رفتن به مطلب

مشکل در پیوند یکتا

پست های پیشنهاد شده

سلام

من برای پیوند یکتا اومدم تنظیمات رو گذاشتم رو ساختار دلخواه و از

/%postname%

استفاده کزدم

حالا یک مشکلی دارم

من بنا به دلایلی یک برگه ساختم و یک زیرشاخه هم به برگه دادم به اینصورت

امکانات

کابینت

حالا آدرس به این صورت نمایش داده میشه :

site.com/امکانات/کابینت

یعنی میاد بعد از آدرس اصلی سایت اول زیرمجموعه رو مینویسه و بعد خود برگه اصلی رو مینویسه . درصورتی که استاندارد باید به اینصورت باشه که بعد از اسم سایت نام برگه اصلی درج بشه و بعد زیرشاخه برگه درج میشه

کسی میتونه راهنمایی کنه؟

لینک به ارسال

میگم این کارا نمیکردی بهتر بود من انجام دادم چند وقت پیش تا الان سایت بدجور افت کرده چون 404 زیاد میشه مگر اینکه از وبمستر سایت را بشناسونی ب گوگل ک ایندکس بالا بره

لینک به ارسال

در بخش نوار آدرس مرورگر کلیک کنید و Ctrl+Shift سمت راست کیبردتون رو بزنید تا آدرس سایتتون رو راست به چپ بنویسه تا ببینید مشکلی نیست و آدرس درسته (فقط بخاطر چپ براست بودن آدرس نویسی اینطوری نشون داده میشه وگرنه درسته مشکلی نداره)

لینک به ارسال

در بخش نوار آدرس مرورگر کلیک کنید و Ctrl+Shift سمت راست کیبردتون رو بزنید تا آدرس سایتتون رو راست به چپ بنویسه تا ببینید مشکلی نیست و آدرس درسته (فقط بخاطر چپ براست بودن آدرس نویسی اینطوری نشون داده میشه وگرنه درسته مشکلی نداره)

دوست عزیز اینکارو کردم و دیدم زمانیکه راست به چپ نشون میده ترتیب درست هستش

با این حال در سئو سایت تاثیر منفی نداره؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...