رفتن به مطلب

دخواست کمک برای کد پی اچ پی یه id

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان این کد رو نگاه کنید

<div class="responsive-accordion-head" id="<?php echo do_shortcode( '' . $media_id . ''); ?>" title="1">

اون قسمت id کارش اینه که (در وردپرس) زمینه دلخواه media_id1 رو به وسیله کد jquery و ajax زیر به فایل player.php بفرسته

<script type="text/javascript">
jQuery(document).ready(function() {
jQuery('div#players div.responsive-accordion-head').on("click", function() {
jQuery('div.responsive-accordion-panel').html('');
var id = jQuery(this).attr('id');
var num = jQuery(this).attr('title');
var data = 'id='+id; // if any variable exist can be here
var player_url = 'http://site.com/wp-content/themes/Theme1/player.php';
jQuery.ajax({
type: "POST",
url: player_url,
data: data,
success: function(resp){
jQuery('div#c'+num).html(resp);
}
});
});
});
</script>

همون طور که متوجه شدید این jquery میاد مقدار title رو کنار media_id قرار میده و میفرسته به player.php . درواقع در اینجا عدد 1 (title) رو کنار $media_id قرار داده و نتیجه میشه $media_id1 .

در فایل player.php هم با استفاده از کد زیر مقدار id رو دریافت میکنه

<?php echo $_POST['id']; ?>

من اگه زمینه دلخواه media_id1 رو آدرس یه فایلی قرار بدم یا نوشته ای قرار بدم هیچ مشکلی پیش نمیاد.

الان میخوام شرت کد jwplayer قرار بدم به عنوان مثال :

[jwplayer mediaid="6"]

ولی کد های داخل id نمیتونه این شرت کد رو بفرسته به player.php و به هم میریزه همه چی ( به خاطر کاراکترهای شرت کد، به هم میریزه) . چکار باید کرد ؟ کد id رو چی باید قرار بدم که وقتی اون شرت کد رو میذارم مشکلی به وجود نیاد و شرت کد خوانده و ارسال بشه ؟

ممنون میشم عملی کد رو قرار بدین چون من در زمینه برنامه نویسی صفرم.

لینک به ارسال

سلام.

من دقیق متوجه نشدم شما چه کاری می خوای انجام بدی. شورت کدی که خودت نوشتی رو می خوای روی شورت کد jwplayer اجرا کنی؟

لینک به ارسال

سلام.

من دقیق متوجه نشدم شما چه کاری می خوای انجام بدی. شورت کدی که خودت نوشتی رو می خوای روی شورت کد jwplayer اجرا کنی؟

سلام.

نه داداش، ببین من میخوام شورت کد jwplayer رو که داخل زمینه دلخواه قرار میدم، اون ویدئویی که مربوط به اون شرت کده پخش بشه. درست مثل اینکه شورت کد رو داخل ادیتور وردپرس میذاریم و توی پست ها پخش میشه.

منتها اینجا به خاطر شکلی که داره نمیتونه پخش بشه. به کد زیر توجه کنید :

<div class="responsive-accordion-head" id="<?php echo do_shortcode( '' . $media_id . ''); ?>" title="1">

الان media_id زمینه دلخواه منه. وقتی شرت کد رو توی زمینه دلخواه میذارم اینجوری میشه دیگه:

<div class="responsive-accordion-head" id="[jwplayer mediaid="6"]" title="1">

الان به خاطر ( " ) داخل شورت کد، با ( " ) در title تداخل پیدا میکنه و ویدئو پخش نمیشه. مشکل من اینه که کد داخل id رو چی باید بذارم که این تداخل به وجود نیاد و ویدئو پخش بشه؟

همونطور که گفتم title هم باید باشه چون id برگه player.php از همین title گرفته میشه.

لینک به ارسال

<div class="responsive-accordion-head" id="<?php echo do_shortcode( $media_id ); ?>" title="1">

' ' اول و آخر متغیر چسبونده بودی برا چی؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...