رفتن به مطلب

مشکل با پلاگین feedwordpress

پست های پیشنهاد شده

سلام

بنده ی سایت فید خوان به آدرس www.313sarbaz.ir دارم در ضمن از پلاگین فید وردپرس هم استفاده میکنم ،

در صفحه ادامه مطلب سایتم که به صورت iframe هست توابع درج عنوان مطلب و خلاصه ای از ان به همراه تابع نمایش تگ رو گذاشتم ،

با این حال همه موارد درست کار میکند به جز تگ ها ، بنده از انواع و اقسام پلاگین های auto tag استفاده کردم اما هیچ کدوم به صورت خودکار کار نمی کنند ، یعنی وقتی سایت مطلب جدید ی رو ارسال میکنه هیچ تگی برای نمایش وجود ندارد ، اما وقتی همان مطلب رو یکبار به صورت دستی به روزرسانی کنی پلاگین هم به صورت خودکار تگ اون مطلب رو میزنه .

نکته : auto tag ها در صورتی کار میکنند که مطالب ارسالی به صورت دستی به روز رسانی شوند

بنده میخواستم وقتی ی مطلبی رو ارسال میکنیم خودکار تگ بگیره و نیاز به بروزرسانی نباشد .

باتشکر .

به نظرتون مشکل از کجاست ؟

لینک به ارسال

در نگارش که من تست کردم چنین مشکلی نبود

از آخرین نگارش استفاده میکنید؟

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

بله بنده از نگارش اخرین ورژن فیدوردپرس استفاده میکنم اما فقط از سایت هایی که با وردپرس ساخته شده باشند و برای مطلب خود تگ زده باشند برچسب نشون میده در غیر این صورت به هیچ وجه هیچ مطلبی حتی با داشتن انواع پلاگین های اتوتگ برچسب نمیگرد لذا خواهشند است روش یا پلاگینی که بتونم باهاش برای مطالبم به طور خودکار تگ ایجاد کنم معرفی کنید . با تشکر

اینم ی عکس از صفحه تنظیمات categories and tags فیدوردپرس اگر اشتباه تنظیم کردم لطفا تصحیحش نمایید (میخوام که برای مطالب گرفته شده ٰ دسته بندی جدید ایجاد نکنه اما تگ و برچسب مطالب رو درج کنه .

http://313sarbaz.ir/up/do.php?img=125

ویرایش شده توسط navidbayat73
لینک به ارسال

بله بنده از نگارش اخرین ورژن فیدوردپرس استفاده میکنم اما فقط از سایت هایی که با وردپرس ساخته شده باشند و برای مطلب خود تگ زده باشند برچسب نشون میده در غیر این صورت به هیچ وجه هیچ مطلبی حتی با داشتن انواع پلاگین های اتوتگ برچسب نمیگرد لذا خواهشند است روش یا پلاگینی که بتونم باهاش برای مطالبم به طور خودکار تگ ایجاد کنم معرفی کنید . با تشکر

اینم ی عکس از صفحه تنظیمات categories and tags فیدوردپرس اگر اشتباه تنظیم کردم لطفا تصحیحش نمایید (میخوام که برای مطالب گرفته شده ٰ دسته بندی جدید ایجاد نکنه اما تگ و برچسب مطالب رو درج کنه .

http://313sarbaz.ir/up/do.php?img=125

این رو در مستندات افزونه توضیح داده کلمات کلیدی به شرطی درست منتقل می شند که در فایل xml دریافتی داخل تگ tag قرار گرفته باشند

لینک به ارسال

ایا به طور کلی هیچ پلاگین یا روشی وجود ندارد

ک خودش (اصلا به تگ های فیدوردپرس کار نداریم ) در مطالب جستجو کند و به چه از طریق متن ، چه از طریق عنوان به آنها برچسب بزند

لینک به ارسال

یعنی توی این مخزن لایتنهی وردپرس تا بحلا هیچ پلاگین اتوماتیک بر برای برچسب زدن بین مطالب نیست ؟؟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

لینک به ارسال

منظورتون اگر از پلاگین اتوماتیک برچسب زدن اینه که php قادر به تشخیص کلمات کلیدی یک متن باشه فکر کنم پنجاه سالی زود به دنیا اومدید

حداقل php فارسی خوندن رو بلد نیست و اصولا قادر به فکر کردن و تشخیص هم نیست در نتیجه تنها راه های ممکن یکی اینه که از یک مخزن اطلاعات در دیتابیس تغذیه بشه که هیچ برنامه نویسی چنین مخزنی را رایگان به کسی نمی ده و راه دوم اینه که بیاد از بین تگ های خود سایت بگرده دنبال کلمات یکسان که در مرحله اول باید یکبار تمام تگهای مورد نظرتون رو ساخته باشید در مرحله بعدی با توجه به اینکه تضمینی در کلیدی بودن تگ نیست ممکنه در سئو سایت مضر هم باشه اما به هر حال افزونه هایی برای اینکار موجوده در مخزن وردپرس جستجو کنید می یابید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...