رفتن به مطلب

کی با این عکس موافق است؟!

پست های پیشنهاد شده

دوستان کی با این عکس موافق است.من کاملا 100% موافق هستم.چون دیگر اعصاب از دست این کد ها بهم ریخته؟؟!؟!؟!؟!؟

post-330-0-59329500-1349868606_thumb.jpg

لینک به ارسال

البته حق با شما هست (اسپمر هم اسپمرهای قدیم ، این جدیدا خیلی موزی شدن :D )

چند وقت پیش این سایت رو دیدم (کپچافا)

http://www.captchafa.com/

گویا بری ورد پرس هم افزونه ای نوشتن ، ولی من خودم امتحانش نکردم

از تیم وردپرسی هم تقاضا دارم ، اگر می تونند به گسترش این مورد هم کمک کنند

لینک به ارسال

كاملا موافقم كپچا ها واقعا ديگه خيلي سخت شدن طوري كه انسان هم نميتونه تشخيص بده چه برسه اسپايدر ها :دي

ولي چيزي كه من ميدونم اينه كه اسپايدر ها نميتونن عكس رو ببينن يعني يه عكس كاملا واضح از يه متن 5 حرفي رو هم نميبينن ...

پس چرا هر روز كپچا ها سخت تر از ديروز ميشه ؟!

لینک به ارسال

پس چرا هر روز كپچا ها سخت تر از ديروز ميشه ؟!

چون اسپايدر ها هر روز در حال پیشرفت هستند و به فعالیت های انسانی شبیه و نزدیک تر شدند.

اگر سخت نباشند روزانه با حمله اسپم های زیادی به سایتتون مواجه خواهید شد!

پس باید از الگو ها و الگوریتم هایی استفاده بشه که برای تشخیص این اسپايدرها سخت تر باشه.

لینک به ارسال

چون اسپايدر ها هر روز در حال پیشرفت هستند و به فعالیت های انسانی شبیه و نزدیک تر شدند.

اگر سخت نباشند روزانه با حمله اسپم های زیادی به سایتتون مواجه خواهید شد!

پس باید از الگو ها و الگوریتم هایی استفاده بشه که برای تشخیص این اسپايدرها سخت تر باشه.

اخه تا وقتي كه نتونن يه متن توي عكس رو ببينن پس حمله اي هم در كار نيست ...

يعني شما ميگيد اين اسپايدر ها عكس رو اسكن ميكنن و بعد از تشخيص كد اون رو وارد ميكنن ؟! يا اينكه از روش هاي ديگه اي استفاده ميكنن !؟

لینک به ارسال

يعني شما ميگيد اين اسپايدر ها عكس رو اسكن ميكنن و بعد از تشخيص كد اون رو وارد ميكنن ؟! يا اينكه از روش هاي ديگه اي استفاده ميكنن !؟

علاوه بر اینکه میبینن میتونن متن رو هم تشخیص بدن و وارد کنن

بهش ocr میگن که تو بابیلون هم استفاده شده

ولی وضع وخیم تر از این حرفهات شرکتهای هندی کلی آدم استخدام کردن کپچا ها رو در جا حل می کنن پولشو میگیرن :D

لینک به ارسال

آنکس که نداند و نداند که نداند ...

ولی وضع وخیم تر از این حرفهات شرکتهای هندی کلی آدم استخدام کردن کپچا ها رو در جا حل می کنن پولشو میگیرن

+چینی +روسی

لینک به ارسال

علاوه بر اینکه میبینن میتونن متن رو هم تشخیص بدن و وارد کنن

بهش ocr میگن که تو بابیلون هم استفاده شده

ولی وضع وخیم تر از این حرفهات شرکتهای هندی کلی آدم استخدام کردن کپچا ها رو در جا حل می کنن پولشو میگیرن :D

باور كنيد من تا حالا چند تا از اين برنامه هاي ocr رو پي سي نصب كردم و با هيچكدوم نتونستم يه pdf رو به word تبديل كنم همش پر غلط بود !!! (حتي انگليسي)

در ثاني اگه اينطوريه كه فشار بيشتر به سرور حمله كننده مياد چون بايد اون عكس رو پردازش بعد تبديل به حرف كنه تا به تونه يه ريكوست بزنه !!! چه برسه به يه ميليون ريكوست ...

آنکس که نداند و نداند که نداند ...

كه اينطور ...

من برای کپچا از افزونه SI CAPTCHA Anti-Spam استفاده میکنم.

خیلی هم خوب هست و امکانات خوبی هم داره.

من هم با همين افزونه كار ميكنم و راضيم

لینک به ارسال
كه اينطور ...

بیشتر منظورم این بود ، که اگر ما نتونیم کاری رو انجام بدیم ، نمیشه نتیجه گرفت که نمیشه ;)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...