رفتن به مطلب

حذف وردپرس انتهای ادرس سایت

پست های پیشنهاد شده

فکر کنم از عنوان مشخصه من هاست پلکسی نصب کردم ولی در انتهای ادرس سایت عبارت وردپرسه دوستان راهنمایی کند

لینک به ارسال

از انتهای آدرس سایت ؟ www.site.com/wordpress

منظورتون اینطوریه ؟

اگر لینک به شکل باشه یعنی اینکه شما داخل یک پوشه وردپرس رو نصب کردین و باید به روت اصلی هاستتون منتقلش کنین

اگر فقط نام وردپرس انتهای اسم سایت میاد مثل : سایت شما-وردپرس , شما باید از قسمت نظیمات وردپرس نام سایت رو ویرایش کنین

لینک به ارسال

فکر کنم از عنوان مشخصه من هاست پلکسی نصب کردم ولی در انتهای ادرس سایت عبارت وردپرسه دوستان راهنمایی کند

دوست عزیز شما باید برنامه وردپرس رو درون فولدر وردپرس قرار ندی !

ابتدا باید درون فولدر

public_html هرچی فایل و فولدر بود رو درون فولدری جدید که خودت میساختی میریختی بعد اقدام به ریختن فایلهای اکسترکت شده ورد پرس جهت نصب میکردی ! وبعد از این ورد پرس رو نصب کن تا بدون مشکل سایتت راه بیوفته

بیا

این فیلم رو ببین تا متوجه شی

http://hw6.asset.aparat.com/aparat-video/8418507e3aea0a6420337073d09723461272582.apt?start=0 برای دانلود کلیک کن

http://www.aparat.com/v/pvEno/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4_%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3_%7C_%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4_%D9%86%D8%B5%D8%A8_%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3_%D8%B1%D9%88%DB%8C_%D8%AF%D8%A7%DB%8C%D8%B1%DA%A9%D8%AA_%D8%A7%D8%AF%D9%85%DB%8C%D9%86 برای دیدن کلیک کن .

لینک به ارسال
  • 2 سال بعد...
در ۱ ساعت قبل، ehsan62 گفته است :

سلام
در  اخر آدرس من عبارت ?v=d6392e39ad2a اضافه می شه
زمانی که ووکامرس غیر فعال میشه این هم حذف می شه

از داخل تنظیمات یکتا هم بررسی کردم

مشکلی نبود

ایراد کار  کجاست؟

این چه ربطی به این تاپیک داشت جسارتاً. مشکل اون بنده خدا هم حل شد. خودشون درست نصب نکرده بودن.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...