رفتن به مطلب

ابتین وب ؟؟؟!

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

کسی ار ابتین وب هاست داره؟ چطوره هاست هاش؟

ار نظر سرعت و امنیت خوبه؟

من الان روی سرور ایران هستم ولی یه هفته هست سرعت لود خیلی کم شده و هرچی تیکت میرنم و میگم بشون قبول دار نیستند که مشکل ار سرورشون هست . حالام میخوام انتقال بدم سایتو چون اینجوری عضویت ورودی سایتم خیلی کم شده

ببینید اینو . حجم سایت 230 کیلو بایت هست ولی بین هشت تا ده ثانیه طوب میکشه لود شه :|

http://gtmetrix.com/reports/linefa.me/9Hf2MqWs

اگه هم هاستینگ بهتری سراغ درارید ممنون میشم معرفی کنید ( سرعت لود خیلی برام مهه)

لینک به ارسال

سعید راست میگه.سرور ها ایرانی فقط و فقط سرعتشون خوبه.

دیگه واضح تر از فیسنما که سرورهایش را به داخل آورد بعد هکش کردن.خودم هم چند تا سایت روی سرور های ایرانی(ایران سرور) دارم خیلی اذیت میکنند.

از ابتین وب سرور المان دارم تقریبا خوبه.

ویرایش شده توسط alireza1375
لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

ممنون ار همه دوستان :x

سلام.

سرعت سایت شما در حد خوبیست.

سرعت ثابتی نداره . بعضی وقتا عالی میشه و یعضی وقتا هم سایت تو 20 ثانیه هم لود نمیشه

سرورهای آلمان آبتین وب کاملا تایید میشن.

سرور های المانشون کدوم سرویس میشه؟

http://my.abtinweb.com/cart.php?gid=5

http://my.abtinweb.com/cart.php?gid=20

ویرایش شده توسط LINEFA
لینک به ارسال

درود

اینو ببینید :

http://www.host-tracker.com/InstantCheck/ResultComplete/857a5d95-4d96-e411-80bd-00155d368c3c

------------

طبق گفته دوستان از هاست سازمانی ایران استفاده نکنید

شرکت نت افراز به شدت تایید میشن

واقعا کیفیت ، امینت و قدرت پشتیبانیشون عالی هستش

موفق باشید

لینک به ارسال

والا ما یه رفیق داشتیم آبتین وب بود سایتش هر روز پیش من تو یاهو مینالید که ازیت میکنند !!! البته خودم شخصا کار نکردم باهاشون

الان 3 ساله رو میهن وب هاست سایت دارم عالی جواب میدند قعطی هم نداره

لینک به ارسال

سلام ، من که سرور های ایرانی رو از لحاظ سرعت واقعاً واقعاً و دوباره واقعاً خیلی خیلی قبول دارم!

نسبت به سرور های خارجی که موقعی که داری یه سایت رو ویرایش میکنی همه اش باید تو لود باشی خیلی بهتره.

ولی از لحاظ امنیّتی و اقتصادی با یه سری مشکلات خب رو به رو هستند که نمیشه پنهونشون کرد.

از سرویس دهی میهن وب هاست خیلی راضی هستم ، سرور های ایرانش واقعاً سرعت خوبی رو میدن ، سایت های خودم و دوستانم رو روی سرور های آلمانش راه اندازی کردم ، سرعت های نسبتاً خوبی دارن.

البتّه خب شرایط سایت شما فرق میکنه ، بهتره از سرویس های ایرانی استفاده کنی.

(درضمن طفلک gtmetrix که برای سرعت سایتت نشانه A رو گذاشته...)

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

اول یه مورد رو بگم که باعث شده دوستان اشتباه متوجه بشن . الان سایت من روی سرورهای المان هست نه ایران و از سایت سرور ایران هاست دارم :X

این سرور فعلیم واقعا داره اذیت میکنه . اصلا پایداری نداره . الان مثلا زمان لود شده 4 ثانیه. یه دفعه زیر یک ثانیه هم لود میکنه ولی بعضی وقتا افتضاح میشه

http://gtmetrix.com/...efa.me/j7MeVfbW

درمورد میهن وب هاست توی بیشتر پست ها و تاپیک هایی که توی این انجمن و انجمن های دیگه خوندم بیشتر افراد از پشتیبانی ناراضی بودن .و میگفتن پشتیبانی خوبی نداره .این درسته ؟

بین ابتین وب و میهن وب هاست کدوم بهتره؟ امروز یا فردا میخوام حتما سایتو انتقال بدم

بیشترهم هاست خارج مدنظرم هست .چون هاست ایران قیمتش خیلی بیشتر تر نسبت به هاست های خارج درمیاد ولی پهنای باند کمی دارن ( شنیدم هم سرورهای ایرانی از نظر سخت افزار خیلی کمتر از خارجی ها هستن )

ویرایش شده توسط LINEFA
لینک به ارسال

خب مشکل اینکه برخی از دوستان انتظار دارن که کارای برنامه نویسی رو میهن وب هاست یا هاستینگ های دیگه براشون انجام بدن...

از لحاظ سرعت هم همشون سر و پا یکی هستن...

این قطعی ها و کم و زیاد شدن سرعت ها هم توی تمام هاستینگ های ایران مشاهده میشه! ایرانه دیگه...

من از لحاظ سرعت از میهن وب هاست راضی هستم ، چون حداقل قطعی هاش کمتره نسبت به سرور های دیگه...

لینک به ارسال

من از نت افزار استفاده میکنم . اگه دوست داشتی یه سری بزن ..

البته از نظر پاسخگویی در تیکت و پشتیبانی حرف ندارند(هر کاری بخوای رایگان برات انجام میدهند). به محض تیکت زدن 10 دقیقه ای جواب میدن.

من با نت افزار نسبتی ندارم و صرفا جهت اطلاع گفتم.(اگر پشتیبانی خوب میخوای میتونه گزینه خوبی باشه)

لینک به ارسال

اقا بحث پشتیبانی میهن وب هاست شد دلم نیومد اینو نگم.

واقعا آدم ها راحت طلبی هستند.

مثلا چند روز پیش میگم اقا بیا این فایل rar منو اکسترکت کن گفت سی پنل همچین امکانی نداره خب عزیز من اگه داشت که خودم میکردم شما مدیر سرور هستی خی اکسترکت کن گفت به من چه.

حالا دقیقا اون یک فایل رو با 9 فایل rar دیگه با حداقل حجم 90 مگابایت روی یک هاستینگ رایگان منتقل کردم بار اول که به پشتیبانی گفتم گفتند باید هاست خریده باشید تا کمک کنیم ولی بعدش گفتم من ایرانی هستم و سرعت نت ندارم کمک کنید چند ثانیه بعد حتی فایل های زیپ درون اون هم اکسترکت شده بود.

یعنی یه هاست رایگان پشتیبانی از میهن وب هاست بهتره و این بهم ثابت شده.

البته از حق نگذریم میهن وب هاست واقعا هاستینگ خوبیه و اگه اینظطور نبود ازش هایت نمیگرفتم ولی پشتیبانی ضعیفه نه به خاطر مورد بالا چندین بار دیگه هم دستمو تو پوست گردو گذاشتن.

اگه دلار داری از این هاست نخری مدیونی

https://byethost.com/paid-hosting

ماهی سه دلار یه هاست نامحدود و یه دامین رایگان با پشتیبانی توووپ و آپتایم عالی واقعا ارزش داره.

اگه نمیتونی بخری میتونی به گیگفا بری و به اون ها بگی برات بخرن چون پشتیبانیش گفت اونا از ایران خیلی از ما خرید کردند و گیگفا هم واقعا ازشون راضی بوده.

در مورد سرعت هم بگم سرعت خوبی داره و اگر میخوای سرعت لود سایتت خیلی بیاد پایین بهم بگو یه افزونه بهت معرفی میکنم تووووپ واقعا سرعت موشک به سایت میده.

سایت من که توی http://gtmetrix.com به دلیل تصاویر سنگین زیاد نمره c & d رو داد بعد از نصب افزونه جفتشون به b & b تبدیل شد. اگه بتونم این تصاویر لعنتی رو کم حجم کنم خیلی خوب میشه. :)

(افزونه تجاری هستش و نمیتونم اینجا اسمشو بگم ولی فکر کنم بیشتر دوستان بشناسنش)

ویرایش شده توسط Night Wolf
لینک به ارسال

نت افزار یه بدی داره اونم اینه اصلا cpanel نداره !

والا این چیزی که شما میگی درباره میهن وب هاست رو من تو این 100 تا تیکتی که زدم ندیدم !!

همیشه لا اقل به من که درست و با احترام همینطور سریع جواب دادند

لینک به ارسال

نت افزار یه بدی داره اونم اینه اصلا cpanel نداره !

والا این چیزی که شما میگی درباره میهن وب هاست رو من تو این 100 تا تیکتی که زدم ندیدم !!

همیشه لا اقل به من که درست و با احترام همینطور سریع جواب دادند

والا شاید از من خوششون نمیاد.

از 10 تیکت 9 تاش به ما مربوط نمیشه یا امکان نداره یا فلان میشه ختم شده

لینک به ارسال

نت افرار بله همینطور که دوستان هم گفتن فقط دایرکت میده و به نظر شخضی خودم هیچی سی پنل نمیشه

ار ابتین خریداری کردم و به نظر سرورشون قوی هست و تعداد سایت کمتری روی سرور هست . سرور قبلی 490 تا سایت روش بود ولی سرور فعلی ابتین ظاهرا 14 تا سایت الان روش هست

ولی هنور درگیر انتقال هستم. هاستینگ قبلی ار دیرور تا حالا بم بک اپ نمیده و بک اپگیری ار داخل هاست هم بسته هست. الان رسما سایت ما روی هوا هست به لطف هاستینگ قبلیم :|

اقا بحث پشتیبانی میهن وب هاست شد دلم نیومد اینو نگم.

واقعا آدم ها راحت طلبی هستند.

مثلا چند روز پیش میگم اقا بیا این فایل rar منو اکسترکت کن گفت سی پنل همچین امکانی نداره خب عزیز من اگه داشت که خودم میکردم شما مدیر سرور هستی خی اکسترکت کن گفت به من چه.

حالا دقیقا اون یک فایل رو با 9 فایل rar دیگه با حداقل حجم 90 مگابایت روی یک هاستینگ رایگان منتقل کردم بار اول که به پشتیبانی گفتم گفتند باید هاست خریده باشید تا کمک کنیم ولی بعدش گفتم من ایرانی هستم و سرعت نت ندارم کمک کنید چند ثانیه بعد حتی فایل های زیپ درون اون هم اکسترکت شده بود.

یعنی یه هاست رایگان پشتیبانی از میهن وب هاست بهتره و این بهم ثابت شده.

البته از حق نگذریم میهن وب هاست واقعا هاستینگ خوبیه و اگه اینظطور نبود ازش هایت نمیگرفتم ولی پشتیبانی ضعیفه نه به خاطر مورد بالا چندین بار دیگه هم دستمو تو پوست گردو گذاشتن.

اگه دلار داری از این هاست نخری مدیونی

https://byethost.com/paid-hosting

ماهی سه دلار یه هاست نامحدود و یه دامین رایگان با پشتیبانی توووپ و آپتایم عالی واقعا ارزش داره.

اگه نمیتونی بخری میتونی به گیگفا بری و به اون ها بگی برات بخرن چون پشتیبانیش گفت اونا از ایران خیلی از ما خرید کردند و گیگفا هم واقعا ازشون راضی بوده.

در مورد سرعت هم بگم سرعت خوبی داره و اگر میخوای سرعت لود سایتت خیلی بیاد پایین بهم بگو یه افزونه بهت معرفی میکنم تووووپ واقعا سرعت موشک به سایت میده.

سایت من که توی http://gtmetrix.com به دلیل تصاویر سنگین زیاد نمره c & d رو داد بعد از نصب افزونه جفتشون به b & b تبدیل شد. اگه بتونم این تصاویر لعنتی رو کم حجم کنم خیلی خوب میشه. :)

(افزونه تجاری هستش و نمیتونم اینجا اسمشو بگم ولی فکر کنم بیشتر دوستان بشناسنش)

میشه افرونه رو معرفی کنید ؟ پ.خ کنید :x

لینک به ارسال

والا شاید از من خوششون نمیاد.

از 10 تیکت 9 تاش به ما مربوط نمیشه یا امکان نداره یا فلان میشه ختم شده

:D نمیدونم شاید از رو اسم پشتیبانی میکنند

ولی خواسته شما هم مهمه

شاید چیزی خواستید که ربطی بهشون نداشته!

اما چیزی که من با 4 تا سایت

دانلود موزیک داشتم که توش فیلمم میزاشتم ازشون سرور مجازی و هاست دانلود داشتم خود سایتتمم رو یه هاست دیگه میهن بود

درباره سرور مجاری با این که کلا به عهده هاستینگ نیست کلی کمکم کردند !

دانلود نرم افزار با یک هاست دانلود

سایت تفریحی با یک هاست لینوکس

همه اینها تو 3 سال نه مشکل سرور داشتند نه پشتیبانی هر وقتم بک آپ خواستم بهم دادند

ولی نمیدونم چی باعث شده این همه جو منفی تو وب برای میهن درست شه

همین سایتم که تو امضام هست هم رو میهن وب هاست !

لینک به ارسال

بعضی از کاربران دنبال چیز عجیبی به نام ( پهنای باند نامحدود می روند ) اما با قیمت ماهانه 7 - 20 تومان ... : )

مورد بالا اصلا وجود خارجی نداره و چنین هاستی با قطعی و افت سرعت مواجه می شند ..

من خودم از پلن پربازدید آبتین وب استفاده می کنم .. تنها مشکلش کم بودن پهنای بانده که می تونید افزایشش بدید ..

هاستینگ میهن وب هاست یکی از برترین هاست ولی رو سرورهاش سایتای زیادی آپ هستن که مشکله

لینک به ارسال
  • 3 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...