رفتن به مطلب

بازدید ورودی گوگل

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید

بنده ی سایت فید خوان دارم ، 2ماه هست که به حالت فیدخوان دراومده ولی قبل از اون پورتال بود .

در این 2ماه روی سئوش کارکردم تقریبا تا هر جایی که در توانم بود انجام دادم

گوگل هم به خوبی ماروایندکس میکنه و حدود 31/000 صفحه از مطالب ارسالی رو ایندکس کرده

اما نمیدونم چرا هیچ ورودی و بازدیدی ندارم

به نظر شما مشکل از کجاست ؟

آدرس سایت : www.313sarbaz.ir

لینک به ارسال

پنالتی دقیقا یعنی چی ؟

-------------------------

اگر کاری کنم که کل مطلب رو در ادامه مطلب خودم انتشار بدم و دیگه ای فرم نداشته باشم بازم پنالتی میشه؟

------

این رتبه و اینها به هاستینگ هم ربط داره ؟

لینک به ارسال

سعي كنيد فعاليت سايتتون كاملا طبيعي باشه

اگر نسبت مطالبي كه فيدخوان مياره به نسبت مطالبي كه خودتون توليد كرديد طبيعي نباشه قطعا سايتتون رو از نتايج جستجو برميداره

لینک به ارسال
پنالتی دقیقا یعنی چی ؟ ------------------------- اگر کاری کنم که کل مطلب رو در ادامه مطلب خودم انتشار بدم و دیگه ای فرم نداشته باشم بازم پنالتی میشه؟ ------ این رتبه و اینها به هاستینگ هم ربط داره ؟

یعنی در لیست سیاه گوگل قرار میگیری و اصلا در نتایج جستجو نیستی

بله باز در لیست قرار میگی. چون عنوان مطلبتون مشابه هست و سایت شما کپی کننده محسوب میشه

بله باید هاستینگ خوب باشه از هر نظر

لینک به ارسال

سلام خسته نباشید

بنده ی سایت فید خوان دارم ، 2ماه هست که به حالت فیدخوان دراومده ولی قبل از اون پورتال بود .

در این 2ماه روی سئوش کارکردم تقریبا تا هر جایی که در توانم بود انجام دادم

گوگل هم به خوبی ماروایندکس میکنه و حدود 31/000 صفحه از مطالب ارسالی رو ایندکس کرده

اما نمیدونم چرا هیچ ورودی و بازدیدی ندارم

به نظر شما مشکل از کجاست ؟

آدرس سایت : www.313sarbaz.ir

دوست عزیز سایتت رو دیدم

برای بهینه سازی سایت که از افزونه وردپرس استفاده کردی ولی کدنویسی قالبت برای بهینه سازی سایت افتضاح هستش

لینک به ارسال

برای بهینه سازی کد های قالب ،ایا افراد حرفه ای و با انصافی رو جهت همکاری میشناسید ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...