win4win63

طراحی وبسایت با قیمت ارزان و با کیفیت

1 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام خدمت شما ، طراحی وبسایت شما با بهترین قیمت و کیفیت ، بیشتر کارهایی که تا به حال انجام دادم وردپرس بوده . بنده مهدی راستی هستم و این هم دو نمونه کار :

رسانه ی صداباز

بیرصدا

طراحی وبسایت دوستان تقریباً در یک هفته به پایان خواهد رسید ، PSD هم به صورت اختصاصی طراحی خواهد شد .

هزینه رو هم برای هر فرد به صورت مشخص بنا به چیزی که از بنده می خواد ، اعلام می کنم . قیمت پایه 100 هزارتومن هست .

در خدمتم ، دوستان می تونند در یاهو نیز با ایمیل

win4win63@yahoo.com

با بنده مکاتبه کنند .

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط moeinmr
      سلام و وقت بخیر خدمت دوستان عزیز
      من از قالب صحیفه استفاده میکنم
      مشکل این هست که در فروشگاه ووکامرسی این قالب تب ها رو به شکل عکس زیر عمودی نشون میده

من میخوام به صورت افقی یعنی به شکل زیر نشون بده

ترجیحا نمیخوام از افزونه استفاده بشه اساتید چه راهی پیشنهاد میدید؟
    • توسط Sajad_IRANI
      سلام. من داخل صفحه اصلی سایتم بخش فوتر رو شخصی سازی کردم ولی در صفحه تماس با ما و درباره ما فوتر تغییر نکردن. سوالم اینه که چطور میشه فوتر صفحه اصلی رو به صفحات دیگه اعمال یا کپی کنم؟
      سایت: gymarket.ir
      ممنون
    • توسط unid_user
      سلام و درود
      دوستان ، این بخش از یه قالب psd خیلی رو مخم رفته. هر کاری میکنم نمی دونم باید چکار کنم که این حالت زیگزاگ درست بشه.
      قبلا یه بار انجام دادم اما الان کلا فراموش کردم.
      اگه بخوام به قالب وردپرس تبدیلش کنم و یه حلقه برای نمایش 3 مطلب آخر از یه دسته بندی خاص و نمایش بدم قطعا به مشکل میخورم.
      لطفا راهنمایی کنید.
      با تشکر و سپاس

• توسط zeinab61
      سلام
      خسته نباشید
      میخوام یه سایتی برای شهدا بزنم و در اون هر شهید یه صفحه داشته باشه و داخلش تصویر و فیلم و دست نوشته و وصیت نامه شهید رو بذارم و میخوام این صفحه یه ترکیب قشنگی داشته باشه لطفا یه قالبی مناسب بهم معرفی کنید .
    • توسط meysam.trick
      سلام خدمت همراهان همیشگی سایت وردپرس فارسی دوستان من یه سایت خبری دارم و حدود 3 ماهه کار میکنه بنظره شما الان قالب سایتو عوض کنم تو سئو تاثیر میذاره اگه اره از صد در صد چند در صد اگه هم نه که هیچی 
      فقط خواهشا دوستانی که تجربه دارند یا اطلاعات جواب بدند چون مهمه برام