رفتن به مطلب

jquery هام کار نمیکنن , چی کار کنم ؟

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان نمیدونم چرا jquery هام کار نمیکنن ادرس سایتم www.zarmobile.ir با کلیک روی جستجو باید منو جستجو باز بشه و متنش به "بستن منو جستجو" تغییر کنه اما این اتفاق نمیفته و نصفه کار میکنه یعنی متن تغییر پیدا میکنه اما منو باز نمیشه ؟

منتظر راه حل های دوستان عزیز هستم ، موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

برای من که اصلا منوی سرچی باز نمیشه . اما احتمالا اگه از افزونه ای که از جی کوئری استفاده می کنه ، استفاده می کنید . ممکن هست اون از کار انداخته باشدش . این امکان هم هست که لینک فایل اسکریپت را به درستی وارد نکردید . امکان بعدی هم اشتباه کلی در برنامه نویسی هست !! :)

لینک به ارسال

سلام

نه داداش تو لوکال به درستی کار میکنه لینک اسکریپت هم درسته و هیچ مشگلی نداره.

امکان بعدی هم اشتباه کلی در برنامه نویسی هست !!

این دیگه از اون حرفا بودا ...

لینک به ارسال

افزونه هام

hotfix

all in one

contact form ( بعد از ابدیت دیگه کار نمیکنه )

site map

related post

no external link

w3 total

همینان

لینک به ارسال

خب همون دیگه وقتی روی جستجو کلیک بشه باید بیاد و نوشتش تغییر کنه که متاسفانه نوشتش تغییر میکنه ول خودش نمیاد !

تست میکنم نتیجه رو اینجا میزارم

لینک به ارسال

سلام

اسکریپت هاتونو توی footer گذاشتید امتحان کنید؟

<script type="text/javascript" src="http://zarmobile.ir/wp-content/themes/zarmobile/jquery-1.7.2.min.js"></script>
<script type="text/javascript" src="http://zarmobile.ir/wp-content/themes/zarmobile/script.js"></script>

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...