رفتن به مطلب

اپدیت افزونه All in One SEO

پست های پیشنهاد شده

با سلام و درود

العان رفتم و افزونه All in One SEO Pack اخرین ورژنش را دانلود کردم.

چند گزینه بهش اضافه شده بود.با این حال یه مشکلی هست اونم اینکه وقتی میخوای نوشته جدید تو سایت منتشر کنی و قسمت

یعنی بدون اینکه شما تایتل را پرکنید عنوان و اسم اصلی سایت به صورت پیش فرض در تایتل وجود دارد و تعداد کارکترهاشم نوشه در کادر پایین.

این ورژن جدیده اینجوریه.

این عکسم گذاشتم ببینید.با اینکه من هیچ تایتلی وارد نکردم به صورت پیش فرض نوشته 66 کارکتر و اگر من در کادر تایتل چیزی بنویسم تعداد کارکترها افزایش می یابد. یعنی عوان اصلی سایت به تایتل من اضافه میشه.

2dc0ef2ebfc8166444370e403199cdacf0f1da29.jpg

دوستان لطفا راهنمایی کنند.ممنون.

لینک به ارسال

سلام

توی تنظیمات افزونه قسمت "فرمت عنوان نوشته" فیلد جلوش رو فقط این کد رو قرار بدید :

%post_title%

و قسمت "عنوان بازنویسی" هم اگر غیرفعاله، فعال کنید.

لینک به ارسال

سلام

توی تنظیمات افزونه قسمت "فرمت عنوان نوشته" فیلد جلوش رو فقط این کد رو قرار بدید :

%post_title%

و قسمت "عنوان بازنویسی" هم اگر غیرفعاله، فعال کنید.

ممنون از پاسخ تون

فرمت عنوان نوشته را تغییر دادم درست شد.

فرمت عنوان نوشته واسه چیه ؟

عنوان بازنویسی چیه؟

العان من فرمت عنوان نوشته تغییرش دادم واسه سئو سایتم مشکل به وجود نیاد؟(چون تنظیمات این افزونه خیلی حساسه)

چرا تو این ورژن اینجوری شده؟

لینک به ارسال

ممنون از پاسخ تون

فرمت عنوان نوشته را تغییر دادم درست شد.

فرمت عنوان نوشته واسه چیه ؟

عنوان بازنویسی چیه؟

العان من فرمت عنوان نوشته تغییرش دادم واسه سئو سایتم مشکل به وجود نیاد؟(چون تنظیمات این افزونه خیلی حساسه)

چرا تو این ورژن اینجوری شده؟

فرمت عنوان رو جوری تنظیم کرده بودید که میومد عنوان سایتتونم بهش اضافه میکرد و چون عنوان سایتتون بیشتر از 60 کاراکتر بوده این مشکل پیش میومد

الان می تونید عنوان رو برای هر پست خودتون پر کنید و دیگه عنوان سایت رو بهش اضافه نمیکنه که بیشتر از 60 کاراکتر بشه!

توی این ورژن اینجوری نشده، از اول محدویت 60 کاراکتر بوده (این محدودیت گوگله که بیشتر از این کاراکتر اگه توی عنوانتون باشه خودش اضافه ها رو حذف میکنه و نمایش نمیده)

توی این ورژن فقط میاد این موضوع رو اخطار میده با رنگ قرمز (قبلا اخطار نمیداد)

لینک به ارسال

فرمت عنوان رو جوری تنظیم کرده بودید که میومد عنوان سایتتونم بهش اضافه میکرد و چون عنوان سایتتون بیشتر از 60 کاراکتر بوده این مشکل پیش میومد

الان می تونید عنوان رو برای هر پست خودتون پر کنید و دیگه عنوان سایت رو بهش اضافه نمیکنه که بیشتر از 60 کاراکتر بشه!

توی این ورژن اینجوری نشده، از اول محدویت 60 کاراکتر بوده (این محدودیت گوگله که بیشتر از این کاراکتر اگه توی عنوانتون باشه خودش اضافه ها رو حذف میکنه و نمایش نمیده)

توی این ورژن فقط میاد این موضوع رو اخطار میده با رنگ قرمز (قبلا اخطار نمیداد)

مچکرم ولی من وقتی این ورژن افزونه را نصب می کنم و بدون هیچ دستکاری اینجوری میشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...