رفتن به مطلب

نمایش دسته بندی‌ها در صفحه‌ای جدا

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان، من توی سایتم میخوام یه صفحه باشه که کلا دسته بندی هام تو اون نمایش داده بشه، ممنون میشم راهنماییم کنید.

ویرایش شده توسط hesamkj
لینک به ارسال

دسته بندی هام توی یک صفحه جداست، توی منو یه لینک هست کاربر رو به صفحه دیگه میبره که اونجا لیست موضوعات براش میاد، این افزونه برای من کاربرد دارد؟

لینک به ارسال

شما با این افزونه کار کردید؟ میتونم عنوان Category رو به دسته بندی ها تغییر بدم؟

لینک به ارسال

سلام

از page.php یه کپی بگیر و اسمش رو بزار mori.php بعد تکه کد زیر رو اولش اضافه کن:

/* Template Name: Mori */

تابع نمایش دسته بندی ها رو داخلش بنویس و بعد ذخیره کن. وارد بخش برگه ها شو و برگه جدید بساز. قالبش رو Mori انتخاب کن و انتشار بده.

لینک به ارسال

سلام

از page.php یه کپی بگیر و اسمش رو بزار mori.php بعد تکه کد زیر رو اولش اضافه کن:

/* Template Name: Mori */

تابع نمایش دسته بندی ها رو داخلش بنویس و بعد ذخیره کن. وارد بخش برگه ها شو و برگه جدید بساز. قالبش رو Mori انتخاب کن و انتشار بده.

با این افزونه که این دوستمون معرفی کرد کارم راه افتاد، ولی اگه بشه بدون افزونه درست کنم بهتره، متوجه نشدم میشه یکم واضح تر بگید؟

لینک به ارسال

یه صفحه می سازی بعد داخل تابع نمایش دسته بندی ها رو می نویسی. مرحله به مرحله توضیح دادم که. خودتم که ماشالا استاد مایی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...