رفتن به مطلب

مشکل با افزونه پیامک ووکامرس

wpgostar

پست های پیشنهاد شده

اساتید لطفا کمک کنید به شدت کارم به خاطر این موضوع گیر کرده ! بعد از نصب افزونه پیامک ووکامرس خطای زیر در بالای سایت و پنل مدیریت ظاهر میشه :

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class 'Sat_WC_Order_SMS' does not have a method 'localization_setup' in /home/public_html/wp-includes/plugin.php on line 496

از افزونه wp sms هم دارم استفاده میکنم ولی تو تاپیک سازنده این خطا مطرح شده و سازنده عنوان کرده این خطا به خاطر تداخل با این افزونه نیست

لطفا راهنمایی کنید

سپاس

لینک به ارسال

1-یکبار بصورت دستی افزونه رو نصب کنید.

2-فایلهارو بررسی بفرماییدکه ناقص نباشند

لینک به ارسال
  • 4 ماه بعد...
  • 2 هفته بعد...

سلام

تو سایت بنده تیکی که مشتری باید هنگام ثبت سفارش بزنه و از جریانات محصولش با خبر بشه رفت پشت یه باکس دیگه (طبق تصویر)

هر کاری کردم نتونستم درستش کنم

لطفا راهنمایی بفرمایید

post-813-0-47361600-1434612153_thumb.png

ویرایش شده توسط shayan
لینک به ارسال

میشه کاری کرد که دیگه نیازی به تیک نداشته باشه و برای تمام سفارشات پیامک ارسال کنه ؟

لینک به ارسال

UP

میشه کاری کرد که دیگه نیازی به تیک نداشته باشه و برای تمام سفارشات پیامک ارسال کنه ؟

لینک به ارسال

تو نسخه جدیدش این گزینه رو اعمال کردیم که اگه پیامک اجباری بود دیگه نیازی به زدن تیک توسط کاربر نباشه . داریم کلا از پایه افزونه جدیدی مینویسیم که زمان انتشارش طول کشیده ...

لینک به ارسال

تو نسخه جدیدش این گزینه رو اعمال کردیم که اگه پیامک اجباری بود دیگه نیازی به زدن تیک توسط کاربر نباشه . داریم کلا از پایه افزونه جدیدی مینویسیم که زمان انتشارش طول کشیده ...

افزونه کی رو نمایی میشود؟

زمان دقیق بدید لطفا

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

آپدیت جدید این پلاگین رو تست کردید؟

با وجود این که هنگام سفارش تیک پیامک رو میزنم پیامک ارسال نمیشه !!

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام . نسخه جدید منتشر شد . هر سوالی دارید در انجمن ووکامرس پارسی مطرح نمایید در خدمتتون هستیم .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...