رفتن به مطلب

جلوگیری از ایندکس شدن مطالب پوسته پیوست ها

پست های پیشنهاد شده

سلام

وقتی عکسی را منتشر میکنیم یک آدرس دیگه براش ساخته میشه مثل آدرس زیر :

www.web.com/Address-post/name-pic

چطور میتونم اینو برای گوگل نو ایندکس کنم ؟

افزونه yoast wp seo

آیا با زدن تیک noindex, follow در قسمت گونه های فرسته > رسانه حل میشه ؟ یا زدن این تیک کلا پیوست ها و عکس ها نو ایندکس میشن ؟؟؟

چون من اینو زدم هنوز پیوست ها رو ایندکس میکنه

ویرایش شده توسط merhzar_h
لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

دوستان واقعا مشکل شده برای من . میخوام عکس ها یا صداهای سایتم میخوام ایندکس بشه اما یک صفحه جدا که میسازه خود وردپرس میخوام ایندکس نشه

مثلا وقتی عکس رو آپلود میکنیم بصورت پیشفرض لینک عکس هست و یک قسمت دیگه داره به اسم : "پوسته پیوست ها" که صفحه هست که وردپرس ایجاد کرده.

میخوام جلوی ایندکس این صفحه رو بگیرم. افزونه WordPress SEO by Yoast

آیا با زدن تیک noindex, follow در قسمت گونه های فرسته > رسانه حل میشه ؟

آیا فعال کردن این گزینه باعث noindex, follow شدن خود عکس ها نمیشه ؟ طوری که تو ایمیج گوگل نیاد ؟

لینک به ارسال

شما توی پوسته تون همچین فایهایی دارید؟

image.php و attachment.php

لینک به ارسال

ممنون آقا مرتضی که پاسخ دادید.

شما توی پوسته تون همچین فایهایی دارید؟

image.php و attachment.php

خیر. ندارم

قسمت پوسته پیوست ها تو همه قالب های وردپرس هست.

همونطور که گفتم بعد از آپلود عکس یک قسمت هست به نام پوسته پیوست ها که میشه لینک رو به اون صفحه که خود وردپرس میسازه داد.

لینک به ارسال

اگر افزونه Wordpress Seo رو داشته باشید به راحتی میتونید در قسمت عنوان ها بگید پیوست ها ایندکس نشن.

لینک به ارسال

اگر افزونه Wordpress Seo رو داشته باشید به راحتی میتونید در قسمت عنوان ها بگید پیوست ها ایندکس نشن.

جایی به اسم پیوست ها نیست. همونطور که گفتم فقط یک قسمت داره به اسم رسانه. ولی فکر کنم با با جلوگیری از ایندکس شدن این عکس ها کاملا ایندکس نمیشن

لینک به ارسال

اون فایلها رو بسازید ولی خالی باشن در پوشه پوسته

بعد ببینید بازهم پیوستها رو نشون میده؟

لینک به ارسال

جایی به اسم پیوست ها نیست. همونطور که گفتم فقط یک قسمت داره به اسم رسانه. ولی فکر کنم با با جلوگیری از ایندکس شدن این عکس ها کاملا ایندکس نمیشن

البته شاید من اشتباه کنم ولی دقیقاً منظورش صفحه پیوست هستش.

چون امکان تعریف تایتل و توضیح هست که یک عکس که به صورت مستقیم نمایش داده بشه این متاتگ ها رو نمیپذیره.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...