رفتن به مطلب

کد نمایش زیر مجموعه های دسته

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان و اساتید بنده یه کد میخوام بزارم توی کتگوری که وقتی یه دسته باز میشه ، در قسمت اول همه ی محصولات اون رو نشون بده و بعد از این زیر مجموعه ها به صورت تفکیک شده نشون داده بشه به صورت مجزا

وردپرس

- پوسته

- هک

- سئو

و به این صورت نشون بده

وردپرس

پوسته

هک

سئو

تمام این ها در یک صفجه ! ایشالا منظورمو متوجه شده باشید

لینک به ارسال

من درست متوجه سئوالتون نشدم ضمن اینکه نیازی به اسپم نبود و هنوز هم بیست و چهار ساعت نشده که تایپیک زدید پس باید منتظر بمونید

می خواهید در بایگانی دسته بندی ها زیر دسته ها را نمایش دهید؟

یا در یک برگه جدا چیزی مثل نقشه سایت را؟

لینک به ارسال

نه استاد ببینید مثلا بند یه دسته دارم به عنوان وردپرس زیر مجموعه های این دسته اینا هستن : سئو پوسته پلاگین هک بعد بنده لینک دسته رو توی منو یا هر جا میزارم بعد وقتی صفحه اون دسته باز شد در قسمت اول تمام پست های اون دسته نشون داده بشه بعد به صورت تفکیکی زیر مجموعه ها نشون داده بشن ، کلا تم کتگوری میخوام تو هر دسته ای اینطور باشه به عکس زیر توجه کنید :

7673142074063326213_s.jpg

لینک به ارسال

اینکار کد نویسی زیادی داره کد باید حالات مختلف را در نظر بگیره که ارور برنگردونه مثلا در برگه بایگانی زیر دسته ها کد نمی تونه تشخیص بده که ابن دسته زیر دسته نداره

اگر تعداد دسته های اصلی کمه بهترین کار ساخت فایلهای جداگانه برای هر دسته است به این ترتیب که نام فایل را category-{ID}.php بگذارید (بجای {ID} شماره آی دی دسته بندی را قرار دهید

لینک به ارسال

اینکار کد نویسی زیادی داره کد باید حالات مختلف را در نظر بگیره که ارور برنگردونه مثلا در برگه بایگانی زیر دسته ها کد نمی تونه تشخیص بده که ابن دسته زیر دسته نداره

اگر تعداد دسته های اصلی کمه بهترین کار ساخت فایلهای جداگانه برای هر دسته است به این ترتیب که نام فایل را category-{ID}.php بگذارید (بجای {ID} شماره آی دی دسته بندی را قرار دهید

ممنون استاد ، خب یعنی من برای هر ای دی اصلی یه فایل در نظر میگیرم ، خودم باید باز ای دی های زیر دست رو وارد کنم که نشون بدن دیگه اره ؟

لینک به ارسال

برای زیر دسته ها تابع هست ولی تابع لینک ساب دسته ها رو نمایش می ده حرفه ای تر و بهتر اینه که ساب دسته ها رو هم خودتون وارد کنید و براشون کوئری بسازید ولی با کد نویسی هم می تونید با توجه به آی دی parent آی دی ساب دسته ها را در بیارید و در یک حلقه قرار بدید و براش کوئری خودکار بگذارید

لینک به ارسال

یه راه ساده ترم پیدا کردم اینکه چندتا کتگوری با ای دی مشخص شده بسازم بعد تو پنل یه فیلد مقدار بزارم که دسته ها انتخاب بشه ، یا حالت دراپ دون

لینک به ارسال

من متوجه چیزی که گفتید نشدم

راه برای کاری که می خواهید بکنید خیلی زیاده اما اگر بخواهیم حرفه ای نگاه کنیم اولین مسئله در طراحی یک قالب شخصی اینه که با پایین آوردن کوئری ها مصرف منابع و فشار سایت را کم کنیم تا سرعت لود بالا بره و برای مواردی که می تونیم بدون استفاده از کدهای محاسباتی خودمون اجزا را فراخوانی کنیم باید اینکار را بکنیم

مابقیش با خودتونه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...