رفتن به مطلب

سوال در مورد edd

پست های پیشنهاد شده

سلام

ببخشید خواستم ببینم ایا edd این خاصیتو داره که وقتی یک لینک رو برای فروش گذاشتیم بهش این خاصیت رو بدیم که شخصی که خرید کرد فقط بتونه دو بار ازش دانلود کنه بدون اینکه لینک اصلی رو لو بده؟

با تشکر

لینک به ارسال

سلام

ببخشید خواستم ببینم ایا edd این خاصیتو داره که وقتی یک لینک رو برای فروش گذاشتیم بهش این خاصیت رو بدیم که شخصی که خرید کرد فقط بتونه دو بار ازش دانلود کنه بدون اینکه لینک اصلی رو لو بده؟

با تشکر

درود ...

اگه فایل رو داخل خود وردپرس آپلود کنید - کاربر نمیتونه لینک اصلی رو ببینه و در واقع لینک کد میشه. اما اگه لینک رو از روی یه سرور دیگه بصورت دستی بزارید، بله کاربر میتونه لینک رو ببینه. (با استفاده از دانلود منیجر).

در مورد قرار دادن محدودیت برای دانلود فایل: بله EDD همچنین قابلیتی نیز داره.

موفق باشید.

:)

لینک به ارسال

درود ...

اگه فایل رو داخل خود وردپرس آپلود کنید - کاربر نمیتونه لینک اصلی رو ببینه و در واقع لینک کد میشه. اما اگه لینک رو از روی یه سرور دیگه بصورت دستی بزارید، بله کاربر میتونه لینک رو ببینه. (با استفاده از دانلود منیجر).

در مورد قرار دادن محدودیت برای دانلود فایل: بله EDD همچنین قابلیتی نیز داره.

موفق باشید.

با تشکر از شما

بنده بین یک دو راهی گیر کردم که ووکامرس استفاده کنم یا edd...

من میخوام ی سایت بزنم که شاید بعد از چند وقت لینکای دانلود رو پولی بکنم و الان موندم که از ووکامرس استفاده کنم یا edd؟

مثل اینکه بعضی از کاربرا از امنیت لینک ها توی edd ناراضی بودن و الان موندم چیکار کنم.

میشه راهنمایی کنید؟

با تشکر

لینک به ارسال

با تشکر از شما

بنده بین یک دو راهی گیر کردم که ووکامرس استفاده کنم یا edd...

من میخوام ی سایت بزنم که شاید بعد از چند وقت لینکای دانلود رو پولی بکنم و الان موندم که از ووکامرس استفاده کنم یا edd؟

مثل اینکه بعضی از کاربرا از امنیت لینک ها توی edd ناراضی بودن و الان موندم چیکار کنم.

میشه راهنمایی کنید؟

با تشکر

درود ...

بنده هم با ووکامرس فروشگاه راه اندازی کردم هم EDD - هر دو امکانات بخصوص خودشون رو دارن. در هر دو افزونه میتونید لینک های دانلود رایگان قرار بدید و هر موقعی که خواستید لینک رو پولی کنید و هزینه ای رو واسش در نظر بگیرید.

ووکامرس برای هر محصول صفحه ای رو در نظر میگیره و هماهنگ بودن با پوسته نکته مهمیه واسه استفاده از این افزونه. اما EDD به شما برای هر محصول یه شورت کات میده که میتونید لینک خرید و دانلود محصول رو با استفاده از شورت کات در هر جایی از سایتتون که بخواید نمایش بدید.

هر دو افزونه بسیار عالی هستند!

موفق باشید.

لینک به ارسال

درود ...

بنده هم با ووکامرس فروشگاه راه اندازی کردم هم EDD - هر دو امکانات بخصوص خودشون رو دارن. در هر دو افزونه میتونید لینک های دانلود رایگان قرار بدید و هر موقعی که خواستید لینک رو پولی کنید و هزینه ای رو واسش در نظر بگیرید.

ووکامرس برای هر محصول صفحه ای رو در نظر میگیره و هماهنگ بودن با پوسته نکته مهمیه واسه استفاده از این افزونه. اما EDD به شما برای هر محصول یه شورت کات میده که میتونید لینک خرید و دانلود محصول رو با استفاده از شورت کات در هر جایی از سایتتون که بخواید نمایش بدید.

هر دو افزونه بسیار عالی هستند!

موفق باشید.

تشکر بابت توضیح و جوابتون.

من قسمت shop پرشیا گرافت شما را دیدم و اون فک کنم سیستمش از ووکارمس و edd جدا باشه ، ایا میشه با قالبی شبیه به اون سایتی راه انداخت در صفحه اول تنها عکسی از محصول و در صفحه مربوط ب هر محصول ستون کناری مربوط به قیمت و کلیک خرید و ستون بغلش هم برای توضیحات؟

اگر قالب مانند اون سراغ دارید و معرفی کنید ممنون میشم.

با تشکر فراوان

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...