رفتن به مطلب

مشکلات صفحه مدیریت وردپرس

پست های پیشنهاد شده

خسته نباشید دوستان

یه مدتی هست هر کاری میکنم این قسمت هایی که الان بهتون میگم اصلا کار نمیکنن .... لطفا یک راهی پیش پایم بگذارین :

1- رسانه > کتابخانه

2- قسمت نظرات در ویرایش مطلب

3- قسمت افزودن پوسته ها > که پوسته ها رو بالا نمیاره

4- در ضمن وقتی یک ویرایش رو اعمال میکنم یا بروزسانی میکنم مثل یک مطلب > صفحه رو کامل ریلود نمیکنه (صفحه سفید) ... ولی تنظیمات اعمال شده اند

5- اجرا نکردن لینک کوتاه

لطفا کمکم کنین

لینک به ارسال

وردپرس رو به جدیدترین نسخه آپدیت کنید

اگه آپدیت هست دوباره نصب کنید

اگر باز هم تغییری نکرد افزونه ها رو موقتا غیر فعال کنید و تم پیشفرض فعال کنید ببینید بازم مشکل هست

اگه بازم مشکل پا برجا بود روی هاستتون یه پوشه بسازید توش یه وردپرس جدید نصب کنید ببینید اونم مشکل داره یا نه

اگه مشکل پا برجا بود که مشکل از سروره اگه نبود بگید تا راهنمایی کنیم از کجاست

لینک به ارسال

دوستان فکر کنم مشکل از قالبم باشه ... چون وقتی یک قالب پیشفرض رو فعال میکنم این مشکلات برطرف میشه ...

میخواستم ببینم راهی است که بتونم قالبم رو سبکتر کنم یا چیزهای اضافیش رو حذف کنم یا اصلا بفهمم مشکل اصلیش از کدوم قسمتشه ؟؟؟

لینک به ارسال

در ضمن فهمیدم مشکل از قسمت Function قالب سایتم هست ... نمیشه کد های غیرضروریش رو حذف کرد ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...