رفتن به مطلب

تغییر کلی دسته بندی ها

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

بنده می خوام یه دسته بندی جدید در سایت ایجاد کنم و مطالب دسته بندی قدیمی رو قرار بدم تو این دسته بندی ها

(دلیل این کار برای اینه که متاسفانه ساختار دسته بندی ها قدیمی هستند و به درد نمی خورن و در کل مدیریت نشده هستن)

حالا من می خوام این کار رو بکنم

اما می ترسم از لحاظ سئو به مشکل بخورم چون دسته بندی ها بعضی ها باید حذف بشن و تعدادی می خواد اضافه بشه و یا آدرسشون تغییر پیدا کنه

نظر شما در مورد اصلاح این دسته بندی ها چیه ؟ چجوری باید این کار رو بکنم که ضررش به صفر برسه اخه خیلی جاها به این دسته بندی های من هم زیاد لینک دادن و می خوام کاربرام اصلا به مشکل برنخورن

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

دسته ها به جای اینکه همشو تغییر بدی. توضیحات و متاهای مناسب بده و بذار که ایندکس بشن. اینطوری خیلی ورودی بهتری میتونی داشته باشی

ویرایش شده توسط sir1
لینک به ارسال

دسته ها به جای اینکه همشو تغییر بدی. توضیحات و متاهای مناسب بده و بذار که ایندکس بشن. اینطوری خیلی ورودی بهتری میتونی داشته باشی

مثل اینکه متوجه منظورم نشدین

بنده ساختار دسته هام مناسب نیست و نیاز به ویرایش دارند

لینک به ارسال

سلام

بعد از تغییرات از افزونه ریدایرکت استفاده کنید مشکلی به وجود نمیاد (خودم قبلا از این روش استفاده کردم)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...