reza8819

دکمه آپلود در یک صفحه مجزا

4 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام.

دوستان من میخوام داخل یک صفحه دکمه ای رو قرار بدم که کاربران یا بازدید کننده ها بتونن از اون فایلی رو با هر پسوندی ارسال کنند.

از چه افزونه ای میتونم کمک بگیرم؟

بازم میگم در یک صفحه کاملا مجزا

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این کار از نظر امنیت درست نیست

آپلود کردن هر فایل و پسوندی میتواند برای شما مشکلات امنیتی بسیاری ایجاد کند مثل آپلود شدن کدهای مخرب و....

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این کار از نظر امنیت درست نیست

آپلود کردن هر فایل و پسوندی میتواند برای شما مشکلات امنیتی بسیاری ایجاد کند مثل آپلود شدن کدهای مخرب و....

با تشکر از راهنمایی شما.

من بیشتر میخوام فایل های متنی مثل word ,pdf و... رو برای ترجمه و یا عکس برای تایپ کردن رو دریافت کنم.

توی تنظیمات اکتر این افزونه ها میشه انتخاب کرد ک چ پسوندی رو دریافت کرد منم دقیقا فقط میخوام وقتی یک صفحه مجزا دارم بتونم یک دکمه ارسال فایل توی اون صفحه باشه.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

این رو ببینید

https://wordpress.org/plugins/contact-form-7/

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط صدرا
      سلام
      فکر میکنم من هیچ تغییری در کدها و افزونه‌ها و تنظیمات انجام ندادم. ولی حالا بعد از یک ماه از آخرین فعالیتم در وب‌سایت، موقع آپلود عکس، خطای "گم شدن یک پوشهٔ موقت" یا "Missing a temporary folder" میدهد.
      لطفا راهنمایی کنید.
    • توسط unid_user
      با سلام و درود
      دوستان من میخوام که دکمه مربوط به درج قیمت رو داینامیک کنم اما نمیدونم باید به چه روشی این کار رو انجام بدم. لطفا به تصویر نگاه کنید.
      برای این بخش که پیشنهاد ویژه سایتم هست یه پست تایپ نوشتم. توی اون عنوان که همون عنوان مقاله میشه. قسمت متن هم که باز متنی هست که توی ویرایشگر مینویسم. تصویر هم که تصویر شاخص هست و بجای کلیک ادامه مطلب یا بیشتر بخوانید نوشتم خرید. حالا نمیدونم اون کلید قیمت رو چطور باید بنویسم. قرار نیست که این کلید قیمت قابل کلیک باشه.
      لطفا راهنمایی کنید. ممنون.

• توسط sajad100
      سلام من می خوام بعضی از نوشته هام رو به بعضی از برگ ها ارسال کنم که قابلیت اشتراک گذاریشون باشه حالا باید چکار کنم اگر راه دیگری هست لطفا راهنمایی بفر مایید.
    • توسط abolfazl20000
      سلام
      بنده یه سایتی دارم که میخوام در بعضی قسمتاش فایل بفروشم. در بعضی قسمتاشم یه سری کاتالوگ میخوام واسه دانلود عموم بزارم. مشکلی که هست اینه که اگه بخوام اینو داخل هاست خودم مستقیم واسه دانلود بزارم زیاد میشه حجمش. آیا روشی هست که بشه جایی فضایی اختصاص داد که وقتی کسی دانلود رو میزنه به سایت دیگه ای مثل 4share و اینا نره و مستقیما دانلود شه.
    • توسط mahdiar
      سلام
      من می خوام یک فیلد آپلود به کامنت ها اضافه کنم بدون استفاده از افزونه . سرچ کردم ولی مطلب خوبی پیدا نکردم . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .