رفتن به مطلب

اطلاعات افزونه

پست های پیشنهاد شده

سلام

من افزونه iThemes Security رو نصب کرده بودمف تنظیماتشو تغییر دادم بر ای اینکه یه مدت معین پیشخوان دردسترس نباشه. به اشتباه تنظیمانشو تغییر دادم ذخیره کردم خودم هم الان نمیدونم چه زمانی باز میشه بالاخره پیشخوان:|

از هاست اسم افزونه رو عوض کردم ، بعد پاکش کردم. دوباره نصب کردم که تنظیماتشو انجام بدم بازم از پیشخوان انداختم بیرون:|

اینجا جست و جو کردم دیدم گفتن اطلاعات افزونه ها در دیتابیس باقی میمونه.

یه افزونه معرفی کردن اسمش بود:

Clean Options

نصبش کردم ولی نتونستم باش کار کنم، طبق آموزشش که پیش میرفتمف آخرین مورد گزینه Yes, Remove ALL of these options from the wp_options table. رو نداشت.

الان سایت من افزونه امنیت نداره؛ چیکار کنم تنظیمات اولیه حذف شه تا بتونم دوباره نصب کنم؟

ممنون

لینک به ارسال

جداول افزونه رو از طریق پی اچ پی مای ادمین حذف کنید.

http://forum.wp-parsi.com/topic/15218-%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D8%B1%D8%A7-%D8%A8%D9%87-%D8%B7%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84-%D8%AD%D8%B0%D9%81-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D9%85-%D8%9F/

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...