رفتن به مطلب

اتصال هاست دانلود دایرکت آدمین به هاست سی پنل

پست های پیشنهاد شده

سلام، اول از همه معذرت می خوام که دوباره برای مشکل م تاپیک ایجاد کردم، دلیل این کارم هم نحوه ی کمک کردن برخی با سابقه های انجمن وردپرس هست که گویی کسی آن ها را مجبور کرده که به تاپیک ها پاسخ بدهند و با لحنی طلب کارانه و عاقل اندر سفیه به تاپیک ها پاسخ های نامفهموم می دهند. اگر بنا بر این است که ما اندازه آن ها از وردپرس چیزی نمی دانیم، بهتر بود یک آزمون ورودی دانش فنی به انجمن وردپرس برگزار می کردند که ما مصدع اوقات نمی شدیم. :(

و اما سوال: من هاست اصلی من سی پنل هستف هاست دانلود گرفتم از نوع دایرکت آدمین. می خوام هر فایلی که آپلود می کنم به هاست دانلود منتقل بشه، نه تنها تصاویر و رسانه ها بلکه فایل هایی که از طریق افزونه نیز آپلود می کنم. یعنی کلهم اجمعین برن تو هاست دانلود. اگر کسی می تونه با حوصله زیر همین تاپیک به من توضیح بده چیکار کنم و چه چیزهایی رو به کار بگیرم برای این منظور لطفا من رو راهنمایی کنه. و اگر حوصله ندارید بگذارید این تاپیک خالی بمونه برای ثبت در تاریخ. :huh:

« دوستان روش هایی رو می گویند که فقط برای رسانه و تصویر کاربرد داره.»

به خدا اونقدر اومدن زیر تاپیک ها منو ارجاع دادن به این سایت و اون سایت که از صبح سردرد گرفتم. 60 تا قرص خوردم. :(

حوصله نداری به تاپیک جواب نده آقا. <_<

ویرایش شده توسط محسن کسایی
لینک به ارسال

با این لحن صحبت انتظار جواب هم داری ؟ !

تاپیکت رو خود منم جواب دادم و همین الان دارم استفاده میکنم رو سایت خودم

پس مشکلی تو پاسخ نیست شما خودت ببین چرا نمیتونی درست کنی

لینک به ارسال

نمی خوام صد سال سیاه به من یه عده جوابای صد من یه غاز بدن. البته منظورم شما نیستین، شما خوب کمک کردین و من از شما متشکرم.

لینک به ارسال

این تاپیک چی بود پس؟

بهترین افزونه اتصال هاست دانلود به وردپرس؟

یکی کنیم؟

اونجا هم نوشتم

اگر بتونید هاست دانلود رو به عنوان cdn استفاده کنید خیلی خوب هست

اینکه هاستتون میشه یا نه باید بررسی کرد

در مورد جواب هم هدف اکثر دوستان کمک کردن هست.

هر کسی توی یک موردی نیاز به کمک داره.

توی هر جواب کوتاهی بعضا کمک های بزرگی هست که وقتی توجه نمی کنیم رحت ازشون میگذریم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...