رفتن به مطلب

مشکل در فارسی نشدن افزونه

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یک افزونه نصب کردم که فارسی شده هستش

منتها یک مشکلی که هست این افزونه به زبان انگلیسی نمایش داده میشه و حتی وقتی که در قسمت تنظیماتش زبان رو فارسی میکنم یا حتی زبانهای دیگر رو هم انتخاب میکنم باز هم به زبان انگلیسی نمایش میده

این افزونه قبلا به زبان فارسی نمایش داده میشد ول ینمیدونم چرا الان اینجوری شده

من افزونه را پاک کردم و دوباره نصب کردم ولی مشکل حل نشد

وقتی هم وارد فولدر زبان پلاگین میشم میبینم که همه زبانها از جمله فارسی موجود هستش ولی افزونه فقط انگلیسی نمایش میده

مشکل از چی میتونه باشیه؟

لینک به ارسال

ببینید این کد در wp-config.php وجود دارد یا نه :

define('WPLANG', 'fa_IR');

اگر وجود ندارد اضافه و تست کنید.

به احتمال زیاد مشکل در خود افزونه هست

لینک به ارسال

این مشکل قبلاً در پلاگین EDD و پلاگین ParsiDate مشاهده می‌شد که در نسخه جدید رفع شده. شما چه افزونه‌ای نصب کردید؟

موفق باشید.

لینک به ارسال

ببینید این کد در wp-config.php وجود دارد یا نه :

define('WPLANG', 'fa_IR');

اگر وجود ندارد اضافه و تست کنید.

به احتمال زیاد مشکل در خود افزونه هست

اضافه کردم درست نشد

یه نسخه دیگه دانلود و نصب کردم اوکی شد

لینک به ارسال
  • 6 سال بعد...

سلام من افزونه کیف پول woo-wallet رو قبلا که نصب می کردم فارسی میشد ولی یبار انگلیسیشو نصب کردم الان پاک کردم و هر چقدر ورژنهای مختلف نصب میکنم دیگه فارسی نمیشه همش انگلیسیه ، میشه کمک کنین و بگین چیکار باید بکنم ؟ 

لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، gamata گفته است :

سلام من افزونه کیف پول woo-wallet رو قبلا که نصب می کردم فارسی میشد ولی یبار انگلیسیشو نصب کردم الان پاک کردم و هر چقدر ورژنهای مختلف نصب میکنم دیگه فارسی نمیشه همش انگلیسیه ، میشه کمک کنین و بگین چیکار باید بکنم ؟ 

سلام

من با این افزونه کار نکردم ولی معمولا افزونه ها بسته به زبان سایت شما ترجمه رو اعمال می کنن

حالا شما دیتابیس وردپرس رو چک کنید ببینید شاید تنظیماتی از افزونه داخل دیتابیس ذخیره شده باشه

نکته: حتما قبل از انجام هر تغییری از دیتابیس بکاپ بگیرید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...