رفتن به مطلب

ایا افزونه هایی وجود دارد برای املاک؟

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان میشه با یک ورد پرس و افزونه هاش سایت مشاوره املاک راه اندازی کرد ؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به ارسال

میتونید از لینک زیر کمک بگیرید.

پوسته مشاور املاک WP Estate نسخه ۱٫۸۹

ولی اگه یه چیزی اماده میخوای این نمونش لینک دمو آماده

لینک به ارسال

ممنون از همه دوستان که لطف دارن هیچ کدوم از اینها اونی که من میخوام امکاناتشو ندارن

ایا میشه در کنار اینافزونه ها یک امکان جدید با یک افزونه دیگه بهش اضتفه کرد ؟

لینک به ارسال

ببینید من میخوام پوسته رو خودمون طراحی کنم نه اینکه از اماده ها استفده کنم چون هیچ کدوم از اماده ها برای درخواست مشتری ما خوب نیست میخواد ساده باشه

اما میخوام افزونه هاشو پیدا کنم

چندتا از امکاناتش که میخوایم باشه رو میگم ممنون میشم کمکم کنید

1-امکان جستجوی ملک بر اساز استان-شهر-منطقه-و کد مشاور امکلاک و.....

2-برای هر مشاور املاک میخواهیم یک کد داده بشه و یک اکانت که بتونه خودش ملکهاشو ثبت کنه

ثبت نام کاربر

و.....

ممنون میشم کمک کنید

لینک به ارسال

نه منظورم اینه همه این پلاگین هارو داشته باشم اما قالبش خودم بنویسم

مثلا الان من این قالب رو نصب کردم اما پلاگین هاشو فعال میکنم توی صحه چیزی نشون داده نمیشه

http://www.persianscript.ir/1393/06/08/%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D9%85%D9%84%D8%A7%DA%A9-%D8%A8%D8%A7-%D9%BE%D9%88%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-real-homes/

لینک به ارسال

مثلا الان من این قالب رو نصب کردم اما پلاگین هاشو فعال میکنم توی صحه چیزی نشون داده نمیشه

http://www.persiansc...رسی-real-homes/

منظورتون این هست قالب مشکل داره یا میخواهید به دوستان بگید که پلاگین ربطی به ظاهر قالب نداره.

به هر حال بهترین پوسته در بین پوسته های مشاور املاک همین پوسته است و اگر میخواهید خودتون پوسته طراحی کنید توصیه میشه پلاگین هایی که میخواهید خودتون طراحی کنید ولی اگر امکانش نیست مثلا برای پلاگین جستجو از افزونه ای که دوستمون معرفی کردند استفاده کنید

لینک به ارسال

http://www.persiansc...رسی-real-homes/

برای اینه که شما باید تنظیمات رو خودت انجام بدی و املاک رو اضافه کنی ... کاراش رو انجام بدی تا قالب بالا بیاد . قالب خالی که چیزی نداره برای نمایش .

لینک به ارسال

دوست عزیز تمام پوسته های به اون شکل هستن و یا باید خودتون تنطیم کنید و یا فایل xml را ایمپورت کنید

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

با سلام واحترام از پیشخوان > ابزار ها > درون ریزی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...