سایت می باشد.بنده به شخصه با ریپ و این حرفا به کل مخالفم ولی این قالب به طرز عجیبی منو جذب خودش کرد اگه به سورس دو سایت توجه کنید متوجه میشید که تفاوت بسیاری با هم دارند ولی در کل قالب بندی دو پوسته مشابه هم می باشد.ویرایش این پوسته به مراتب بیشتر از طراحی یک پوسته وقت منو گرفت...#

• امتیاز 1
لینک به ارسال

بله پوسته سایت بنده هم مشاه همین سایت می باشد.بنده به شخصه با ریپ و این حرفا به کل مخالفم ولی این قالب به طرز عجیبی منو جذب خودش کرد اگه به سورس دو سایت توجه کنید متوجه میشید که تفاوت بسیاری با هم دارند ولی در کل قالب بندی دو پوسته مشابه هم می باشد.ویرایش این پوسته به مراتب بیشتر از طراحی یک پوسته وقت منو گرفت...#

ریپ بوده از اول؟

اگر فایل zip اولیه پوسته را دارید لطفاً برای دریافت دوستان بذارید و در غیر اینصورت اسم پوسته اولیه را ذکر کنید.

لینک به ارسال

ریپ بوده از اول؟

اگر فایل zip اولیه پوسته را دارید لطفاً برای دریافت دوستان بذارید و در غیر اینصورت اسم پوسته اولیه را ذکر کنید.

خیر خودم جمع بندی کردم و به وردپرس تبدیل کردم و به همین دلیل قصد انتشار ندارم...#

لینک به ارسال

ای قالب ها در همون ردیف قالب هاست،فقط کافیه بکگراند ها و ... رو تغییر بدین...(هیچ گونه تستی هم نکردم تا کنون...)

فکر نکنم ریپ هم باشن چون من از یک سایت رایگان دانلود کردم...

creativemagazine.zip

silvermag.zip

• امتیاز 3
لینک به ارسال
واقعا عذر می خواهم ولی امکانش نیست,یک دنیا شرمنده...#

سلام . با اجازه از استاتر تاپیک . شما چطوری برچسب های سایتتان را به آن صورت یعنی 3d در آوردید . افزونه خاصی هستش. یا خیر

ویرایش شده توسط hamidtbt
لینک به ارسال
سلام . با اجازه از استاتر تاپیک . شما چطوری برچسب های سایتتان را به آن صورت یعنی 3d در آوردید . افزونه خاصی هستش. یا خیر

گرچه این حرکت شما خلاف قوانین انجمن هست.اما برای اینکه دست خالی از این جا نرید.یک مطلب از داخل خود وبلاگ امید عزیز بهتون میدم بخونید.چون توی خود وبلاگش هم نوشته.:

http://rango.ir/blog/370/%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-wp-tagcanvas/

• امتیاز 3
لینک به ارسال

دوست عزیز این قالب شما کاملا ریپ شده است

فقط شما توش دست برده اید

شرمنده که اینو میگم دوست عزیز

اگه بیس قالب رو ببینی یکی هست و کد ها رو هم چک کنید متوجه میشید

بازم ممنون

• امتیاز 2
لینک به ارسال
دوست عزیز این قالب شما کاملا ریپ شده است

فقط شما توش دست برده اید

منظورتون به کدوم یک از دوستان عزیزتون بود؟!!

اگه به من بود: من خودمم گفتم که نمیدونم نال هست یا رایگان،من فقط رفتم توی یک سایت پوسته انگلیسی و این ها توش بود... مرجعی هم که داده بود خودش هم رایگان بود توش... حالا بقیه اون به من ربطی نداره...

لینک به ارسال

k

منظورتون به کدوم یک از دوستان عزیزتون بود؟!!

اگه به من بود: من خودمم گفتم که نمیدونم نال هست یا رایگان،من فقط رفتم توی یک سایت پوسته انگلیسی و این ها توش بود... مرجعی هم که داده بود خودش هم رایگان بود توش... حالا بقیه اون به من ربطی نداره...

شرمنده داداش من پستمو بدون نقل قول گذاشتم

منظورم اقا امید بود که میگه قالبو خودم زدم

ایشون اگه یه ذره فکر کنه متوجه میشه که حتی قسمت تبلیغات 2 تا از بنرهای قالب اصلی رو برنداشته

لینک به ارسال

دوستان عزیز توجه کنید

بحث پوسته های ریپ و یا غیررایگان در انجمن ممنوع است.

و پوسته سایتهای دیگر رو نباید درخواست بدید.

در نهایت استفاده از پوسته روی سایت به خود شخص برمیگرده.

پوسته درخواستی پست اول ریپ شده هست پس بحثش منتفی میشه.

اگر شبیه ش رو کسی داره معرفی کنه وگرنه که هیچ!

اگر تاپیک همینطور ادامه پیدا کنه --> قفل میشه

دوستان لطفا رعایت کنید...

عنوان تاپیک اصلاح شد/.

• امتیاز 3
لینک به ارسال
دوستان کسی نیست که این قالب رو داشته باشه

دوست عزیز،خدایش شما انتظار دارید که یکی بیاد بجای شما غذارو بجوئه بعد بریزه توی دهنتون؟خب این قالبی هم که من معرفی کردم هم دقیقا همونه دیگه حالا خودتون یکم تغییراتی توش ایجاد کنید....

• امتیاز 1
لینک به ارسال

شرمنده داداش من پستمو بدون نقل قول گذاشتم

منظورم اقا امید بود که میگه قالبو خودم زدم

ایشون اگه یه ذره فکر کنه متوجه میشه که حتی قسمت تبلیغات 2 تا از بنرهای قالب اصلی رو برنداشته

خیر خودم

جمع بندی کردم

و

به وردپرس تبدیل کردم

و به همین دلیل قصد انتشار ندارم...#

من نگفتم حودم طراحی کردم جناب! گفتم همین پوسته است که تو کدهاش دست بردم! یادم باشه دفعه بعد از شما اجازه بگیرم! یا علی....#

• امتیاز 2
لینک به ارسال

دوست عزیز،خدایش شما انتظار دارید که یکی بیاد بجای شما غذارو بجوئه بعد بریزه توی دهنتون؟خب این قالبی هم که من معرفی کردم هم دقیقا همونه دیگه حالا خودتون یکم تغییراتی توش ایجاد کنید....

دوست عزیز من که نگفتم که بیا برای من پوسته طراحی کن این پوسته روی 3 تا سایت بود که همه سایتها همه سرورشونو پاک کردن

بعد این پوسته آی طرح بود که خود سایت آی طرح خودش انتشار داد

اصلانم ریپ شده نیست

من نگفتم حودم طراحی کردم جناب! گفتم همین پوسته است که تو کدهاش دست بردم! یادم باشه دفعه بعد از شما اجازه بگیرم! یا علی....#

دوست عزیز شما ادعای میکنی ما که چیزی نگفتیم

شما داری پوسته مردم و به اسم خودت میزنی دوست عزیز

بعدش معلومه اینجا هم باند بازیه دوست عزیز

بچه ها به جای کمک فقط از هم حمایت می کنند

خسته نباشید

لینک به ارسال

فقط جهت رفع برخی ابهامات:

دوستان برای رسیدن به هدفتون باید خودتون هم تلاش کنید.

همیشه نباید دنبال موارد آماده باشید.

متاسفانه تاپیک از مسید اصلیش منحرف شد و چاره ایی جز قفل شدن نداشت!

بهتره بجای موش و گربه بازی و مچ گیری به دنبال کمک بهم دیگه باشیم.

دوستان قدیمی تر هم فراموش نکنن باید به کاربران جدیدتر بیشتر بها داد.

به امید موفقیت همه دوستان :)

• امتیاز 3
لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...