رفتن به مطلب

تغییر نام کاربری کاربران

پست های پیشنهاد شده

سلام

ببخشید اگه عنوان رو بد زدم .چون سایتم درحال خطر فیلتر شدن هست :x

الان توی سایت من کاربرا با شماره عضو میشن ولی از ساماندی ایراد گرفتن و گفتن نباید یورز کاربرا برای عضویت شماره باشه :blink::mellow: خیلی قشنگ برنامه های سایت مارو خراب کردن با این کارشون

الان 2600 تا کاربر عضو دارم و همه با شماره عضو هستند . چجوری میشه همه اینارو در مدت کمی عوض کنم؟ امکانش هست که کاربر وقتی الان وارد سایت میشه به یه صفحه ای منتقل بشه و مجبور بشه یورزش روخودش عوض کنه ؟؟؟؟

یا این که اگه مورد اول عملی نیست چجوری میتونم یورز تموم این کاربرای فعلی رو ببندم که دیگه نتونند و باش وارد بشند؟؟؟ ایجوری کاربرا رو میگم با یه یوزر عضو بشن

لینک به ارسال

درود ...

خب اگه میخواید به کاربرها بگید که با یوزر جدید عضو شن - یوزر های فعلی همه رو پاک کنید!

----------------------------------------

راه حل دوم فراهم کردن امکان تغییر نام کاربری توسط کاربران هستش برای مدتی. برای اینمورد کافیه کمی جستجو کنید. موفق باشید.

:)

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

درود ...

خب اگه میخواید به کاربرها بگید که با یوزر جدید عضو شن - یوزر های فعلی همه رو پاک کنید!

----------------------------------------

راه حل دوم فراهم کردن امکان تغییر نام کاربری توسط کاربران هستش برای مدتی. برای اینمورد کافیه کمی جستجو کنید. موفق باشید.

:)

یوزر هارو نمیتونم پاک کنم . چون نظم سایت میرزه به بهم . چون که الان اکثر کاربر ها اواتار رندوم پیشفرض دارند که اگه یوزرها پاک بشن همه اواتار ها و اسم های لینک های ثبت شده توسط کاربرا یکی میشه و ظاهر سایت بد میشه

برای تغیر نام کابری توسط کاربرا که گفتین هم سرچ کردم ولی چیزی پیدا نکردم

نمیشه کل یوزر هارو بست که نتونند وارد بشن؟؟ فک کنم این بهترین راه هست.

ویرایش شده توسط LINEFA
لینک به ارسال

شما فیلد شماره موبایل را به نام کاربری در ثبت نام تغییر بدید دیگه فکر نکنم گیر بدن

اگر هم نیاز دارید نام کاربری همه کاربران قدیمی را تغییر بدید میتونم با هزینه براتون انجام بدم (پ.خ کنید)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...