رفتن به مطلب

نمایش بخشی از قالب فقط برای یک کاربر

پست های پیشنهاد شده

با سلام و احترام چطور میتوانم قسمتی از یک قالب رو فقط برای چچند گروه و یک عضو خاص نمایش بدم همچین کدی پیدا کردم ولی این گروهه فقط نمیدونم چطور میتونم یک نام کاربری هم بهش اضافه کنم

<?php if( current_user_can('editor') || current_user_can('administrator') ) { ?>
// stuff here for admins or editors
<?php } ?>

ویرایش شده توسط a2h
لینک به ارسال

درود.

<?php
if(get_the_author_meta('ID') === 2):
//your text
endif;
?>

به جای عدد 2 ؛آیدی کاربر مورد نظر را قرار دهید

ممنون ولی منظور من اینه که چطور میشه یه دو گروه و یک نام کاربری دسترسی داد من الان دو گروه رو پیدا کردم ولی نام کاربری رو نه

<?php if( current_user_can('editor') || current_user_can('administrator') || INJA CHI BEZARAM BARAYE USERNAME ) { ?>
<?php } ?>

لینک به ارسال

ممنون ولی منظور من اینه که چطور میشه یه دو گروه و یک نام کاربری دسترسی داد من الان دو گروه رو پیدا کردم ولی نام کاربری رو نه

<?php if( current_user_can('editor') || current_user_can('administrator') || INJA CHI BEZARAM BARAYE USERNAME ) { ?>
<?php } ?>

دوست عزیز طبق کدی که جناب T..R دادند میشه چون هر کاربری یه آی دی داره و شما از طریق آیدی کاربر میتونید این کار رو انجام بدین

اما برای تعیین محدودیت با نام کاربری :

<?php
$current_user = wp_get_current_user();
if( current_user_can('editor') || current_user_can('administrator') || ($current_user->user_login) == 'username' ) {
?>
<?php } ?>

در خط دوم بجای username نام کاربری مورد نظرتون را جایگزین کنید.

لینک به ارسال

دوست عزیز طبق کدی که جناب T..R دادند میشه چون هر کاربری یه آی دی داره و شما از طریق آیدی کاربر میتونید این کار رو انجام بدین

اما برای تعیین محدودیت با نام کاربری :

<?php
$current_user = wp_get_current_user();
if( current_user_can('editor') || current_user_can('administrator') || ($current_user->user_login) == 'username' ) {
?>
<?php } ?>

در خط دوم بجای username نام کاربری مورد نظرتون را جایگزین کنید.

بله جواب داد ممنون از شما

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...