رفتن به مطلب

سوال در باره افزونه وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام دو افزونه ووکارمرس و Easy Digital Downloads نصب باشن تداخل پیش نمیاد ؟

من ووکارمرس دارم می خوام محصولات بزارم پرداخت که انجام میده لینک دانلود براش بیاد ایا ووکارمرس قابلیت داره یا حتما باید Easy digital باشه

لینک به ارسال

درود ...

نیاز به نصب EDD نیست.

در صفحه مربوط به هر محصول ووکامرس - شما تیک محصول دانلودی رو بزنید و سپس لینک یا لینک های دانلود محصولتون رو وارد کنید. اگه خواستید میتونید همونجا محدودیت برای دانلود هم تایین کنید.

پس از پرداخت کاربر به صفحه دانلود محصول هدایت میشه.

موفق باشید.

:)

لینک به ارسال

درود ...

نیاز به نصب EDD نیست.

در صفحه مربوط به هر محصول ووکامرس - شما تیک محصول دانلودی رو بزنید و سپس لینک یا لینک های دانلود محصولتون رو وارد کنید. اگه خواستید میتونید همونجا محدودیت برای دانلود هم تایین کنید.

پس از پرداخت کاربر به صفحه دانلود محصول هدایت میشه.

موفق باشید.

من اینکار کردم مثلا خوب چون تو افزونه نرخ حمل و نقل انتخاب کردم پست پیشتاز و سفارشی میخ وام کاری کنم که طرف وقتی خرید بزنه دیگه نیاد براش همون جا پرداخت کنه دانلود کنه

لینک به ارسال

خب نرخ حمل و نقل رو غیرفعال کنید! - اما اگه دو نوع محصول فیزیکی و مجازی دارید. بازم فکر میکنم ووکامرس تنظیمات کاملی برای این مورد داشته باشه که کاملا قابل شخصی سازی هستش.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...