رفتن به مطلب

نحوه تغییر مسیر ذخیره فایل در یک افزونه به هاست دانلود؟

پست های پیشنهاد شده

سلام، به جهت اشغال شدن هاست و پهنای باند سایت به دلیل آپلود فایل در آن، تصمیم به تهیه هاست دانلود گرفتیم، اما افزونه ای که از طریق آن فایل ها را آپلود می کنیم مسیر داخل هاست اصلی را به صورت پیش فرض دارد. آیا می توان با قرار دادان آدرس هاست دانلود در محل آدرس پیش فرض در کدهای افزونه محل ذخیره را تغییر داد؟

}
function admin_warning_reactivate() {
echo '
<div class="error"><p>'.__('<strong>Please deactivate Paid Downloads plugin and activate it again.</strong> If you already done that and see this message, please create the folder "/wp-content/uploads/paid-downloads/files/" manually and set permission 0777 for this folder.', 'parspalpaiddownloads').'</p></div>
';
}

اگر توضیحاتی لازم به رفع این مشکل دارید لطفا راهنمایی کنید.

از افزونه پرداخت پارس پال استفاده می کنم.

با تشکر

ویرایش شده توسط محسن کسایی
لینک به ارسال

راه خیلی ساده اینکه از افزونه hacklog-remote-attachment استفاده کن همرو آپلود میکنه تو هاست دانلود

متشکرم از پاسختون، ولی من فقط میخوام فایل هایی که از طریق این افزونه آپلود می شوند به هاست دانلود بروند. این افزونه پرداخت آنلاین پارس پال هست که برای فروش فایل استفاده میشه. چه طور می تونم آپلود فایل ها رو روی هاست دانلود تنظیم کنم برای این افزونه. خیلی ضروری و مهم هست. بازم تشکر

لینک به ارسال

سلام

خودم افزونه که جناب بهنام معرفی کردند رو استفاده کردم مشکلاتی داره که پیشنهاد می‌کنم از اون استفاده نکنید

به‌نظرم بهترین راه این هست که به طور دستی با فایل‌زیلا فایل‌هاتون رو در هاست دانلود اضافه کنید و از این طریق فایل‌هاتون رو در سایت اصلی قرار بدید

لینک به ارسال

دوستان این افزونه پارس پال به این صورت عمل می کنه که فایل آپلود میشه و کدی به شما میده و شما کد رو در مطلب جایگذاری می کنید، شماره تلفن و ایمیل مشتری رو دریافت می کنه و فایل رو به ایمیل مشتری ارسال می کنه بعد از پرداخت آنلاین. ( یعنی من نمیخوام از فایل هایی استفاده کنم که مستقیما لینک دانلودشون روتوی سایت قرار بدم. که در غیر اینصورت توصیه های شما دوستان کار آمد بود)

لینک به ارسال

آدرس افزونه رو بدید تا کدهای داخلی رو ببینم

اگر راهی باشه بهتون میگم

لینک به ارسال

متشکرم از پاسختون، ولی من فقط میخوام فایل هایی که از طریق این افزونه آپلود می شوند به هاست دانلود بروند. این افزونه پرداخت آنلاین پارس پال هست که برای فروش فایل استفاده میشه. چه طور می تونم آپلود فایل ها رو روی هاست دانلود تنظیم کنم برای این افزونه. خیلی ضروری و مهم هست. بازم تشکر

خواهش میکنم

دقیقا افزونه ای که معرفی کردم مناسبه چون با همین افزونه میتونید فایل هارو برای فروشبزارید

این افزونه که معرفیس کردم کار همون آپلود را میکنه

امتححان کنید وقتی با افزونه پارس پال فایل آپلود میکنید میره به هاست دانلود

لینک به ارسال

خواهش میکنم

دقیقا افزونه ای که معرفی کردم مناسبه چون با همین افزونه میتونید فایل هارو برای فروشبزارید

این افزونه که معرفیس کردم کار همون آپلود را میکنه

امتححان کنید وقتی با افزونه پارس پال فایل آپلود میکنید میره به هاست دانلود

سلام، نصب کردم، یک سوال: میشه جوری تنظیم کرد که همه آپلودهای سایت به هاست دانلود نره؟ ما فقط می خواهیم فایلهایی که از افزونه پارس پال دانلود می کنیم به هاست دانلود بره و مابقی آپلودهایی که در رسانه / کتابخانه سایت انجام میشه به هاست اصلی که سایت روی اون سوار هست بره.

لینک به ارسال

سلام، نصب کردم، یک سوال: میشه جوری تنظیم کرد که همه آپلودهای سایت به هاست دانلود نره؟ ما فقط می خواهیم فایلهایی که از افزونه پارس پال دانلود می کنیم به هاست دانلود بره و مابقی آپلودهایی که در رسانه / کتابخانه سایت انجام میشه به هاست اصلی که سایت روی اون سوار هست بره.

اینو تست نکردم ولی میتونید یک شرط بزارید بگید فقط برای این افزونه آپلودارو انجام بده خودم برای افزونه edd استفاده میکردم

لینک به ارسال

اینو تست نکردم ولی میتونید یک شرط بزارید بگید فقط برای این افزونه آپلودارو انجام بده خودم برای افزونه edd استفاده میکردم

حالا این شرط رو کجا و چه جوری میشه گذاشت الله و اعلم. :unsure:

لینک به ارسال

افزونه رو بررسی کردم

برای تغییر افزونه پارس پال ویرایش های زیادی لازمه

کلا بیس افزونه برای آپلود و عملیات براساس اون هست

لینک به ارسال

افزونه رو بررسی کردم

برای تغییر افزونه پارس پال ویرایش های زیادی لازمه

کلا بیس افزونه برای آپلود و عملیات براساس اون هست

متشکرم از بررسی شما، آیا افزونه ای سراغ دارید که بشه برای فروش فایل استفاده کرد و آپلودش رو روی هاست دانلود قرار داد؟

لینک به ارسال

متشکرم از بررسی شما، آیا افزونه ای سراغ دارید که بشه برای فروش فایل استفاده کرد و آپلودش رو روی هاست دانلود قرار داد؟

افزونه edd این قسمت هارو خودش داره و با اون افزونه ای که گفتم هم کاملا تکمیل میشه

من برای فروش کتاب استفاده میکردم

لینک به ارسال

افزونه edd این قسمت هارو خودش داره و با اون افزونه ای که گفتم هم کاملا تکمیل میشه

من برای فروش کتاب استفاده میکردم

EDD Favorites این افزونه هست؟

لینک به ارسال

Easy Digital Downloads منظورشون هست

ووکامرس هم این امکان رو داره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...