رفتن به مطلب

سوال درباره افزونه های اپلود فایل در هاست دانلود

پست های پیشنهاد شده

سلام

من میخوام عکس های سایتم رو به هاست دانلود انتقال بدم!!!

بهترین افزونه کدومه واسه این کار؟

این افزونه ها قابلیت ارشیو کردن ماهانه رو دارن؟

مشکلی با تصویر شاخص ندارن؟

ممنون

لینک به ارسال

سلام ، به شخصه برای انتقال به هاست دیگه از افزونه Upload to FTP استفاده میکنم ، خوبیش اینکه استاتوس (اعلام وضعیت توانایی پاک کردن یا آپلود عکس) داره.

برای تصاویر شاخص که از هاست بگیرم از Hacklog Remote Attachment استفاده میکنم ، قابلیّت آرشیو کردن داره این افزونه ولی در چند تاپیکی در انجمن های مختلف مشاهده کردم که با اون قابلیّت با مشکل بر خوردن.

لینک به ارسال

سلام ، به شخصه برای انتقال به هاست دیگه از افزونه Upload to FTP استفاده میکنم ، خوبیش اینکه استاتوس (اعلام وضعیت توانایی پاک کردن یا آپلود عکس) داره.

برای تصاویر شاخص که از هاست بگیرم از Hacklog Remote Attachment استفاده میکنم ، قابلیّت آرشیو کردن داره این افزونه ولی در چند تاپیکی در انجمن های مختلف مشاهده کردم که با اون قابلیّت با مشکل بر خوردن.

ممنون

یعنی از هر دو افزونه استفاده میکنید؟؟مشکلی ایجاد نمیکنه؟

پس افزونه درست و حسابی برای این کار وجود نداره که هم ارشیو کنه و با تصویر شاخص هماهنگ باشه؟

لینک به ارسال

بهترین افزونه اینه Hacklog Remote Attachment

اما برای آرشیو کردن ماهیانه من به مشکل خوردم صبر کن ببین اگر مشکل تاپیک من رفع شد از همین استفاده بکن :

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...