رفتن به مطلب

افزونه edd برای هاست دانلود

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان!

من حدود 16 گیگ فایل pdf دارم که میخوام بزارمشون برای فروش اینترنتی! فایل ها هم کلا نمونه سوال به همراه جواب و یک سری مقاله و پایان نامه هستش!

چون حجمش بالاست باید از هاست دانلود استفاده کنم!

آیا هاست دانلود با افزونه EDD کار میکنه!؟ چون باید فایلهارو در ساب دامینی که به هاست دانلود متصله آپلود کنم و public_html هم باید روی یه سرور دیگه باشه!

پیشنهاد شما چیه و اینکه نظر بهتری دارید یا نه؟!

تشکر... :rolleyes:

لینک به ارسال

بله وجود داره کلا دو راه وجود داره برای اینکار یکی استفاده از افزونه EDD remote یکی هم دستکاری و ویرایش خود پلاگین

لینک به ارسال

بله وجود داره کلا دو راه وجود داره برای اینکار یکی استفاده از افزونه EDD remote یکی هم دستکاری و ویرایش خود پلاگین

یعنی درحالت عادی کار نمیکنه؟!

منظورم اینه که لینک فایل محصولات روی هاست دانلود باشه؟! و افزونه هم که روی هاست صفحه اصلی؟!

ویرایش شده توسط عباس صادقی
لینک به ارسال

خیر کار نمیکنه چون افزونه EDD از فایل های دانلودی محافظت میکنه این امر باعث شده که فلدر محافظت شده وجود داشته باشه که فایل ها باید توی اون قرار بگیرن تا از دانلود کسایی که پرداخت نزدن جلوگیری کنه اگر همین جوری لینک های دانلود وارد کنید اشخاص سود جو میتونن با اسکن سایت اسم آدرس فلدر و فایل هاتون پیدا کن و بدون پرداخت استفاده کنن پس نیاز به یکسری تغیرات در خود افزونه یا استفاده از edd remot هست

لینک به ارسال

خیر کار نمیکنه چون افزونه EDD از فایل های دانلودی محافظت میکنه این امر باعث شده که فلدر محافظت شده وجود داشته باشه که فایل ها باید توی اون قرار بگیرن تا از دانلود کسایی که پرداخت نزدن جلوگیری کنه اگر همین جوری لینک های دانلود وارد کنید اشخاص سود جو میتونن با اسکن سایت اسم آدرس فلدر و فایل هاتون پیدا کن و بدون پرداخت استفاده کنن پس نیاز به یکسری تغیرات در خود افزونه یا استفاده از edd remot هست

خب حالا این تغییرات رو باید به چه صورتی اعمال کنم؟!

در صورت امکان مرحله به مرحله توضیح بدین ممنون میشم! :rolleyes:

افزونه ای رو که معرفی کردید دیدم خصوصیاتش رو!

اگه بخوام EDD رو ویرایش کنم باید چیکار کنم؟!

ویرایش شده توسط عباس صادقی
لینک به ارسال

واضح هست گفته فلدر توی هاست دانلود ایجاد کن یک فایلhtaccess درست کن کدهای زیر توش قرار بده

Options -Indexes
deny from all
<FilesMatch '\.(php)$'>
Order Allow,Deny
Allow from all
</FilesMatch>

بعد یک فایل به اسم download.php ایجاد کن کد های زیر توش قرار بده

<?PHP
$file = $_GET['f'];
$code = $_GET['c'];
$ip = $_SERVER['10.000.06.107'];

if ($code != md5($ip . 'salt')) {
die('authentication denied');
}

if(!file)
{
die('file not found');
}

// Set headers
header("Cache-Control: public");
header("Content-Description: File Transfer");
header("Content-Disposition: attachment; filename=$file");
header("Content-Type: application/zip");
header("Content-Transfer-Encoding: binary");

// Read the file from disk
readfile('dl/' . $file);
?>

حالا هر جا قرار هست لینک دانلود رو قرار بدی از کد زیر استفاده کن

<?PHP
echo '<a href="http://dl.server2.com/Files/download.php?f=ali.zip&c=' . md5($_SERVER['10.000.06.107'] . 'salt').'">Download File</a>';
?>

ویرایش شده توسط mamadspeed
لینک به ارسال

حالا هر جا قرار هست لینک دانلود رو قرار بدی از کد زیر استفاده کن

<?PHP
echo '<a href="http://dl.server2.com/Files/download.php?f=ali.zip&c=' . md5($_SERVER['10.000.06.107'] . 'salt').'">Download File</a>';
?>

این بخش رو نفهمیدم!

یعنی تو افزونه که لینک دانلود رو میخوام بزنم به این صورت قرارش بدم؟!

لینک به ارسال
  • 5 ماه بعد...

<?PHP
?>

این روش چند مشکل داره اولا محدودیت برای آی پی و تعداد دفعات دانلود وجود نداره یک نفر میخره شیر میکنه لینک رو

برای دریافت لینک دانلود صفحه باید ریدایرکت بشه به صفحه ای که این کد در اون وجود داره

و اگر بخواهید لینک رو بصورت دستی وارد کنید باید تابع

md5($_SERVER['10.000.06.107'] . 'salt')

رو بصورت دستی یا از طریق سایتهای آنلاین یک مرتبه محاسبه کنید و در لینک های خود قرار دهید

و برای اینکه مقدار مورد نظر برای فایلهای مختلف متفاوت باشه میتونید مقدار salt رو متغییری شامل نام فایل و salt تعریف کنید که یه خورده اذیت کننده و طاقت فرساست

فرض کنید برای هر فایل باید یک مرتبه این مقدار رو محاسبه کنید و سپس لینک رو به صورت زیر

http://dl.server2.com/Files/download.php?f=ali.zip&c=yoursecretvalue

در قسمت لینک دانلود وارد نمایید که با تمام این مشکلات بازم محافظت بالایی نخواهید داشت زیرا لینک شما بعد از خرید امکان اشتراک گذاری و همینطور دانلود با دفعات نامحدود رو خواهد داشت

که البته برای محدودیت زمانی میشه راه کاری ارائه داد .

لینک به ارسال
  • 2 سال بعد...

کارایی که گفتین رو کردم اما جای اینکه مشتری بتونه دانلود کنه چنین لینکی براش نمایش داده شد

Www.site.com/?PHP

?>

مشکل ازکجاست؟

ویرایش شده توسط faridphp
لینک به ارسال
  • 2 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...