رفتن به مطلب

ویرایش ویدئو پلیر پیشفرض وردپرس

پست های پیشنهاد شده

از آقایان و اساتید کسی میتونه راهنمایی کنه که چجوری ویدئو پلیر وردپرس و ویرایش کنم ؟ با سایزش مشکل دارم و میخوام به صورت ردصدی واردش کنم و رسپانسیوش کنم

لینک به ارسال

از آقایان و اساتید کسی میتونه راهنمایی کنه که چجوری ویدئو پلیر وردپرس و ویرایش کنم ؟ با سایزش مشکل دارم و میخوام به صورت ردصدی واردش کنم و رسپانسیوش کنم

بنده نو فایل css به این صورت انجام دادم

object,embed,video,iframe{position:relative;width:100%;min-height:350px}

پهنا رو 100 درصد دادم

از اونجایی که وقتی ارتفاع رو auto اینا قرار میدادم ارتفاع اعمال نمیشد

min-height رو 350 قرار دادم که شما می تونی بسته به نیازت تغییرش بدی

امیدوارم بکارت بیاد

ویرایش شده توسط emir.yanliz
لینک به ارسال

بنظر که اعمال نشد اینکار و سایز پلیر ویدئو تغییری نکرد . در حقیقت خود ویدئو کوچیک میشه اما پلیر ویدئو نه .

من وقتی ctrl+f5 میزنم تا زمانی که بخواد صفحه لود بشه ویدئو سایزش کوچیک شده اما وقتی لود بشه همون سایزه قبلی ست .

من وقتی روی صفحه کلیک راست میکنم و inspect element رو میزنم متوجه میشم که با تغییر مقدار این کلاس "class="mejs-container svg wp-video-shortcode mejs-video" میتونم عرض ویدئو رو کم کنم اما تو فایل css هرکار میکنم نمیشه و نمیتونم این مقادیر رو بهش بدم ؟ شاید هم اشتباه مینویسم کسی میتونه راهنامیی کنه

لینک به ارسال

من از پلیر پیش فرض خود وردپرس استفاده می کنم راستی یام رفت بگم طول و عرض پیش فرض رو توقسمت منبع ادیتور حذف کنید.کش رو هم خالی کن.اگه بازم نشد لینک نمونه بذار دوستان چک کنند.

لینک به ارسال

درود.در استایل قرار بدید و تست کنید

.wp-video-shortcode.mejs-container{ width: 100% !important; height: auto !important; padding-top: 57% !important;}
.wp-video-shortcode.mejs-container video , .mejs-layer{position: absolute;top:0;left:0;right:0;bottom:0;width: 100% !important;height: 100% !important;}

لینک به ارسال

همین این استایل جواب داد و هم استایلی که خودم گفتم در بالا . حالا پیشنهاد چیه از کدوم استفاده کنم

لینک به ارسال
  • 2 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...