رفتن به مطلب

مشکل در رتبه الکسا

_ sahar

پست های پیشنهاد شده

سلام به دوستان خوبم

الان به مدت 8 ماهی هست که با سایت الکسا مشکل دارم

با این که سایتم هر روز مطالب هر روز بالای 20 تا مطالب مفید گذاشته میشه و بازدید سایتم خیلی خوبه و به راحتی مطالب ایندکس میشه ولی الکسا رتبه ای که لایق سایتم هست رو بهم نمیده همش تو 13 هزار تا یا 14 هزار تا میچرخه

سایقه داشته رتبه سایتم تا زیر ده هزار تا هم اومده ولی نمیدونم چرا اینجوری شده الکسا

دوستان راه حلی سراغ دارید این مشکلمو بر طرف کنم ؟

با تشکر از شما

لینک به ارسال

سلام

این مشکل را چند وقته همه دارند من رتبم زیر 3 هزار بود الان شده 11 هزار نگران نباشید به مرور درست میشه . ورودی گوگلتون خوبه؟

ادرس سایت لطفا

راستی رو الکسا زیاد حساس نشو مهم ورودی گوگل هست الکسا را میشه با ی ترفند سریع بیاری زیر 1000 ایرانی که باید کمی خرج بشه ولی وقتی دیگه خرجش نکردی افت میکنه .

ویرایش شده توسط lawgostar
لینک به ارسال

همیشه قرار نیست با افزایش آمار سایت شما رتبه الکسای شما هم بهتر بشه! چرا؟ چون شاید سایت های دیگه ای افزایش آمار بیشتری از شما داشته باشند...

مثال بارز تر شما راننده یه ماشین هستید یه متر با ماشین جلویی فاصله دارید شما سرعت رو دو برابر میکنید ماشین روبرویی 2.5 برابر ... نتیجش فاصله بیشتر از شما میگیره ماشین جلویی ...

زیاد به الکسا اهمیت ندید...

لینک به ارسال

ممنونم ازتون دوستان خیلی کمکم کردید

ولی کسانی که میخان برای تبلیغات سایتی رو زیر نظر بگیرن اول از الکسا شروع میکنن

وردی های گوگل من تو گوگل وب مستر بالای هزارتا هست با مطالب دو هزار تا که سایتم داره

به هر حال ممنون امیدوارم این مشکل الکسا هم به زودی حل بشه ::)

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

سلام ، سایت های قبل و بعد خودتون توی الکسا رو از لحاظ بازدید چک کنید.

فراموش نکنید که بازدید تنها معیار سنجش الکسا نیست.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...