رفتن به مطلب

مشورت اجاره تبليغات سايت

s4d3ghi

پست های پیشنهاد شده

سلام عزيزان

يه سايت خبري با رتبه الکساي دو ميليون پانصد هستش طرف ميگه يه سال بهت اجاره ميدم بخش تبليغاتش رو مديريت کن!

حالا به نظرتون قيمت چند بش بگم؟؟؟

ضروريه بايد تا فردا جوابشو بدم ...

يعني من بخش تبليغات سايتشو به مبلغ فلان بمدت يکسال اجاره کنم و بعد تبليغات جذب کنم و تهش يه چيزي واسم بمونه؟؟؟؟

لینک به ارسال

سلام ، سایت 28000 مفت نمیرزه :| مگه مطمئن باشین داره رو سایتش کار میکنه و قراره پیشرفت کنه و برسه حداقل به 10000.

فقط یادتون باشه یه مدرکی چیزی داشته باشین که بعد دو روز که رتبه اش افزایش یافت نگه که بنر هاتون رو بردارین و از این قبیل مشکلات.

یعنی درواقع حکم سرمایه گذاری داره ، وگرنه چیزی که الآن هست با روزی نهایتش 30-40 تا بازدید کننده میرسه.

لینک به ارسال

سلام ، سایت 28000 مفت نمیرزه :| مگه مطمئن باشین داره رو سایتش کار میکنه و قراره پیشرفت کنه و برسه حداقل به 10000.

فقط یادتون باشه یه مدرکی چیزی داشته باشین که بعد دو روز که رتبه اش افزایش یافت نگه که بنر هاتون رو بردارین و از این قبیل مشکلات.

یعنی درواقع حکم سرمایه گذاری داره ، وگرنه چیزی که الآن هست با روزی نهایتش 30-40 تا بازدید کننده میرسه.

علی جان این سایت!

کل بخش رو میگه ماهیانه هفتاد میدم ! منم برای شروع کار که سرمایه ان چنانی ندارم مجبورم از سایتهای کوچیک شروع کنم!

به نظرتون خوبه؟؟؟ http://razanjavan.ir/

این بحث اطمینان از اینکه رتبه سایت هم بره بالا و اینا هم در قرار داد لحاظ میشه!

لینک به ارسال

علی جان این سایت!

کل بخش رو میگه ماهیانه هفتاد میدم ! منم برای شروع کار که سرمایه ان چنانی ندارم مجبورم از سایتهای کوچیک شروع کنم!

به نظرتون خوبه؟؟؟ http://razanjavan.ir/

این بحث اطمینان از اینکه رتبه سایت هم بره بالا و اینا هم در قرار داد لحاظ میشه!

مفت نمیرزه اصلاً سمتش نرو

واسه مشخص کردن اعتبار و میزان بازدید 1 سایت اصلاً به رنک الکسا توجه نکن

لینک به ارسال

حتی هزار تومن هم ارزش نداره که برای این رتبه هزینه کنی! مطمئنا هیچ نتیجه مثبتی برات نخواهد داشت...

لینک به ارسال

ماهانه هفتاد هزار تومن؟؟؟

من رتبه ات رو با ماهانه هفتاد هزار تومن میبرم زیر 4000 ایران :|

بیا یه کاری بکن :D

من سایتم رو هنوز دارم رو طرّاحی و بخش های داخلیش کار میکنم رتبه اش نزدیک به همینه (34000 ایران) ماهانه 50 تومن اجاره اش میدم + تضمین 3 ماه بعد از راه اندازی. (شوخی کردم باور نکن منظورم اینکه متوجّه بشی سایتی که پست نداره و در حال طرّاحیه رتبه اش اینه 4 تا پست بذاری میشه اون...)

نکنی این کار رو ها! هفتاد تومن ماله سایت زیر 3000 ایران هم زیاده...

الکسا درسته که یه رتبه بندی معتبره امّا سایت هایی هستن که این هفته میبینی رتبه اشون 1200 ایرانه ماه بعد میرن به 7000 (معمولاً از این نوع کلاه برداری ها توی فروش سایت زیاد میشه)

با ماهی هفتاد هزار تومن میتونی خودت بهترین سایت رو بزنی که هم درآمدش ماله خودت باشه هم تبلیغاتش و هم افتخارش.

موفّق باشی.

لینک به ارسال

آقا اصلا من ناامید شدم پست های این کاربرای فوق حرفه ای رو دیدم.

الکسا اصلا الکیه.

ای ول این حرف :)

واسه مشخص کردن اعتبار و میزان بازدید 1 سایت اصلاً به رنک الکسا توجه نکن

طرف چهل هزار میگیره رتبه الکسا میکنه زیر 2000

منم باورم نمیشد اینقد الکی باشه تا وقتی که دامین رو منتقل کردم

الان ورودی گوگل سر جاشه و حتی بیشتر هم شده ولی رتبه الکسای من از 13000 ایران به 17 میلیون جهانی رفته :D

اینم مدرک

http://www.alexa.com/siteinfo/wpfpw.ir

http://www.alexa.com...delta-theme.com

دامین قبلی:wpfpw.ir

دامین جدید:delta-theme.com

ویرایش شده توسط Night Wolf
لینک به ارسال

پس مگه یه کار دیگه بکنم!

چندتا سایت خودم + سایت همکلاسیهام رو برای اینکار انتخاب کنم!

رتبه اونام بالاست! لااقل آشنا هم هستش میشه حضوری با طرف رودر رو شد!

ممنون از راهنماییهاتون!

بدبختی اینه هر چی هم به طرف میگم رتبه گوگل برام مد نظر هستش این همش میگه رتبه الکسا سایتم فلان و بهمان... :o

واقعا روز روشن میخوان دستی دستی.....

--------

حالا به نظر شما من چیکار کنم؟؟به غیر از اینکه رو سایتهای خودم و دوستان متمرکز بشم؟؟

ویرایش شده توسط عباس صادقی
لینک به ارسال

پس مگه یه کار دیگه بکنم!

چندتا سایت خودم + سایت همکلاسیهام رو برای اینکار انتخاب کنم!

رتبه اونام بالاست! لااقل آشنا هم هستش میشه حضوری با طرف رودر رو شد!

ممنون از راهنماییهاتون!

بدبختی اینه هر چی هم به طرف میگم رتبه گوگل برام مد نظر هستش این همش میگه رتبه الکسا سایتم فلان و بهمان... :o

واقعا روز روشن میخوان دستی دستی.....

--------

حالا به نظر شما من چیکار کنم؟؟به غیر از اینکه رو سایتهای خودم و دوستان متمرکز بشم؟؟

دقیقاً میخوای با تبلیغات چکار کنی داداش؟

آقا اصلا من ناامید شدم پست های این کاربرای فوق حرفه ای رو دیدم.

الکسا اصلا الکیه.

ای ول این حرف :)

طرف چهل هزار میگیره رتبه الکسا میکنه زیر 2000

منم باورم نمیشد اینقد الکی باشه تا وقتی که دامین رو منتقل کردم

الان ورودی گوگل سر جاشه و حتی بیشتر هم شده ولی رتبه الکسای من از 13000 ایران به 17 میلیون جهانی رفته :D

اینم مدرک

http://www.alexa.com/siteinfo/wpfpw.ir

http://www.alexa.com...delta-theme.com

دامین قبلی:wpfpw.ir

دامین جدید:delta-theme.com

تا رتبه الکسای جدیدت ثبت بشه طول میکشه + بازدید هات اکثراً ریدایرکت هستن و بک لینک هم نداری... یه یک ماهی صبر کن درست میشه انشاءالله...

لینک به ارسال

میخوام مثل سایت صبا ای ... سایت اجاره کنم و تبلیغات بزارم!

یه درصدی برام بمونه! البته بیشترش میخوام سایتهای خودمم بک لینک بزارم توش!

به سه طریق بکلینک و تبلیغات بنری و قالب وبلاگ

لینک به ارسال

اگه میخوای چیزی برای خودت با

میخوام مثل سایت صبا ای ... سایت اجاره کنم و تبلیغات بزارم!

یه درصدی برام بمونه! البته بیشترش میخوام سایتهای خودمم بک لینک بزارم توش!

به سه طریق بکلینک و تبلیغات بنری و قالب وبلاگ

اگه میخوای چیزی واسه خودت بمونه باید روی سایت های بالاتر با هزینه کمتر کار کنی...

لینک به ارسال

ديگه تصميم گرفتم رو سايتهاي خودم کار کنم !

بعد که جور شد کم کم برم دنبال ساير سايتها...

لینک به ارسال

اگه میخوای چیزی برای خودت با

اگه میخوای چیزی واسه خودت بمونه باید روی سایت های بالاتر با هزینه کمتر کار کنی...

علی جان شرمنده

برای سایت با رتبه الکسای زیر هرکدومش چه قیمتی پیشنهاد میدی چندتایی تونستم جستم حالا درخواست قیمت کردند!

1. الکسای 5000
  2. الکسای 4000
  3. الکسای 3000
  4. الکسای 1800
  5. الکسای 800
  6. الکسای 750
  7. الکسای 417

لینک به ارسال

علی جان شرمنده

برای سایت با رتبه الکسای زیر هرکدومش چه قیمتی پیشنهاد میدی چندتایی تونستم جستم حالا درخواست قیمت کردند!

1. الکسای 5000
  2. الکسای 4000
  3. الکسای 3000
  4. الکسای 1800
  5. الکسای 800
  6. الکسای 750
  7. الکسای 417

گفته بودم که الکسا معیار خوبی برای سنجش نیست ، درواقع در کل باید بگم اجاره تبلیغات دیگران راه خوبی برای کسب درآمد نیست! بهتره از سیستم تبلیغات کلیکی استفاده کنی که به ازای هر کلیک وجهی رو بدی که البتّه راه اندازی یه همچین سایتی اونم با وجود سایت های قدرتمندی مثل همین شبکه تبلیغات (Anetwork) کار رقابتت واقعاً سخت خواهد شد و نیاز به بوجه زیادی داری...

پیشنهاد من اینکه یه سایت رو خریداری کن و با سئو کردن و همچنین تبلیغات رتبه ی الکساش رو ببر و هزینه ی ماهانه ای که میخوای صرف اجاره تبلیغات کنی به نویسنده بده...

البتّه اینکه این روش خوبی برای درآمد نیست نظر شخصی بنده هست و ممکنه اشتباه بکنم.

بازم این پیشنهاد منه...

لینک به ارسال

گفته بودم که الکسا معیار خوبی برای سنجش نیست ، درواقع در کل باید بگم اجاره تبلیغات دیگران راه خوبی برای کسب درآمد نیست! بهتره از سیستم تبلیغات کلیکی استفاده کنی که به ازای هر کلیک وجهی رو بدی که البتّه راه اندازی یه همچین سایتی اونم با وجود سایت های قدرتمندی مثل همین شبکه تبلیغات (Anetwork) کار رقابتت واقعاً سخت خواهد شد و نیاز به بوجه زیادی داری...

پیشنهاد من اینکه یه سایت رو خریداری کن و با سئو کردن و همچنین تبلیغات رتبه ی الکساش رو ببر و هزینه ی ماهانه ای که میخوای صرف اجاره تبلیغات کنی به نویسنده بده...

البتّه اینکه این روش خوبی برای درآمد نیست نظر شخصی بنده هست و ممکنه اشتباه بکنم.

بازم این پیشنهاد منه...

دروغ چرا تو فکر اینام هستم!

یعنی مرحله به مرحله دارم پیش میرم! ;)

اول از تبلیغات پیامکی شروع کردم! و حالا تمومش کردم و شرایطش به طور کامل مهیا شده و تونستم تو شهر خودم مطرحش کنم!

دوم میخوام برم سراغ بک لینک بعدشم تبلیغات بنری و در نهایت سیستم تبلیغات کلیکی!

بعدشم باثبت شرکت تبلیغاتی وارد عرصه تبلیغات محیطی بشم!

راستی رتبه الکسا هم که گفتید سنجش خوبی نیست قبول دارم اما این چندتایی که پیدا کردم جزو سایتهای رده بالا و شناخته شده ای هستند و بازدیدشون بالاست!

ویرایش شده توسط عباس صادقی
لینک به ارسال

دروغ چرا تو فکر اینام هستم!

یعنی مرحله به مرحله دارم پیش میرم! ;)

اول از تبلیغات پیامکی شروع کردم! و حالا تمومش کردم و شرایطش به طور کامل مهیا شده و تونستم تو شهر خودم مطرحش کنم!

دوم میخوام برم سراغ بک لینک بعدشم تبلیغات بنری و در نهایت سیستم تبلیغات کلیکی!

بعدشم باثبت شرکت تبلیغاتی وارد عرصه تبلیغات محیطی بشم!

راستی رتبه الکسا هم که گفتید سنجش خوبی نیست قبول دارم اما این چندتایی که پیدا کردم جزو سایتهای رده بالا و شناخته شده ای هستند و بازدیدشون بالاست!

نظر راجع به اینکه چقدر میتونه بیرزه ماهانه ندارم ، میدونم که سایت های بزرگ 15000 کلیک واقعی رو در حدّ 20 30 تومن میدن...

لینک به ارسال

من یه سایت با رتبه 3500 ایران که روز به روز هم رتبش داره بهتر میشه بهتون میدم. کل جایگاه های بنری رو در اختیارتون میزارم ماهیانه 200 تومان

http://web.balyan.ir/

اگه هم گران میگم، میتونید انتقاد کنید. خوشحال میشم :)

لینک به ارسال

دوستان ممنون بابت معرفيهاتون...

فعلا دارم با چندتا سايت آزمايشي ميرم جلو تا کمي تجربه بدست بيارم

به محض بازخورد مناسب حتما مزاحم ميشم

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

همیشه رتبه نباید ملاک باشه برای تبلیغات البته این روش غلط متاسفانه رایج شده که باید در سایت با رتبه خوب تبلیغات قرار بدیم

البته منظورم این هم نیست که سایت بازدید کمی داشته باشه .

با بررسی و تحلیل سایت زمانی که به نتیجه میرسیم که بازدیدش خوبه اما رتبه الکسای خوبی نداره اما به صرفه هست تبلیغ در سایت مربوط به تبلیغ قرار داد.

این مورد بیشتر به بحث بازاریابی مربوط میشه

فرضا سایتی مثل پی سی دانلود که رتبه خوبی داره فک نمی کنید هیچ ارزشی برای قرار دادن تبلیغی با عنوان طراحی سایت نداره در حالی که اگر ما بیایم در یک سایتی که زمینه کاریش مربوط به طراحی سایت میشه حالا فک کنید روزانه 100 بازدید داشته باشه حتما نصف بازدید سراغ تبلیغ میره حتی ارزشش نزد گوکل هم زیاده.

دوستان نظر شخصیم بود

لینک به ارسال

علی اقا درست میگن.

سایت خوده بنده بدون هیچ بازدیدی و جذب بازدید کننده تو چند روز رسید به 19 هزار ایران !!!

بازدید کننده پایه ثابتشم خودمم که روزی چند دفه ای بهش سر میزنم !!!

به الکسا دل نبند :|

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...