رفتن به مطلب

نطرخواهی در مورد دی بی اس تم

پست های پیشنهاد شده

با سلام و عر ادب خدمت شما اساتید عزیز .

بعد از عوض کردن قالب و افزایش قالب های توی سایت گفتیم سایت رو بزاریم توی انجمن ببینیم نظر شما درباره سایت ما چی هستش :)

یه سری برنامه هایی رو هم برای آینده داریم از جمله فارسی سازی تمام قالب های وب2فیل و الگانت تمز .

الان یه مدتیه دوباره اکانت الگنت تمز هم خریداری شده و قالب هایی که برای مشتریان عرضه میشه اورجینال هستند .

یه برنمه دیگه ای هم داریم اینه هر هفته یک پوسته رایگان فارسی در سایت عرضه میشه و هر 2 هفته هم یک پوسته فروشی .

در کل نیازمند نظر شما دوستان و اساتید در رابه با کار سایت ، فارسی سازی و قالب جدید سایتمون هستیم !

www.dbstheme.com

www.support.dbstheme.com

لینک به ارسال

سلام

ممنون بابت ارائه خدمات و کمک به پیشرفت وردپرس و طراحی وب.

اولین چیز درباره پیغام:

"متاسفانه شما دوست عزیز به دلیل استفاده از مرورگر Internet Explorer مجاز به دیدن سایت ما نیستید . توجه داشته باشید که مرور گر اینترنت اکسپلرر لذت وبگردی سالم و امن را از شما میگیرد . با تشکر"

برای بازدید کننده حق انتخاب قائل باشید نه اینکه محدود و مجبور به استفاده از مرورگری خاص کنید!

و در مورد پیش نمایش پوسته ها به نظرم بهتره از نمونه آنلاین که امکان دیدن ادامه مطالب وجود داشته باشه به جای عکس استفاده بشه.

موفق باشید.

لینک به ارسال

فک کنم به این دلیل عکس میزارن که امکان سوء استفاده از فایل استایل و rtl وجود نداشته باشه! چون اگه نمونه آنلاین باشه طرف میاد سه سوت سورس رو باز میکنه استایل رو کپی میکنه میره پش سرشم نگاه نمیکنه!

البته ببخشید من دخالت کردم.

لینک به ارسال

اولا بابت پست قبلی عذرخواهی میکنم قرار بود توی یه تاپیک دیگه باشه !

برای مسئله اینترنت اکسپلورر . من خودم شخصا نظرم اینه که کسایی که میان دنبال قالب میگردن وبمستر هستند و افراد غیر حرفه ای از ie استفاده میکنن و ما به حرفه ای ها نیاز داریم !

برای پیش نمایش هم همونطور که دوست عزیزمون گفتن ماشالله همینجوریشم سوء استفاده کم نیست !

لینک به ارسال

فقط یک نظر بدم.

در مورد اینکه پوسته های الگانت رو بصورت اوریجینالعرضه میکنید.

(البته در ایران معنایی نداره!) اینکار نقض کپی رایت هست و نباید انتظار داشته باشید که در مورد شما هم اینکار انجام نشه.(کپی زدن مطالب و عکسها)

بنظر من بهتره سایتهایی که بازخورد دارن به دنبال فرهنگ سازی باشن تا میون کاربرها هم این فرهنگ احترام به حقوق دیگران جابیوفته ;)

---

عنوان تاپیک تبلیغی بود/ ویرایش شد

لینک به ارسال

سلام استاد مرتضی عزیز بابت عنوان عذرخواهی میکنم .

برای قالب های الگانت ما قوانین رو بررسی کردیم و گفته بودن اگر لینک سازنده ویرایش نشه قابل فروش هستند ما هم به این دلیل این کارو میکنیم !

نظرتون راجع به فارسی سازی ها و پوسته سایت چیه استاد ؟

لینک به ارسال

در مورد قوانین الگانت ندیده بودم که اجازه فروش محصولات رو به نفر دیگه ایی بدن.

در مورد فارسی ساز ها هم تا جاییکه بررسی کردم مشکلی نبود. و البته جزء بهترن فارسی شدi ها هستن.

لینک به ارسال

مشتکر از شما استاد مرتضی عزیز و

بله خیلی تحقیق گرفتیم و مشاوره تا بتونیم هرچه بیشتر کار خودمون رو رسمیت ببخشیم .

استاد شما که اینقدر زحمت کشیدید میشه لطفا یه نظری هم راجع به قالب خود سایت بدید ؟

لینک به ارسال

پوسته وب2 شیک و سبکی از آب در اومده.

نوآوری و خلاقیت توی پوسته هم مشهوده.

در یک کلام ساده پوسته خیلی خوبی از کار دراومده.

پ.ن:

ما همچنان در حال یادگیری هستیم، کو تا استاد.. ;)

لینک به ارسال

پوسته وب2 شیک و سبکی از آب در اومده.

نوآوری و خلاقیت توی پوسته هم مشهوده.

در یک کلام ساده پوسته خیلی خوبی از کار دراومده.

پ.ن:

ما همچنان در حال یادگیری هستیم، کو تا استاد.. ;)

ممنون استاد بسی امیدوار شدیم !

شما که استاد ما هستید و شکی درش نیست ! منتظر دیدگاه دیدگاه دیگر اساتید مخصوصا آقا پارسا هستیم :دی

لینک به ارسال

خوشمان آمد، از آمدنت :D

قالب از نظر ظاهر عالی

فقط در فایرفاکس بد اسکرول میخوره!

(به خاطر نوار بالا)

لینک به ارسال

خوشمان آمد، از آمدنت :D

قالب از نظر ظاهر عالی

فقط در فایرفاکس بد اسکرول میخوره!

(به خاطر نوار بالا)

ارادت مند استاد پارسا ! مثل اینکه ما باید اساتید رو دونه دونه دعوت کنیم تا افتخار دیدن دیدگاهشون رو داشته باشیم !

استاد پارسا ی عزیز اون نوار بالایی مشکلش چیه دقیقا ؟

لینک به ارسال
ارادت مند استاد پارسا ! مثل اینکه ما باید اساتید رو دونه دونه دعوت کنیم تا افتخار دیدن دیدگاهشون رو داشته باشیم ! استاد پارسا ی عزیز اون نوار بالایی مشکلش چیه دقیقا ؟

آبجکت ثابت باعث ایجاد مشکل در اسکرول صفحه میشه

دقیقا نمیدونم چه مشخصه ای دارند

شاید سنگینی المنتهای نوار

لینک به ارسال

والا برای ما که خحیلی سرعت رو تغییر نداده . فعلا یه سری مشکلاتی هستش در رابطه با سئو که در حال کار کردن روشون هستیم !

لینک به ارسال

خوشکله ولی جیب خوشکلی حالیش نیست ;)

کارتون خوبه ، دستتون درد نکنه ، فقط li منوها یه کمی ارتفاعشون زیاد نیست ؟؟؟

همچنین یه سوال :

بعد از ارائه محصولات رایگان ، بخش پرمیوم هم راه اندازی میکنید؟

کلاً فعالیت آینده تون چه جوریه؟ (البته جسارت نباشه ، اگه دوست داشتین جواب بدین .)

لینک به ارسال

خوشکله ولی جیب خوشکلی حالیش نیست ;)

کارتون خوبه ، دستتون درد نکنه ، فقط li منوها یه کمی ارتفاعشون زیاد نیست ؟؟؟

همچنین یه سوال :

بعد از ارائه محصولات رایگان ، بخش پرمیوم هم راه اندازی میکنید؟

کلاً فعالیت آینده تون چه جوریه؟ (البته جسارت نباشه ، اگه دوست داشتین جواب بدین .)

اولا شدیدا تشکر میکنم از استاد رضا خان عزیز که لطف کردید و نظر داید ! ولی خوب باید مایه بدی که با جیب رفیق شی !

دوما برای ارتفاع اونا دیدم اگر کم بشه خیلی قاتی پاتی میشه :دی

الان قالب ها هم رایگان داره هم فروشی که برای فروشی ها بخش ساپورت داریم برای رایگان ها هم توی سایت پشتیانی رو انجام میدیم . برای آینده هم همونطور که گفتم قراره آرشیو قالب هارو بیشتر کنیم

لینک به ارسال

سلام.

نسبت به بنده لطف دارید ، من یک کاربر عادی هستم .

منظورم از آینده بخش پرمیوم بود ، یعنی اینکه بخش پرمیومی که ایجاد میکنید ، صرفاً مثل بخش رایگان ، روی ترجمه قالب زووم میکنید؟

لینک به ارسال

سلام.

نسبت به بنده لطف دارید ، من یک کاربر عادی هستم .

منظورم از آینده بخش پرمیوم بود ، یعنی اینکه بخش پرمیومی که ایجاد میکنید ، صرفاً مثل بخش رایگان ، روی ترجمه قالب زووم میکنید؟

والا توی این انجمن اساتید زدن پدر فروتنی رو در آوردن !

والا ما فعلا میخوایم روی بخش فارسی سازی کار کنیم چون من فکر میکنم خیلی هنونز کار باید بشه روی این مسئله !

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...